kasienka2106

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Witam wszystkich ;)

W tym roku chciałabym spędzic wakacje w malowniczych okolicznisciach przyrody, najchętniej gdzies nad wodą, z mozliwoscią zwiedzania ciekawych miejsc i podziwiania pieknych widoków ;) W zeszłym roku byłam w Czorsztynie gdzie te wyzej wymienione opcje zostały spełnione, ale w tym roku mam ochote zobaczyc cos czego jeszcze nie widzialam i przy okazji odpocząc np, nad wodą ;)

Znacie takie miejsca? Co waszym zdaniem jest godne polecenia? ;)

Będe wdzięczna za wszystkie komentarze na ten teamt ;)



Pozdrawiam, Kasia ;)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
polecam Zalew Czorsztyński np Frydman :) do zwiedzania jest Niedzica, Czorsztyn, ze Sromowców można iść na 3 korony, a w upalne dni siedzieć w zalewie, pływać kajakiem lub rowerkiem wodnym :)
 

kasienka2106

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Dokładnie tak spędziłam zeszłe wakacje ;)) Lubie wracac do sprawdzonych miejsc ale poki jestem mloda chciałabym jak najwiecej pozwiedzac i odkryc jakies ciekawe miejsca :)

Tak więc czekam nadal na dalsze propozycje :)
 

hycnar

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zakopane jakbyś jednak zdecydowała sie na góry ;) a coś spokojniejszego to można w strone trójmiasta nad morze tam to jest dopiero co zwiedzac:)
 
M

maniana1005

Guest
Solina jest naprawde piekna, ale oprócz tego moge polecic Ci kilka miejsc nad morzem, pieknie jest w Karwii i Ostrowie, spokojnie i pieknie, jak chcesz bardziej poszalen to polecam Ci bardziej pomorze zachodnie, Kołobrzeg i MIleno kwatery nad morzem znalezc latwo, bo jest ich bardzo duzo, a najlepiej przejrzec portale z ogloszeniami, tam masz cala baze kwater
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Proponuję jesienią nad nasze morze. Na środkowym wybrzeżu jest sporo do zwiedzania, np. skansen w Klukach, wieża widokowa na górze Rowokół, wydmy ruchome. Noclegi w Ustce czy Rowach można znaleźć bez problemu, np. tu http://www.nadmorzem.net.pl
 
Do góry