Porady na odchudzanie

Status
Zamknięty.

bioshock95

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, prosiłbym o jakieś rady dla mnie jak schudnąć. Mam 17 lat, wzrost 192 cm i waga 104 kg. Mam nadwagę i chciałbym zejść do mojej normalnej wagi czyli 92 kg. Ogólnie też chce odchudzić ciało by lepiej wyglądać, na szczęście jestem wysoki więc tak strasznie po mnie nie widać tej otyłości ale trochę przy gruby jestem. Partie które chciałbym odchudzić to wszystko xd. Mam trochę brzucha, mam też lekko otłuszczone ręce (ale tylko lekko ponieważ sporo ćwiczyłem biceps więc trochę się spaliło), mam też trochę otłuszczone policzki i mam taką małą drugą brodę. Nie mam pojęcia jaką mam zrobić sobie dietę, jestem w tym zielony, czytałem gdzieś że powinienem zrobić tak by mój bilans kalorii wynosił -500 utrzymania stałej wagi czy jakoś tak tylko nie mam pojęcia jak mam do tego dojść. Co do ćwiczeń zacząłem robić ABS, ale czytałem że to i A6W to są ćwiczenia wzmacniające i tylko się będę katował a efekt będzie nikły. Zacząłem biegać, płuca mam mocne bo się wolno męczę ale nogi nie wyrabiają i po 3-4 minutach biegu już tak bolą że nie mam siły biegać i więcej chodzę niż biegam.
Mógł by ktoś mi poradzić jakie ćwiczenia są dobre na szybkie schudnięcie i jeszcze jakaś dietka by się przydała. Co do diety od 2 miesięcy jem tylko jedzenie z pary, nie jem słodyczy i pije tylko wodę, udało mi się przez 2 miesiące schudnąć tylko 3 kg od prawie miesiąca dalej siedzę na wadze 104 kg i nie chce w ogóle spaść. Szukam czegoś co przyniesie prawdziwy efekt, że będzie po mnie widać że chudne, nie ważne ile mnie to wysiłku będzie kosztowało bo jestem nieźle zmotywowany tylko planu brak.
Z góry dziękuję za rady.

P.S
Net mi szwankuje i się double temat zrobił, proszę o usunięcie jednego i przepraszam za problem.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Kurde napisałeś tu tyle tekstu a nie mogłeś się wpisać w google dieta redukcyjna 90kg? Pomijając to bo wyświetlą się w większości low carby ja ostatnio jestem na leangains poczytaj bo to dla mnie git system nie targasz jedzenie jesz duże posiłki zeszło u mnie już 7kg kratka się odsłania ale ja to ogólnie lody piwo czy inny syf też wpadnie do diety.

Jak nie możesz biec to rower ewentualnie chodź tylko szybko przez te 40min.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Słuchaj, a może lepiej spróbowałbyś skorzystać z czegoś takiego: http://lionfitness.pl/program-fitness,odchudzanie,1.html?

Po podaniu dokładnych informacji na temat swojego problemu, oczekiwań i możliwości fizycznych, zostaje przygotowany całkowicie spersonalizowany pod Ciebie program treningowy na taki okres, jaki sobie założysz, że chcesz ćwiczyć. Dodatkowo masz wtedy także możliwość konsultacji z osobą, która taki program dla Ciebie układa. Programy dietetyczne również są tam dostępne, także możesz się z tym zapoznać i sobie sprawdzić. Ja od niedawna korzystam z programu treningowego i jestem bardzo zadowolony, także polecam.
 

jqtnm

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Słuchaj, a może lepiej spróbowałbyś skorzystać z czegoś takiego: http://lionfitness.p...hudzanie,1.html?

Po podaniu dokładnych informacji na temat swojego problemu, oczekiwań i możliwości fizycznych, zostaje przygotowany całkowicie spersonalizowany pod Ciebie program treningowy na taki okres, jaki sobie założysz, że chcesz ćwiczyć. Dodatkowo masz wtedy także możliwość konsultacji z osobą, która taki program dla Ciebie układa. Programy dietetyczne również są tam dostępne, także możesz się z tym zapoznać i sobie sprawdzić. Ja od niedawna korzystam z programu treningowego i jestem bardzo zadowolony, także polecam.

O, nie wiedziałem, że coś takiego istnieje! Spoko, dzięki za linka!
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Po pierwsze musisz zmienić myślenie, nie ma czegoś takiego jak dieta, je zmiana trybu życia i odżywiania, na zawsze jeśli chcesz wagę utrzymać.
Przejrzyj te porady http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Zrzucanie,nadwagi,wcale,nie,musi,byc,trudne,1-23307-1.html i zastanów się czy jesteś już przygotowany na takie zmiany? Jak mocna jest Twoja wola? Nie biegaj za ostro bo wykończysz swoje kolana, po jakim podłożu biegasz? W jakich butach? Jest szereg pytań na które powinieneś szczerze odpowiedzieć
 

tomasz111

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Spójrzcie na asortyment na natvita.pl Ja i Moja Żona od dwóch miesięcy właśnie tam zamawiamy często soki oraz herbaty. Rewelacja, wolimy zamówić pewną rzecz, niż nowości w sklepach.
 

AudiTor

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam po prostu wziąć się za siebie, zacząć od ćwiczeń, a później zakupić odpowiednie spalacze tłuszczu
Dzięki ćwiczeniom ciało będzie wyglądać rewelacyjnie, a suplementy pomogą w procesie gubienia zbędnego tłuszczu.
 

Kaburro

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja proponuję zacząć biegać. Z taką wagą nie będzie łatwo, ale może zacząć od szybkiego marszu. W 11 miesięcy udało mi się schudnąć z 83 do 74 kg, do tego zmniejszyłem ilość mięsa, zacząłem jeść więcej warzyw. Poza zrzuceniem kilogramów zaobserwowałem także lepsze samopoczucie, szczególnie po bieganiu - pewnie przez endorfinki.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ja proponuję patrzeć na ostatnie daty postów. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry