Ovacue- czy ktoś zna?

Halinka99

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej! Mam pytanie. Przeczytałam ostatnio na innym forum informacje o urządzeniu ovacue, które ma wskazywać dni płodne/ niepłodne na podstawie elektrolitów w ślinie. To chyba w miarę nowe urządzenie (w każdym razie ja nie słyszałam) i trochę kosztuje więc dajcie znać jeśli znacie kogokolwiek kto je stosuje i z jakmi skutkiem. Z góry dzięki
 

skribo

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz sie spotykam z tym urządzeniem. Na ślinę widziałam tylko afrodytę - ale to jest mini mikroskop. Tez się fajny wydaje.
 

Halinka99

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz sie spotykam z tym urządzeniem. Na ślinę widziałam tylko afrodytę - ale to jest mini mikroskop. Tez się fajny wydaje.

Tak, tylko afrodyta nie wygląda na zbyt wygodną w uzyciu dlatego ją wyeliminowałam. W końcu łatwo się pomylić kiedy trzeba, jak w tym przypadku samemu zinterpretować wynik pojawiajacy się na mikroskopie. Ovacue jednak sam wskazuje czy dany dzień jest płodny czy niepłodny i w jakim stopniu (może być bardzo mało płodny gdzie jest mała szansa na poczęcie albo bardzo mocno płodny).
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Po prostu jest faza niepłodności, faza względnej niepłodności itd...ludzie, chcecie rozróżniać dni płodne od niepłodnych, to radzę powtórzyć program o ukł. rozrodczym żeńskim z gimnazjum i liceum, to będziecie potrafili i bez nie wiadomo jakich urządzeń.
 
Do góry