Subkultura 'metalowa'

Status
Zamknięty.

Maya

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hm....ja jestem metalam i ja i moi znajomi nie smierdzimy. Skad wogole stwierdzenie ze metale smierdza??
Ja jak ide ulica normalnie jak czlowiek, to ludzie sie jakos dziwnie na mnie patrza, NIE MA CHYBA TOLERANCJI W POLSCE :/ moim zdaniem nie powinno sie oceniac ludzi po tym jakiej sluchaja muzyki, czy po tym do jakiej naleza subkultury. eh.....
Pozdrawiam Wszystkich Metali ;) METALE Z CALEJ POLSKI LACZCIE SIE <lol> ;)
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Każda subkultura wyróżnia się czymś innym. Co dla "normalnych" ludzi jest wielce oburzające, śmieszne czy dziwne. Ze wzrokiem i ze słowami innych ludzi trzeba się pododzić. Przecież ktoś nie będzie sie zmieniał specjalnie dla kogoś kogo nawet nie zna. :/ :]
 

Kubusiek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
oni sie patrza dziwnie bo take sa normy moralne
ludzie ktorzy ubieraja sie inaczej niz ogol przypisywani sa danej subkultury
ja mam to ogolnie gdzies i to co ogol mysly ze jest dobre tak musi byc ahhaha smieszni sa ale taki narod
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
My śmieszymi ich a oni śmieszą nas. np. jakieś różowe panienki dla których nie do pomyślenia jest chodziś w skórze i czarnych ciuchach, a dla nas śmieszne jest to że one ubierają się całe na różowo.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
No jasne ze w Polsce nie ma tolerancji. Czasem wydaje mi sie ze to tak zacofany kraj ze szkoda gadac. <_< Najlepiej olewac takich ludzi i juz bo po co sobie marnowac nerwy przejmujac sie kims takim ? Nie ma sensu ;)
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Brak tolerancji jest czesto spotykany.
Teraz jest moda na rózowe lale i dresów i nic tego niezmieni niestety.
Ludzi sie sereguje głównie po tym jak sie ubieraja i jakiej muzyki słuchają. Dziwia sie jak ktos powie że niesłucha techno lub hh, chore
Mój wujek był metalem ale daaaawno.
Maya jestem z wami, trzymaj sie ciepło
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Pozdrawiam wszystkich ZIOOMALI - METALI :D:D
łączmy sie :p
 

tyna.jedyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wielkopolska
ja kiedys we Wrocłwiu zostałam opluta i wyzwana od :cenzura:a***ej metalówy ;/ wiec to mowi samo za siebie... a w moim mieście cały czas słysze za soba komentarze typu "demony... " albo "jak tam w piekle szatanie" glany i czarne ciuchy działaja na 'dresy' jak płachta na byka ;/ i nikt mnie nie zmusi żebym przeprosiła, że nazwałam te bezmozgowe stworzenia 'dresami' ;)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Tyna.jedyna widze ze mialas bardzo niemile przezycia :/ Przykro mi bardzo kiedy slysze czasem jak sie ktos nasmiewa z matala albo kogos kto jest poprostu inaczej ubrany. Ja tez sie wyrozniam z tlumu, ale narazie jeszcze nie mialam powazniejszych starc z dresami (uff i cale szczescie). Nie ma sie co przejmowac bo to bylo jest i bedzie i chyba sie juz nigdy nie zmieni <_<
 

tyna.jedyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wielkopolska
Jagódka dla mnie takie zachowanie 'dresow' jest chore....kazady jest "jakis"! ja osobiscie uwielbiam indywidualistow i takich ludzi jak mowisz, ktorzy "wyrozniaja sie z tlumu"!
ale mam nadzieje ze kiedys bedzie tak ze to dresy beda uciekac przed metalami ;)
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
tak nie wyróżniają sie, bo jak to zauwazysz możesz dostać w ciry, swoją drogą satysfakcja okopania 5 dresów przez 4 metali jest niesłychana, i wcale nie zostali zglanowani :p

pozdr. K-x
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No wiecie, jeśli dres idzie w towarzystwie kilku metali to jasne że się wyróżnia. I na odwrót.
 

Mucha

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam wiedzieć??
na mnie też tak regują: dziwnie się gapią, czasem od satanistek wyzwą..ogólnie zero tolerancji..a Polska to niby taki tolerancyjny kraj....
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hmmm ja jestem metalem ale....... mieszkam na wsi.. i to jest ten ból :/ tutaj ludzie są propagowani radiem Marysia i widok metala po prostu wzbudza w nich wściekłość :/ nie mogą sie obejść bez komentarza... i nie rozumie także stereotypu śmierdzącego metala... moi qmple wcale nie śmierdzą, są zadbani ale znam ziomów którzy śmierdzą :lol: większość ziomów jest po prostu mało inteligentna :papa: ale prosze sie nie gniewać o to, bo jeśli jesteś inteligentnym ziomem to nie należysz to tej większości wspomnianej przeze mnie :eek:k: A metali ktorych znam są bardzo tolerancyjni i mądrzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry