USA panstwo policyjne? Wszedzie cenzura!

Czy USA to panstwo policyjne?


  • Total voters
    7
S

serwor

Guest
W USA nawet Igrzyska Olimpijskie sa cenzurowane, sygnal telewizyjny z Igrzysk jest opozniony o 20 sekund aby cenzorzy zdarzyli ocenzurowac niewygodne wiadomosci, to samo dzieje sie ze wszystkimi przekazami na zywo.
Totalne panstwo policyjne, tego nie bylo nawet w Rosji Sowieckiej.

Choreograf wściekły, kibice zdziweni. Amerykańska telewizja NBC, która za prawa do transmisji igrzysk zapłaciła 1,18 mld dolarów, ocenzurowała ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich. Nie pokazała momentu, w którym upamiętniono ofiary zamachu w londyńskim metrze z 2005 roku.

- Moje serce jest złamane i czuję się bardzo zawiedziony - powiedział choreograf ceremonii otwarcia, pochodzący z Bangladeszu Akram Khan.
Khan przygotował część ceremonii pt. "śmiertelność". We fragmencie poświęconym ofiarom zamachu z 7 lipca 2005 roku zatańczyło 50 osób, 9-letni chłopiec i sam choreograf. W tle leciała piosenka "Abide With Me".
Amerykanie tego fragmentu jednak nie zobaczyli. Zamiast tego NBC pokazała wywiad z pływakiem Michaelem Phelpsem, który przeprowadził prowadzący program "American Idol", Ryan Seacrest.
- To nie jest przyswajalne dla nich? A może za słabo by się sprzedało? - pieklił się Khan.
Jak podaje Reuters, NBC pokazuje igrzyska z ok. 20-sekundowym opóźnieniem. Sprawy wycięcia fragmentu stacja jeszcze nie skomentowała.
7 lipca 2005 roku w londyńskim metrze i w jednym z autobusów wybuchły cztery bomby. W samobójczym ataku islamskich terrorystów zginęły 52 osoby. Dzień przed zamachem Londynowi przyznano organizację igrzysk.

http://www.tvn24.pl/...chu,267761.html
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
nic nowego i dziwnego. Po propagandzie 911 w którą uwierzyło miliardy ludzi na świecie nic mnie w tym kraju nie zdziwi
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Coz, juz od dawna w USA sie heroicznie wprowadza socjalizm. Nic dziwnego...
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
No akurat ta sytuacja ma z socjalizmem niewiele wspólnego.
Zwyczajnie społeczeństwo US jest na tyle sterroryzowane (nie tylko przez realnych terrorystów), że jest gotowe pozbywać się w coraz większym zakresie wolności na rzecz bezpieczeństwa, a tamtejszym elitom jest to najwyraźniej na rękę.
 
S

serwor

Guest
Spoleczenstwo amerykanskie jest po prostu glupie, zostalo oglupione przez swoich Zydowskich wladcow.
Zydom potrzebne bydlo[ bo tak nazywaja gojow- nie Zydow] ktore robi to co im sie kaze i na dodatek mysli ze sa pepkiem demokracji, tak naprade demokracji w USA jest o wiele mniej niz w europie.
Oni nawet swojego przydenta sami nie wybieraja, wybieraja ludzi ktorzy dopiero to robia.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
No akurat ta sytuacja ma z socjalizmem niewiele wspólnego.
Zwyczajnie społeczeństwo US jest na tyle sterroryzowane (nie tylko przez realnych terrorystów), że jest gotowe pozbywać się w coraz większym zakresie wolności na rzecz bezpieczeństwa, a tamtejszym elitom jest to najwyraźniej na rękę.

To jest wlasnie kwint esensja socjalizmu demokratycznego. Obywatelom ogranicza sie wolnosc i niewoli - sciemniajac ze to dla ich dobra.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
To jest wlasnie kwint esensja socjalizmu demokratycznego. Obywatelom ogranicza sie wolnosc i niewoli - sciemniajac ze to dla ich dobra.

Jeśli warunkiem mojego bezpieczeństwa mają być ograniczenia, to je wybieram. Wolę to, aniżeli wieczny strach o wszystko. Zresztą nie tylko w USA coś takiego ma miejsce. Ktoś pilnuje , by ktoś inny mógł normalnie funkcjonować.
 
S

serwor

Guest
Jeśli warunkiem mojego bezpieczeństwa mają być ograniczenia, to je wybieram. Wolę to, aniżeli wieczny strach o wszystko. Zresztą nie tylko w USA coś takiego ma miejsce. Ktoś pilnuje , by ktoś inny mógł normalnie funkcjonować.

