Klub "park" W Wawie

Z

Zerek

Guest
Siemanko znacie może ten klub ja przymierzam się coby się tam wkręcić ale większość mojego towarzystwa stroni od takich miejsc i na dobrą sprawę nic o nim nie wiem <oprucz tego co w necie wyczytałem... czyli niewiele> głupio tak samemu to może zorganizujemy jakieś towarzystwo przez forum wierze że kilka osób z Wawy się na forum znajdzie a wszystkich informuje że klub znajduje się raptem kilka km. od WKD także okolice Wawy również wchodzą w rachubę :D

Ps. Jak nikt się nie znajdzie to trudno pujdę sam... a co tak też można B)

Ps.Ale była by wiocha :bag:
 

doroty

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
bywałam w tym klubie zaraz po jego otwarciu było fajnie kojażę z nim zespół "Lejdy Pank" na dyskoteki trzeba chodzić pózniej jest co wpominać .Ostatnio byl tam mój syn trzeba byc dobrze ubranym bo można nie wej s c :eek:k:
 

driverrr

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepiej jest w poniedzialki:) powrot do domu? piatek - sobota, od 20 do 30zl cala w-wa, night driver 502-613-920
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, chciałabym odświeżyć wątek. Niedawno sprowadziłam się do Warszawy i w sumie nie znam tu nikogo, generalnie to nic tu nie znam&hellip;;( Czy w tym klubie można Was spotkać? Umawiacie się gdzieś w klubach?
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Hej. No nie wiem czy tradycja spotkań forumowiczów, w ogóle istnieje i czy jakieś spotkanko doszło do skutku ale ja w bywam Parku i zachęcam na tany tany. Imprezy mają naprawdę ok. Z resztą idziemy ekipą w ten weekend, w sumie to bym Cię zaprosiła, ale cię nie znam&hellip; Hm a co tam, wpadaj, jak chcesz to zarzuć temat do mie na priva, to się umówimy.;)
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja tam byłam raz, najfajniejsze jest położenie tego klubu bo jest na polach mokotowskich. Ale generalnie mnie jakoś nie oczarował.
 

madziaxa

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej ludzie niedługo wpadam do Waw na weekend ze znajomymi... Znaleźlismy kilka klubów polecanych w necie m.in. ten Park. Czy ktoś z was był tam ostatnip? Warto się wybrać, grają dobrą muzykę?
 

obeliks

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
madziaxa, ja czasami bywam, jak dla mnie spoko. Jak lubicie swobodną atmosferę bez zadęcia, to wam się spodoba mają dużo zniżek i niedrogie %%. A co do muzyki to w każdy dzień tygodnia jest inna muza, można sobie sprawdzić na ich stronie ww. Peace :)
 
Do góry