Problem z filmikami i głosem

Status
Zamknięty.

Linuxpl

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Siemka niedawno na yt nie zacinały mi sięfilmiki ani głos a pewnego dnia właczam yt i tnie mi i głos i filmik. Co zrobic? czytalem ze to może być problem nowego flasha.... bo pobrałem go... nawet na Fotka.tv jak wie ktoś co to jest zacina mi tylko głos albo wogóle nie słysze a kiedyś wszystko było ok:/ i może wiecie co z tym zrobić ??
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jak przełączysz w tryb HTML5 to problem nadal się pojawia ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wiem, że to głupie pytanie ale czy film masz zbuforowany ?
 

Linuxpl

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Wiem, że to głupie pytanie ale czy film masz zbuforowany ?
tak... nawet jak sie buforuje podczas sluchania nawet jak cale tak samo leci plynnie co jakis czas potrzeszczy tak pozacina .... a glos w filkimach to postac gada z spoznionym zapedem albo obraz w miejscu a glos leci :/
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nigdy nie miałem problemów z flashem więc nie jestem pewien czy to co Ci zaproponuję będzie wykonalne. Spróbuj zainstalować starszą wersję a gdy wyskoczy zapytanie to aktualizację to odrzuć ją. (Jeżeli nie wróciłeś do Flasha z HTML5 to musisz to zrobić).
 

Linuxpl

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Nigdy nie miałem problemów z flashem więc nie jestem pewien czy to co Ci zaproponuję będzie wykonalne. Spróbuj zainstalować starszą wersję a gdy wyskoczy zapytanie to aktualizację to odrzuć ją. (Jeżeli nie wróciłeś do Flasha z HTML5 to musisz to zrobić).
wszedzie ta najnowsza ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry