ANTYKONCEPCJA- sprawa tylko kobiety???

Status
Zamknięty.

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
CZy waszym zdaniem tylko kobieta powinna mysleć o konsekwencjach WSPÓLNEGO stosunku????
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No oczywiście, że nie. Bo przeciez do tego trzeba dwojga i konsekwencje np. poczęcia dziecka, powinna ponieść dziewczyna jak i jej partner. A co do antykoncepcji to obydwoje powinni wybrać taką metodę jaką uważają za stosowną :)
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Narazie to ja i moj partner korzystamy z dobrodziejstw firmy DUREX :)
ale w przyszlosci zamierzam przerzucic sie na tabletki.
Wspolnie wybralismy forme zabezpieczenia, tabletki bardzo obciazaja organizm, dlatego na poczatku najlepiej korzystac z gumek ;)
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Abuś, jeżeli mogę Ci coś doradzić to NIE PRZERZUCAJCIE się na tabletki!!!!! Skoro już tak mądrze zaczeliście to poco to psuć tak Ci spierszno do niszczenia swojego organizmu??? Najpierw dobrze się zorientuj jakie spustoszenie tabletki robią w organiźmie kobiety zanim zmienisz to co dobre :zalamany:
to smutne ale prawdziwe :niepewny:
nika, no faktycznie ;) pozdrawiam Cię i miłych wakacji :)

[ Dodano: 20 Lipiec 05, 22:40 ]
motylek, jasne zgadzam się z Tobą oczywiście ;)
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
keruzami, we mnie tabletki żadnego spustoszenia nie zrobiły, wprost przeciwnie. Nie rozumiem tej nagonki na "szkodliwość" tabletek. Teraz są coraz lepsze, coraz bezpieczniejsze. Dzięki tabletką nie muszę co okres łykać tony prochów, Dzięki nim wogóle mam okres i o dziwo dzięki nim przestałam tyć. I nikt mi nie wmówi, że są szkodliwe. Aaaa i dzięki nim zaszłam w ciążę!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Wiecie, ja tam żadnych tabletek nie biorę, ale wydaje mi się, że to zależy wyłącznie od organizmu kobiety co się z nim dzieje po zażyciu tabletek.
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
agulia, Tak teraz czujesz się dobrze, ale nie wiesz jak to bedzie ,za 20-30lat. Tabletki są popularne i co drugi lekarz bedzie się zapierał że są w 100% bezpieczne()dlatego że jest to czysty kapitalizm- koncerny produkujące mają na tym TAKI biznes że wysyłąją lekarzy w zamian za przepisywanie na wakacje w pod ładną nazwą szkoleń oczywiście w ciepłych krajach i oczywiście bezpłatnie), ale niewielu lekarzy przyzna też że jeśli można to lepiej jest wybierać co innego.
Jakoś już tak jest że zawsze tam gdzie człowiek próbuje przechytrzyć naturę kiepsko na tym wychodzi. :p
Przekonywać o chorobach jakie po wileku latach stosowania występują (oczywiście nie u wszystkich kobiet i nie od razu , ale czy warto ryzykować?) nie będę bo każdy ma swoje zdanie i sam powinien się dowiedzieć co robi ze swoim ciałem. :)
motylek, :D tak na peno każdy organizm reaguje inaczej- pozdrowionka :)
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Kiedyś tabletki były faktycznie tak naładowane hormonami, że na dłuższą metę szkodziły, ale teraz stosuje się je leczniczo.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To jest sprawa równie mężczyzny jak i kobiety.
Chyba każdy facet ma świadomosc, że kobieta może zajsc w ciaze bez zabezpieczenia?!
Właśnie po to jest antykoncepcja..
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
agulia, wiem i LECZNICZO JE POLECAM bo czasem innego sposobu nie ma na wybrnięcie z jakiejś choroby, ale miałam na myśli , że szkodliwe jest stosowanie ich latami
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
w moim związku, wspólnie zdecydowaliśmy o zabezpieczeniu.
Prezerwatywą nie ufam, po za tym wygodniej bez- takie jest moje zdanie, dlatego ja biorę tabletki. To o wiele wygodniejsze.

Teraz zdecydowaliśmy się, że odłożę tabletki i jesli zajde w ciążę- to będziemy mieć dzidziusia i tyle :)
Ja bym chciała :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
keruzami napisał:
CZy waszym zdaniem tylko kobieta powinna mysleć o konsekwencjach WSPÓLNEGO stosunku????
Mezczyzna chcac czy nie chcac odgrywa wieksza role w sprawach antykoncepcji, od niego (w wielu przypadkach) zalezy czy przyszlowiowo para "wpadnie".

Nacisk antykoncepcji sterotypowo spoczywa na facetach, ale generalnie to wspolna odpowiedzialnosc.
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
polecam lekturę nie tylko panią..
a co do konsekcji to myśle, że kobieta jest ostrożniejsza w tych sprawach..
nie działają pod wpływem impulsu jak meszczyźni..
chyba, że się myle..
smile.gif



Pozdrawiam...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Traumatic napisał:
Nacisk antykoncepcji sterotypowo spoczywa na facetach
dokładnie, bo przeciesz nie każda dziewczyna zażywa tabletki.
Faceci działający pod wpływem chwili- według mnie najczęściej pod wpływem alkocholu.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
dla kobiet wymyslono o wiele wiecej metod niz dla mężczyzny

co nie umniejsza faktu, że męzczyzna również musi dbać o to, np poprzez chodzenie z kobietą do lekarza i wspólne kupowanie np tabletek
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
często jednak podczas stosunków, szczególnie między osobami nie będącymi partnerami nie używają zabezpieczenia i polegają na tzw.stosunku przerywanym.
Mój facet chyba by nigdy tak nie umiał. Jestem jego pierwszą kobietą w tych sprawach i jakoś nawet nie chce się uczyć wyjmowania przed czasem. Ja zażywam tabletki więc nie mam się o co martwić. Ale myślę że i tak powinien wyciągać...
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
To jest w interesie i faceta i laski. Laska oczywiści ma gorzej bo jeśli wpadnie a ma nieodpowiedzialnego faceta to nie ma co na niego liczyć albo sam nawieje jak tylko dowie sie o ciąży. Te które lubią imprezy i sex z przypadkowymi chłopakami muszą juz same zadbać o zabezpieczenie bo jak odnajdzie ojca jej dziecka jeśli mieszka na drugim końcu kraju? I przyjechał tylko na tą właśnie imprę? Niestety życie laski jest troche kłopotliwe... <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry