Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witam.

Od ponad roku posiadam konsolę ps3, chciałbym opowiedzieć wam w jakie gry moim zdaniem warto zagrać, oraz zapytać was jakie gierki wy byście mi polecili na ową konsolę. No to lecimy, niżej wymienię gry które już zdałem wraz z moja oceną pkt [od 1 do 10] a także w ile osób maksymalnie można grać w daną grę na jednym telewizorze.


Sportowe:
- fifa 11 [ 9 ] najlepszy symulator piłki nożnej w jaki kiedykolwiek grałem naprawdę się nie nudzi. (1 tv = 7 graczy)
- fifa 12 [ 5 ] niby nowsza od "11" ale moim zdaniem gorzej się gra a na pewno trudniej.(1 tv = 7 graczy)

Bijatyki:
- tekken 6 [ 7 ] wg. mnie t3 był najlepszy, ale mamy tu wiele nowych postaci, ciekawą campanie dla 1 gracza. (1 tv = 2 graczy)
- ufc undisputed 2009 [ 6 ] walki w klatkach, lecz trochę ciężko się walczy. (1 tv = 2 graczy)

Wyścigi:
- gran turismo 5 [ 7 ] nigdy nie przepadałem za legalnymi wyścigami po torach, ale w tej grze zakochałem się od pierwszego wyścigu :). (1 tv = 2 graczy)
- driver san francisco [ 7 ] świetny powrót do korzeni gry czyli driver 1 i 2, wiele trybów multiplayera. (1 tv = 2 graczy)
- nfs undercover [ 5 ] niby nielegalne wyścigi i ścigająca Cię policja ale nudna gra. Nie dorasta do pięt nfs: mw. (1 tv = 1 gracz)

Strzelanki:
- GTA IV & episodes from Liberty City [ 9 ] kto by nie znał gta, zapewnia wiele godzin świetnej zabawy. (1 tv = 1 gracz)
- mafia 2 [ 9 ] naprawdę świetna strzelanka oraz wciągająca fabuła. (1 tv = 1 gracz)
- ojciec chrzestny 2 [ 8 ] dobra akcja, elementy rpg. (1 tv = 1 gracz)
- Uncharted 2 [ 7,5 ] pl dubbing, ciekawa fabuła, pełna akcji. (1 tv = 1 gracz)
- resistance 1 i 2 [ 7 ] dużo broni, dużo potworów, ciekawe bossy. (1 tv = 2 graczy)
- killzone 2 [ 6 ] fajna bo ma polski dobbing. (1 tv = 1 graczy)
- battlefield 2 bad company [ 5+ ] strzelasz i przeładowujesz, domy się rozpadają. (1 tv = 1 graczy)
- medal of honor [ 5 - ] strzelasz i przeładowujesz, domy się nie rozpadają. (1 tv = 1 graczy)
- resident evil 5 [ 5- ] kiedyś grałęm w "trójkę" na psx i muszę powiedzieć ze "5" nie dorasta jej do pięt. (1 tv = 2 graczy)
- kane & lynch 1 i 2 [ 4 ] gra ciekawa, ale trochę stara i dlatego grafika denerwuje. (1 tv = 2 graczy)
- far cry 2 [ 4 ] nudna i monotonna, nie przypadłą mi do gustu. (1 tv = 1 gracz)

Gry Akcji:
- assassin creed 1, 2, brotherhood i revelation [ 10 ] gra mojego życia, naprawdę udana i wg. mnie nie ma żadnych minusów. Aktualnie czekam na assassin creed 3 ;]. (1 tv = 1 gracz)
- infamous 1 [ 7,5 ] pl dubbing, ciekawa fabuła, sam wybierasz przebieg gry (jesteś dobrym lub złym bohaterem). (1 tv = 1 gracz)

Platformowe:
-Little Big Planet 2 [ 6 ] zdałem 50% i sprzedałem, znudziła mi się. (1 tv = 4 graczy)


O ile mnie pamięć nie myli to by były chyba wszystkie. W niedalekiej przyszłości zamierzam zakupić takie tytuły jak:
- infamous 2
- dead island
- max payne 3
- killzone 3
- assassin creed 3
- sleeping dogs
- gta V
- heavy rain


