Wózki Gwiazd - Idealne macierzyństwo?

D

Dosiek77

Guest
Ostatnio w mediach ostro mówi się o idealnym macierzyństwie gwiazd. Mamusie wyspane, szczupłe miesiąc po porodzie i zapracowane od rana do wieczora a dziecko cudowne wymuskane :) Idealnemu macierzyństwu towarzyszą idealne wózki. Numer jeden chyba najbardziej wylansowany to Anna Mucha i Orbit Baby G2. Podobno nie można się w nim nie zakochać dzięki temu obrotowemu siedzeniu. W cenie z pewnością też ponad 4 tysiące. Numer Dwa Cezary Pazura i totalne retro czyli Inglesina Ballestrino o ile w wózek Anny Muchy i jakąś jego funkcjonalność jestem w stanie uwierzyć tak tutaj no chyba niekoniecznie. Numer trzy Joanna Liszowska Stokke ,ciekawy patent, dziecko nie musi oglądać psich kuperków na ulicy ;) Numer cztery to wózek stosunkowo tani w porównaniu do poprzednich Jakub Błaszczykowski i Bebbeto Solaris . Spotkałam się jednak z opiniami że wózek jest po prostu słaby i nie warty ani grosza. Gdybyście miały nieograniczone możliwości finansowe jak nasze gwiazdy ( bądź mogłybyście rozpocząć współpracę z producentem) jak wybrałybyście wózek? Jaki wózek gwiazdy podoba Wam się najbardziej?
Mi chyba jednak najbardziej do gustu przypada wózek gwiazdy amerykańskiej - Kate Hudson Bugaboo :)
Kate-Hudson-Matt-Bellamy-out-with-their-baby-Missoni-Stroller.jpg
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
"Gwiazda" nie jest dla mnie żadnym autorytetem w żadnej dziedzinie.
Pakowanie ważącego kilka kilogramów dzieciaka w wehikuł, dzięki któremu poręczne dziecko przeobraża się w nieporęczny zestaw, z którym nie można swobodnie zejść po schodach, wejść do pociągu, przejść chodnikiem zastawionym źle zaparkowanymi samochodami to dla mnie kosmos. Odkupiłam pierwszy lepszy używany wózek od sąsiadki zza płotu (niech babcie mają), ja i mąż nosimy Nową w chuście i nosidęłku ergonomicznym. Nowa przyczepiona do rodzica z przodu, cały majątek w plecaczku, obie ręce wolne, mogę robić zakupy, chodzić po górach, pisać na forum, sprzątać, bawić się z Dużą.
Nie wiem, ile musiałabym mieć pieniędzy i jak bardzo musiałyby rzucić mi się na mózg, żeby analizować "idealne" rodzicielstwo "gwiazd" i próbować naśladować ich żałosne próby zapewnienia dziecku tego co najlepsze poprzez kupowanie "odpowiedniego" wózka a nie poprzez starania o trwałość małżeństwa na przykład.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Gdybyście miały nieograniczone możliwości finansowe jak nasze gwiazdy ( bądź mogłybyście rozpocząć współpracę z producentem) jak wybrałybyście wózek?
Zacznijmy od tego, że aktorzy czy inni piłkarze to osoby publiczne, od których wymaga się, żeby wszystko mieli firmowe, modne, od najlepszych projektantów. Jeśli ja byłabym taką gwiazdą, to może też wybierałabym najdroższe modele wózków, żeby nie było jakiejś afery, że taka bogata jestem, a nie zapewniam dziecku modnego wózka, 'uroki' bycia sławnym ;) W każdym razie, sławna nie jestem, więc nie wybrałabym jakiegoś kosmicznego wózka, tylko dlatego, że jest modne, czy coś. Podobnie, jak Avior, pewnie odkupiłabym od kogoś, ważne, żeby był poręczny i bez udziwnień :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Ja mam Orbit Baby G2 i wcale nie wybrałam ten wózek bo ma go Anna Mucha czy ktoś inny... Dowiedziałam się o tym że go ma Mucha jak już go wybrałam. A kupiłam ten wózek ze względu na jego funkcjonalność. Wózek dobrze się prowadzi, dziecko jest w nim bezpieczne, a do tego wszystkiego ma super amortyzatory więc mój synek śpi na spacerach i wstrząsy go nie budzą. Dla mnie było to ważne co daje mi wózek a nie to kto go ma, a że tak się złożyło że mają go gwiazdy to czuję się jakbym małą gwiazdę woziła w wózku :)
 