No to proponuje wiezienie, bezpiecznie i zawsze ktos czuwa.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Po prostu tam żyją skończone głupki - do tego prowadzi kult pieniądza i świadome zaniżanie poziomu edukacji. I teraz mają cenzurę i w ogóle jeden wielki teatr ściemy większy niż w czasach głębokiej komuny. Taki serial całkiem fajny jest (a może nie ;) ale widziałem jeden odcinek), The Newsroom, odnośnie etyki dziennikarskiej. No i tam jest jeden fragment - jakaś tam debata polityczna, w stylu oczywiście show, ludzie zadają pytania i jakaś typowa amerykańska idiotka 20-letnia pyta tych kandydatów dlaczego Ameryka jest najlepsza na świecie. No i tam jej odpowiadają, że wolność, że tam inne pierdoły. Ale "gospodarz tego show" ma jakis słabszy dzien i w koncu "wybucha" mowiac, że tej wolnosci dawno juz nie ma, ze mamy spoleczenstwo idiotow, ze kiedys bylismy najlepsi itd. itp. Oczywiscie wszyscy po tym odcinku pytali sie go co sie stalo, poszedl na "zalecany" urlop itd. itp.

taka to wlasnie Ameryka - kraj tępaków zniewolonych bardziej niż CCCP w czasach głębokiej komuny. Żyją tam w swoim matrixie, żyją przeszłością, łudzą się, że mają ciągle wolność, american dream, a tak naprawdę obecne pokolenie jest pierwszym, które ma zdecydowanie gorszy poziom życia od ich rodziców (niestety nie pamiętam już źródła).
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jeśli warunkiem mojego bezpieczeństwa mają być ograniczenia, to je wybieram. Wolę to, aniżeli wieczny strach o wszystko. Zresztą nie tylko w USA coś takiego ma miejsce. Ktoś pilnuje , by ktoś inny mógł normalnie funkcjonować.

Tylko ze to iz chodzi o twoje bezpieczenstwo jest ci wmawiane i jest to sciema, po to min. w USA wymyslono terroryzm, heroicznie z nim walcza, ale do tego musza byc ograniczenia, obywatel oglupiony nie protestuje. Sprytne co ?

Spoleczenstwem w strachu sie bardzo latwo rzadzi, dlatego strach sie wymysla :)

taka to wlasnie Ameryka - kraj tępaków zniewolonych bardziej niż CCCP w czasach głębokiej komuny. Żyją tam w swoim matrixie, żyją przeszłością, łudzą się, że mają ciągle wolność, american dream, a tak naprawdę obecne pokolenie jest pierwszym, które ma zdecydowanie gorszy poziom życia od ich rodziców (niestety nie pamiętam już źródła).

troche generalizujesz, owszem jest tam sporo tempakow, jak to w motlochu demokratycznym, ale jest tez sporo ludzi kumatych, roznica miedzy Polska polega na tym ze tam czlowiek kumaty ma duzo wieksze mozliwosci cos osiagnac,

USA to zawsze byl kraj wielkich mozliwosci, owszem, odkad bawia sie w socjalizm jest coraz gorzej.. no ale zawsze

W Polsce mozliwosci sie ma tylko wtedy jak sie ma znajomosci u politykow...
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
No to proponuje wiezienie, bezpiecznie i zawsze ktos czuwa.
Jesteś tego pewien ? Z tego, co czytałam i oglądałam nie tak do końca.
Więzienie a jeśli nie ono to polecam zakład z wypchanymi ścianami, tam również ktoś zawsze czuwa. Coś w sam raz dla takich jak Blue
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
USA to zawsze byl kraj wielkich mozliwosci, owszem, odkad bawia sie w socjalizm jest coraz gorzej.. no ale zawsze

W Polsce mozliwosci sie ma tylko wtedy jak sie ma znajomosci u politykow...

..ja wciaz uwazam ze stany zjednoczone sa potega, po kryzysie juz nie super ale wciaz sa. pomimo tepakow. w kazdym kraju znajdzie sie garsc kretynow wiec nie rozumiem dlaczego wciaz powtarzacie oklepany zwrot: amerykanie to glupki.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
..ja wciaz uwazam ze stany zjednoczone sa potega, po kryzysie juz nie super ale wciaz sa. pomimo tepakow. w kazdym kraju znajdzie sie garsc kretynow wiec nie rozumiem dlaczego wciaz powtarzacie oklepany zwrot: amerykanie to glupki.

