ból gardła(krtani)

Daniel1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
1
witam wszystkich, chodzi o to że mam problem i liczę że ktoś poradzi mi co zrobić dalej. Powyżej już trzech miesięcy boli mnie gardło z lewej strony przy przełykani(czasami czuję jak by to było gardło a czasami trochę niżej czyli krtań) i mam lekką chrypkę w przeciągu tych 3 mie. byłem 3 razy u laryngologa który za pierwszym razem przebił mi igłą torbiel która była w gardle(właśnie z lewej stron) ale to nic nie dało i za tydzień byłem z powrotem u niego stwierdził że po torbieli nie ma śladu i przepisał mi leki które też nic nie dały.Postanowiłem zmienić laryngologa ten z kolei stwierdził ze mam zapalenie gardła przepisał antybiotyki ale też nic nie pomogły.Dodam że nie palę papierosów. Sam nie wiem co teraz mogę zrobić, jakie badania? czy szukać innego lekarza? Choruję jeszcze na refluks żolądkowy i mam też coś z zatokami bo cały czas spływa mi wydzielina z nosa po tylnej ściance gardła mam też krzywą przegrode czy to może być też przez te choroby?
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
Mnie od kilku miesięcy meczy straszny ból gardła, tabletki do ssana przestały już na mnie działać szukam czegoś innego , może ktoś coś doradzi
 
D

Dobrawa

Guest
W temacie o preparatach na gardło własnie był poruszany ten temat. Antybiotyk to ostateczność dla organizmu. Pisałam o tabletkach Fiorda, które jako suplement działają na błony śluzowe, odbudowują je i łagodzą wszelkie problemy nie tylko gardła, ale i krtani. Może spróbujcie właśnie tego. Wydaje mi się, że te tabletki są w stanie pomóc każdemu.
 
M

maalamy

Guest
Mi pomaga płukanie szałwią, jedzenie kisielu a z tabletek to pyramidonek podjadam Synkowi ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
mnie się jeszcze nie zdarzyło podbierać leki synkowi, nawe nie wiedziałam że są takie które mogą przyjmować zarówno dzieci jak i dorośli.
 
D

Dorka123

Guest
Karmelki pyramidonek właśnie mogą dzieci i dorośli, ale dawkowanie jest inne.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja dzieci jeszcze nie mam :D Ale chyba bym się skusiła na taki produkt :D w sensie Karmelki, bo kto z nas nie lubi cukierasów ;) Już chyba wiem co zakupię przy bólu gardła.
 
Do góry