Wypisałem ilość graczy która może grać przy jednym TV iż nie mam możliwości podłączenia mojej PS3 do sieci. Chciałbym zagrać w jakieś ciekawe RPG, znajomy polecił mi skyrium, ale na ps3 nie ma w wersji pl, więc może dead island, posiada kinową wersję pl. Najbardziej interesują mnie gry które można grać w parę osób na jednym TV.</p>
 

prestru

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Wieś
Wiat.Od siebie dodam jedno.
Połączenie do sieci nie ukrywam się przydaje może nie ze względu na aktualizacje czy z innych przyczyn.Mianowicie dożo gier które wychodzą czy to na PS3 czy XBOX dają możliwość graczowi Gry w Multiplayer.
Jest dużo ciekawych i wart uwagi gier które nie oferują gry wieloosobowej.
Grywałem w różne wielkie tytuły.Zaczynałem od PS1potem PS2 i aktualnie PS3.
Z chwilą nadejścia PS3 zwiększyły się możliwości.Mamy nowe tytuły nowe gry.Wachlarz jest ogromny..
Starałem się za wszelką cenę grywać i wyszukiwać gry z "poprzedników" :tongue:
Trudne to było wiec tak jak wspomniałem zaopatrywałem się w nowości. Zupełną nowością była dla mnie gra ASSASSIN Creed która zrobiła na mnie mocne wrażenie.Uncharted , Prototype , killzone i wiele innych

Aktualnie staram się nie kupować gier tylko wymieniam je sobie za pomocą portalu(Być może niektórzy wiedzą jaki to portal ale nie będę pisał nazwy bo nie wiem jak zareaguje administracja tego portalu).

Niedawno nabyłem grę o której nie miałem zielonego pojęcia co to jest i czy będę zadowolony z jej nabycia.Jak się okazało Gra , atmosfera , napięcie , fabula muzyka itd zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.Utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego w której wyjątkową wagę przywiązano do odwzorcowania ludzkich emocji. Orzekło mnie w tej grze wiele. Pisałem o tym powyżej.Istotne jest też to że gra posiada wiele zakończeń w zależności jak gracz zagra.

​Tytuł gry to HEAVY RAIN .Z niecierpliwością będe oczekiwal na kontynuacje tematu bądz gry o podobnym charakterze.
​Tytuły które podał andrzej_40 i które ja powieliłem częściowo zapewne są i będą mocne w swoim rodzaju,klimacie i charakterze dlatego polecam R&Oacute;ŻNORODNOŚĆ.
 
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiat.Od siebie dodam jedno.
Połączenie do sieci nie ukrywam się przydaje może nie ze względu na aktualizacje czy z innych przyczyn.Mianowicie dożo gier które wychodzą czy to na PS3 czy XBOX dają możliwość graczowi Gry w Multiplayer.
Jest dużo ciekawych i wart uwagi gier które nie oferują gry wieloosobowej.
Grywałem w różne wielkie tytuły.Zaczynałem od PS1potem PS2 i aktualnie PS3.
Z chwilą nadejścia PS3 zwiększyły się możliwości.Mamy nowe tytuły nowe gry.Wachlarz  jest ogromny..
Starałem się za wszelką cenę grywać i wyszukiwać gry z "poprzedników" :tongue:
Trudne to było wiec tak jak wspomniałem zaopatrywałem się w nowości. Zupełną nowością była dla mnie gra ASSASSIN Creed która zrobiła na mnie mocne wrażenie.Uncharted , Prototype , killzone i wiele innych

Aktualnie staram się nie kupować gier tylko wymieniam je sobie za pomocą portalu(Być może niektórzy wiedzą jaki to portal ale nie będę pisał nazwy bo nie wiem jak zareaguje administracja tego portalu).

Niedawno nabyłem grę o której nie miałem zielonego pojęcia co to jest i czy będę zadowolony z jej nabycia.Jak się okazało Gra , atmosfera , napięcie , fabula muzyka itd zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.Utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego w której wyjątkową wagę przywiązano do odwzorcowania ludzkich emocji. Orzekło mnie w tej grze wiele. Pisałem o tym powyżej.Istotne jest też to że gra posiada wiele zakończeń w zależności jak gracz zagra.

​Tytuł gry to HEAVY RAIN .Z niecierpliwością będe oczekiwal na kontynuacje tematu bądz gry o podobnym charakterze.
​Tytuły które podał andrzej_40 i które ja powieliłem częściowo zapewne są i będą mocne w swoim rodzaju,klimacie i charakterze dlatego polecam RÓŻNORODNOŚĆ.



Nie powiem że nigdy nie miałem podłączone mojej konsoli do sieci, bo przez pewien okres byłem online i grałem w GTA IV w sieci, lecz nie posiadam stałego łącza w domu.
Co do gry "Heavy Rain" to juz kilka razy obiło mi się o uszy że to naprawdę dobra gierka. Na allegro znalazłem w wersji PL i za rozsądną cenę, więc dodaje ją do listy zakupów w niedalekiej przyszłości.
 
Do góry