Snowboard - start

Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Siemanko.

Bez owijania w bawełnę, nigdy nie jeździłem na snowboardzie ale ostatnio wpadłem na niebanalny pomysł aby zakupić sobie owy sprzęt i w nadchodzącej zimie pośmigać na stoku który znajduje się parę km od mej chatki. Chciałbym abyście mi pomogli zakupić sprzęt do zjeżdżania. Generalnie to jest tak że wszystko mi się szybko nudzi, więc może być tak ze po miesiącu odstawie deskę i na tym się zakończy, więc na start nie zamierzam zbyt wiele inwestować (może coś używanego).
Nie mam pojęcia gdzie zacząć moje poszukiwania, allegro? W tej kwestii liczę na waszą pomoc.

Z góry dziękuję.

Wchodzący Andrzejek ;]
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A nie lepiej byłoby zacząć od wypożyczenia deski? Ja sama tak robiłam na początku, ponieważ nie miałam pojęcia czy mi się to spodoba, a wydawać kasę na coś, czym być może nie będę jeździć było bez sensu. W wypożyczalni pracownicy powinni też doradzić jaką wziąć na pierwszy raz, dobrać odpowiednio do wzrostu, wagi itd.

A jeśli koniecznie chcesz kupić to ja bym wybrała sklep z takim sprzętem. Tam też doradzą, dobiorą i wszystko wytłumaczą.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
;) szkoda wydawać pieniędzy na zakup deski, która po jakimś czasie może leżeć w szafie.
Ja byłam na dwóch stokach z czego na jednym płaciłam od godziny parę złotych a na drugim za cały dzień paręnaście. Różnie jest z ceną za wypożyczenie ale mimo wszystko lepiej tak, niż wydać kupę kasy na nową deskę
 

TerjeSnow77

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnów
Pamiętaj tylko żeby wybrać profesjonalną wypożyczalnie, jeśli dostaniesz źle dobraną deskę możesz się bardzo zraźić
 
Do góry