Jest to zwrot nieprecyzyjny. Bo tak, glupkow jest tam mnostwo. Ale jest tez spora grupa ludzi wybitnych, oni umia sie ustawic i rzadza, kreca tym krajem.
Gdyby tam byli sami idioci to ten kraj nie bylby potega czyz nie ? :)
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
Jest to zwrot nieprecyzyjny. Bo tak, glupkow jest tam mnostwo. Ale jest tez spora grupa ludzi wybitnych, oni umia sie ustawic i rzadza, kreca tym krajem.
Gdyby tam byli sami idioci to ten kraj nie bylby potega czyz nie ? :)

no wiec wciaz sie zastanawiam jakim prawem wszyscy rzucaja jednym tekstem ze amerykanie to glupki. patrzac na wyczyny 'naszych' pokusze sie o stwierdzenie (byc moze ryzykowne) ze polska to kraj totalnych glupkow.

w kazdym kraju sa i wybitni i ci..'dzieki' ktorym narodowosc ma swoja latke :)
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
USA są mocarstwem, bo mają dostęp do wielu bogactw naturalnych, oraz przekazują dużą część funduszy na badania i rozwój. Są mocarstwem i tak szybko nie przestaną być, mimo iż Chiny też szybko się rozwijają, a jeśli chodzi o manipulację to ludzie, którzy pozyskują swoją wiedzę polityczną wyłącznie z telewizji są na nią skazani. Prosty przykład z naszego podwórka - wyobraźmy sobie co by było, gdyby media ciągle opluwały tuska zamiast kaczyńskiego...
 
S

serwor

Guest
Alez oczywiscie ze nie wszyscy to glupki, sa elitarne szkoly zydowskie, ale to nie dla goijów.;
Zydzi maja rzadzic a reszta bydla ma dla nich pracowac, to dotyczy nie tylko USA ale ogolnie swiata.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
USA są mocarstwem, bo mają dostęp do wielu bogactw naturalnych, oraz przekazują dużą część funduszy na badania i rozwój. Są mocarstwem i tak szybko nie przestaną być, mimo iż Chiny też szybko się rozwijają, a jeśli chodzi o manipulację to ludzie, którzy pozyskują swoją wiedzę polityczną wyłącznie z telewizji są na nią skazani. Prosty przykład z naszego podwórka - wyobraźmy sobie co by było, gdyby media ciągle opluwały tuska zamiast kaczyńskiego...

Inne kraje maja podobny dostep do surowcow a jednak takim mocarstwem nie sa i nie beda. W USA jak w kazdej dvpokracji jest motloch ktory robi na rase panow - czyli rzadzacych. A ci rzadzacy tepakami nie sa, to bardzo cwane i inteligente sk.....ny :)
 

zgrywus666

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
W USA nawet Igrzyska Olimpijskie sa cenzurowane, sygnal telewizyjny z Igrzysk jest opozniony o 20 sekund aby cenzorzy zdarzyli ocenzurowac niewygodne wiadomosci, to samo dzieje sie ze wszystkimi przekazami na zywo.
Totalne panstwo policyjne, tego nie bylo nawet w Rosji Sowieckiej.
1. Po pierwsze to nie da się do ZSRR i podobnych skrajnie socjalistycznych tworów niczego innego porównać. Tam nie tylko było państwo policyjne, co skrajny terror.
2. Nie ma wątpliwości, że w USA działa silna propaganda, ale nazywanie tego państwem policyjnym jest przesadą. Zwykły obywatel jest tam powszechnie szanowany i było tam znacznie więcej wolności niż np w III rzeszy, gdzie nie trzeba było zadzierać z władzą by paść trupem.
3. Pewnie, że tego nie było w ZSRR. Nie było, bo widać nie byłot akiej potrzeby, ale jak zajrzymy do innych dziedzin życia, okaże się, że było to państwo, o bardzo silnej inwigilacji obywateli. Między innymi Sołżenicyn co nieco o tym napisał, nie wspominając już tego, że po upadku stalinizmu, następne władze w latach 50', przyznały, że to była przesada i przepraszały.

Reasumując - tak, USA chce mieć pewną kontrolę, ale... przesadzasz. Były dużo gorsze systemy, a do państwa policyjnego im jeszcze daleko. Bardzo daleko. Oni tam mają znacznie więcej wolności niż zakazów i nakazów.

A w ogóle to ciekawe, że takie teksty były pisane, przez osobę, która ma w avatarze zwolennika obozów koncentracyjnych i twórce Guirellas.

Aha, zanim mi zarzucisz, że jestem kapitalistą, czy czyms pdoobnym. Tak, masz rację, jestem kapitalistą, gdyż lubię posiadać, a chęć posiadania jest naturalną cechą człowieka. Nie, nie jestem antykomunistą. Jestem antyrewolucjonistą. Jestem zwolennikiem komunizmu, ale nie rewolucyjnego. Każda próba wprowadzenia komunizmu kończyła się krwawą jatką i wymianą starej burżuazji na nową. Socjalizm powinno się wprowadzić w kraju dobrze rozwiniętym, a więc takim, gdzie będą w 100% zautomatyzowane środki produkcji. Dzięki temu nie będzie potrzebne państwo, aparat przymusu i terror, nikt nie będzie nad nikim stał, dzięki czemu wszyscy będą równi i nie będzie żadnego zagrożenia ze strony posiadaczy jakiegokolwiek kapitału. Oczywiście warunków pod to nigdy nie było.
 
Do góry