Ujednolicenie skóry.

ania1923

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam! Mój problem polega na tym, że jestem 'różnokolorowa'. W ostatnie wakacje chciałam być ładnie opalona, więc się dużo opalałam, a także używałam samoopalacza. Miejscami jestem bardziej opalona (np. ręce, kark, kolana, łokcie) a miejscami opalenizna mi zeszła (np. łydki, uda). Co gorsze opaliłam się na taki żółto-brązowy kolor, który bardzo mi się nie podoba. Chciałabym to niejako 'ujednolicić'. Więc teraz myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby nieco wybielenie rąk, karku i ramion. Rodzina się śmieje z tego kontrastu między górą a dołem. Mi też to przeszkadza. Chcąc nie pogarszając sprawy unikam opalania (chociaż jednak nie umiem chodzić w taką pogodę w długim rękawie). Można coś z tym zrobić? Jak można wybielić skórę?
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja stosuje olejek Golden oil z bielendy i mam równomiernie nawilżoną i cudnie gładka. Gdy latem sie opalam ma pięknie brązową skórę;-)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
może jakiś peelingi aby skóra nabrała podobny odcień, to co opalone to zejdzie, a to co nie, to zostanie tak jak jest, ja mam peeling do ciała też z bielendy, nie pamiętam nazwy,bo na razie jestem na etapie nawilżania:) ale sporo tego jest w fajnej cenie:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
miałam kilka peelingów z bieledny i wszytkie bylo bardzo fajne, dobrze zdzierały naskórek i nawilżały :) Teraz mam z serii golden oli, chyba będzie mój ulubiony :)
 
Do góry