Ból Dłoni

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siema mam takie pytanie , kiedy podnosze hantle na bica to po paru seriach bardzo bolą mnie dłonie ( sczególnie lewa ) nie wiem od czego to sie bierze jak pytalem innych kolegów co ćwiczą muwią że nie mają czegoś takiego. Może wiecie od czego to sie bierze i jak temu zaradzić , nom i mam takie jesczze pytanie : nie znacie jakis fajnych cwiczeń na klatke piersiową tylko musze poiwedzieć ze mam tylko hantle taka co sie do niej doklada ciężary i do tego ten długi drążek , krązki mam 4razy 1kg , 2razy 2kg, 2 razy 5kg, az odp z góry dzieki :D
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
A jak cieżkim hantelkiem cwiczysz na bicka ????
A co do ćwiczen na klatke hantlami to np kładniesz sie na ławce i unosisz hantla reką do góry albo lezysz na kanapie obojetnie ale 1 połową ciała :D
 

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
:p:p ja podnosze na bica 8kilo , nom a to ćwiczenie które napisaleś zeby oprzec łokcie na czyms nieruchomym to ono dotyczy napewno dłoni , a nie nadgarstka ? znaczy ja sie tylko pytam bo niewiem dlatego :p
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
To ćwiczenie które podał ci Devill Bass jest na przedramie :mruga: wiec niewiem oco loto... a co do dłoni mozę zmień sposób trzymanie hantla np.. sposób młodkowy]
poowdzenia
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Jaki masz staż mnie przedramie bolało bardzo bardzod awno temu jak zaczynałem i przesżło po miesiącu chyba :) może Tobie też ręka musi się przyzwyczajić do treningu :)
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Masz niedomiar magnezu w organizmie :D


To samo mialem tylko po cyklu a drogu raz po przedawkowaniu kreatyny :p:p
 

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej ale mnie nie bolą przedramiona :p mnie boli dłoń czyli to w czym sie trzyma hantle :p przedramiona mnie wogule nie bolą :D chodzi mi o jakies ćw na dłoń zeby mnie przestała boleć a nie na przedramie hehe . A co to jest ten uchwyt młodkowy bo ja nie mam pojęcia ?:p
 

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzienki za porady :D :) , mam takie pytanie jeszcze czy jak chodze 2 razy w tygodniu na basen to to da jakies efekty czy trzeba chodzić czesciej zeby cos było widac ??:p
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
na basenie niewyrobisz sobie raczej masy jak już to rzeźbe... Jak pływato trenujesz całe ciało ogólnie i cieszko jest robić mase \:D
 

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bylem wlasnie dziś w aptece po magnez tak jak polecił Kaczor , ale pytanie mam to serio moze byc sprawa tego magnezu nom bo tak sie zastanawialem :p i jaki związek ma magnez z koscmi :p??
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Mnie tak bolalo ze po nocach spac nie moglem :p Ale wiesz ja 160 kg na klate wyciskam wiec ucisk mam duzy :) A i napisz mi czy masz poprawe :) I dokup sobie wapienko jak masz kase :)
 

Iraq

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nom i jest taka sprawa jeszcze co sie chcialem dowiedzieć :p ( sorry ze tak sie pytam was jak debil nonstop :p ale ćwicze dopiero od niedawna i dużo jeszcze nie wiem ) czy jeśli na prawa reke która jest mocnijesza bede podnisoł 8 kilo a na lewa co jest slabsza 6 ale zeby wyrównć różnice lewa bede cwiczył czesciej to moge tak robic czy nie ?? nom bo jak podnosze na prawą 6 kilo to mi sie reka wogule nie meczy i podnosze tak strasznie długo i zatrzymuje ciezar w powietrzy zeby coś poczuc i moze od tego mnie bola rece włąśnie ze tak długo ten ciezar trzymam , nom a jak podnosze 8 kilo to ti idzie sprawnie i szybko :p:p
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
moze tak być bo jak trzymasz łapsko w góże to miesnie są całyczas napiete :/... dobra rada nie rób
tak ćwicz cieższymi ale np 10 razy na serie :D powodzenia

Aaaaa i tak wogle holernie xle robisz ze lewą jedziesz 6 a prawą 8 :/ wyrównaj sobie siły ja mam obudwie na równym poziome obydwoma cwicze 12 Kg hantlem Np. Cwiczy np przez jakic czas tylko lewa no jesli chcesz to prawą bardzo żadko ja popełniłem ten sam błąd na poczadku ale teraz jest ockey !!!
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
kaczor a ty co diagnozy stawiasz tylko po jednym fakcie ??

powodów bolu może byc wiele poczawszy od nadciagniecia kończac na zapaleniu jakiejs powiezi.. róznie to bywa...smaruj łpe czymś co zawiera diclofenak powinno szybko pomoc jesli nie możesz postarac sie kupic forme diklofenaku w kapsułkach bardzo skuteczna rzecz ale uważaj i niezaniedbaj tegop bo mozesz sobie w ten spoósb narobic problemów ktore potem bedziesz leczyl kilka miechów nieraz niewinny bol może oznaczac poczatek zmian w sciegnach podobna przypadołs sam miałem tylko w przedramieniu jak sie okaząło byl to poczatek zapalenia stawu łokciowego a tez wsumie banalna sprawa i ból nieznaczny a okazalo sie zupelnie co innego jednak mimo wszystko proponuje wizyte u lekarza najlepiej reumatologa... badz ortopedy...
 
Do góry