Pomocy :(

Adek923

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam 17 lat i mam problem od 12 roku zycia, moj problem polega na tym że ciagle czuje bodzce (takie jak po orgazmie) co 5 minut mam bodzca czuje sie z tym naprawde zle prosze pomozcie mi przeszukalem cala siec i nic nie bylo na ten temat : ( oprocz tego czuje ciagle podniecenie musze 2/3 razy dziennie sie masturbowac :(
chce jeszcze dodac ze co rok stan sie pogarsza :(
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
To uzależnienie. Podejrzewam, że nie muszę tłumaczyć, co to jest.
 

Adek923

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uzależnienie napewno to nie jest poniewaz jak 1 raz to robilem to po paru dniach dostalem te bodzce :(
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
U Ciebie jest coś nie tak.Idż prywatnie do seksuologa.On Ci coś poradzi.Może zapisze coś na złagodzenie popędu seksualnego.
Ja w wieku 15 lat też miałem z tym problemy ,ale nie takie jak Ty.Mnie się zdarzało po prostu w nieodpowiednim miejscu i czasie spuścć w majty np. w szkole albo na ulicy bez masturbacji.Ponadto miałem nocne polucje.;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
U Ciebie jest coś nie tak.Idż prywatnie do seksuologa.On Ci coś poradzi.Może zapisze coś na złagodzenie popędu seksualnego.
Ja w wieku 15 lat też miałem z tym problemy ,ale nie takie jak Ty.Mnie się zdarzało po prostu w nieodpowiednim miejscu i czasie spuścć w majty np. w szkole albo na ulicy bez masturbacji.Ponadto miałem nocne polucje. ;)

Dlatego, że się może nie masturbowałeś. Według genialnych statystyk w takich wypadkach to występuję zdecydowanie najczęściej.

EDIT: Autorze, nawet jeśli po pierwszym razie się to pojawiło, choć w zasadzie nie wiem co, to teraz już na pewno jesteś uzależniony - więc tak, jest to uzależnienie.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Witaj!
Po pierwsze bodźce te wywoływać może fantazja, wiek dojrzewania itp. (kwestie psychiczne).
Po drugie należy przestać się masturbować, przynajmniej ograniczyć ten nawyk - pomocne tu jest rozplanowanie dnia tak, byś nie miał już na to ochoty. (np. sport)
To nie jest tak, że "musisz się masturbować" , wręcz przeciwnie to Ty decydujesz o tym, postaraj się kontrolować samego siebie, nie pozwól by podniecenie decydowało za Ciebie.
Proponuję wybrać się do psychologa (nie seksuologa).
I nie zaprzeczaj, że jest to uzależnienie, bo masturbowanie się 2-3 razy dziennie jest uzależnieniem; jest to nawyk; a objawy powracające po wstrzymaniu się na kilka dni to zespół abstynencyjny.
Pozdrawiam Cię.
 
Do góry