Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Sztuczne paznokcie, tipsy

tipsy sztuczne paznokcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Althaea

Althaea

~.~

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:13

Wszystko o sztucznych paznokciach.

Czy je warto założyć, jak długo się trzymają?

Które wybrać te z kiosku lub drogerii za parę zł czy może te droższe prosto od kosmetyczki?

Wasze doświadczenia ze sztucznymi paznokciami i wszystko o nich!

• 0

#2 Hanadai

Hanadai

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 15:04

Moja mama miała. Cholernie niewygodne, nic nie można zrobić, zapomnij o graniu na jakimkolwiek instrumencie i zabawy w siatkówkę czy koszykówkę. Mycie naczyń to katorga, podobnie jak comiesięczne wizyty u kosmetyczki w celu zlikwidowania odrostów. No i koszty. Ogólnie sztuczne paznokcie mają jedną zaletę - ładnie wyglądają :D
  • 0

#3 AjDżej

AjDżej

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 16:50

Ja nigdy nie miałam tipsów bo osobiście mam naturalnie długie paznokcie, ale mam koleżankę która często zakłada sobie tipsy. A więc zapomnij o tych z drogerii czy kiosku (o zgrozo!) i ten okropny klej - no więc po 2dniach zgubisz wszystkie chyba, że posmarujesz je super glu, ale płytkę będziesz miała tak zniszczoną ze nie wiem czy doprowadzisz do ładu i składu. I moim zdaniem to zależy od długości paznokcia tzn tipsa, gdyż moja koleżanka mogła normalnie grać w koszykówkę z siatką było o wiele gorzej - no ale grała! :) Miała dość krótkie, ale ładne i prawie mało widoczne. Ogólnie zamiast tipsów radzę rozejrzeć się za akrylem u kosmetyczki dłużej się trzymają :) .
  • 0

#4 Guest_kabol_*

Guest_kabol_*
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 15:02

Dobry klej to absolutna podstawa. Ja stosuję raczej tanie produkty, ale i dobre. Tubka kleju new nails w zestawie kosztuje mnie 2 zeta. Co ciekawe - widziałam na rynkach droższe kleje, z których kiedyś korzystałam, a które tak naprawdę jedynie niszczyły mi paznokcie. Brak słów ;/
  • 0

#5 Margareta30

Margareta30

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:43

A ja robię sobie ( i nie tylko) tipsy i mogę zrobić wszystko. Ważne jest, żeby była rozsądna długość i dobry rodzaj tipsów. Ja używam tych z firmy Silcare - exellent.

• 0

#6 WierAnna

WierAnna

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 13:13

Miałam kiedyś tipsy, zrobiłam specjalnie na chrzciny mojego dziecka. Nie polecam, bardzo niewygodne.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 joannaz

joannaz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 09:41

Zrobiłam sobie tipsy żelowe na próbę. Paznokcie rosną mi niewiarygodnie szybko, po tygodniu mam już kilka milimetrów odrostu. Jedyną zaletą jest to, że mam odrobinę dłuższe paznokcie niż zwykle i nie boję się nimi o coś zahaczyć :)
Nie jestem pewna, czy będę dalej eksperymentować, chyba jednak nie są dla mnie, wolę naturalne.

• 0

#8 KarolowaOla

KarolowaOla

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 22:01

Tipsy są może i fajne, jak jest powiedzmy ludzka długość a nie szpony na 3 cm. Ja kiedyś miałam ale niestety moje paznokcie cięzko to zniosły :) trochę zajeło mi doprowadzenie ich do porządku.

• 0

#9 Yo_lanta

Yo_lanta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 198 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 00:21

Szczerze to nigdy nie nosiłam tipsów i jakoś to za mną nie przemawia :) wole zapuścić swoje niż przyklejać sobie sztuczyznę która niszczy płytkę paznokcia ale oczywiście jak kto woli 

• 0

#10 MalaMi1982

MalaMi1982

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 21:28

Ja wolę hybdydy, po tipsach strasznie popsuły mi sie paznokcie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 20:40

Moim zdaniem to jest już nie modne.... juz lepiej zrobić hubrydę i nie mieć zniszczonych paznokci.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tipsy, sztuczne, paznokcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0