mewka0

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Złego słowa nie powiem na X-landera X-move a jeździ takim Monika Mrozowska i swojego czasu dość ostro go reklamowała. Jesli coś jest fajnej jakości i możemy sobie na to pozowlić nie zaciągając kredytu to tylko się cieszyć. jeśli gwiazdy wybierają takie marki i się pod nimi podpisują to chyba tylko dobrze świadczy o produktach. Ja nie widzę w tym problemu.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No właśnie, dla mnie nie musi być super modne - musi być wygodny, praktyczny i spełniający swoje funkcje :) Te co dziewczyny wyżej podały to dobre modele.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Zdecydowanie, modny jesli jest to fajnie, ale przede wszytskim ma być wygodny, bezpieczny i taki który można szybko złozyć i spakować do samochodu.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
O, o aucie zapomniałam ale też faktycznie musi się szybko składać i rozkładać :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Tak składanie i rozkładanie wózka i wkładanie go do bagażnika jest zmorą XXI wieku :) Ważne jest również to żeby wózek po złożeniu zajmował nie wiele miejsca, żeby można było do bagażnika coś jeszcze włożyć poza wózkiem :) Na szczęście mój wózek składa się i rozkłada jedną ręką dzięki temu nie przeszkadza mi to że muszę czasem 3 razy dziennie go pakować
 

pola33

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja myślę teraz nad Orbitem, super wózek, wpadł mi w oko, i to wcale nie przez gwiazdy, chociaż wiem, że sporo gwiazd go posiada - chyba Kardashianka, Cavallari, Tori Spelling, no i Mucha oczywiście :D. Mnóstwo ich zdjęć jest na portalach i w gazetach. Ale do rzeczy. Jak spisuje się w nim zawieszenie? Bo u mnie super równych chodników się nie uświadczy. I jeszcze bardzo ciekawa jestem funkcji kołyski, sprawdza się to?
 

Aga243

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jeździmy już Orbitem rok czasu i wrażenia nadal bardzo dobre. :) Bardzo dużo go użytkujemy, a mimo to materiał nie wyblakł, wszystkie elementy są doskonale spasowane, nic nie trzeszczy. Zawieszenie jest świetne, QuadSchock idealnie sobie radzi z nierównościami i nie telepie, a już naprawdę po różnych terenach jeździliśmy. Kołyska fajny patent, ja np. nie mam miejsca żeby kupić i postawić dodatkowy mebel, a kołyskę zawsze chciałam mieć, ta z Orbita sprawdza się bardzo fajnie. :) Jak Ci się podoba, to kupuj, bo warto.
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
mysle ze kazdy wybiera wozek wedlug wlasnego gustu i spojrzenia na funkcjonalnosc, ja mam mura plus maxi cosi i czuje sie jak gwiazda;-p
 
I

ItaliaAmore

Guest
Biedronka123 napisał:
mysle ze kazdy wybiera wozek wedlug wlasnego gustu i spojrzenia na funkcjonalnosc, ja mam mura plus maxi cosi i czuje sie jak gwiazda;-p
najlepsze było jak Socha mówiła, ze jej wózek Chicco to średnia półka cenowa, no chyba dla niej to nawet niska, hipokrytka. :) Dla mnie te gwiazdeczki to tez żadne autorytety, sama kupiłam maxi cosi elea i jest zadowolona, postanowiliśmy, ze na wózku nie oszczędzamy i to była jedyna rzecz w wyprawce, przy której postanowiliśmy, ze nie patrzymy na cenę, choć i tak nie wydaliśmy tyle co na Orbit się wydaje. :)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
nie wydaje mi sie zeby cena wozka byla tutaj wyznacznikiem niezawodnosci i funkcjonalnosci, czesto te drozsze wozki sa poprostu tak nafaszerowane zbednymi funkcajami ze sa poprostu ciezkie... dlatego wozek dobrze wybierac z glowa, jak kogos stac na wozek za 4 czy 5 tys to czemu mialby sobie na to nie pozwolic oby mama i dziecko bylo zadowolone ale nie uwazam by wozki za 1 czy 2 tys byly o wiele gorsze... co komu pasuje
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
po części tak jest że im więcej gadżetów tym cięższy wózek,warto rozpatrzeć możliwie wszystkie czynniki
 
I

ItaliaAmore

Guest
slodziak napisał:
po części tak jest że im więcej gadżetów tym cięższy wózek,warto rozpatrzeć możliwie wszystkie czynniki
zgadza się, a po co to wszystko? Ja elea wybrałam między innymi ze względu na wagę właśnie, tak czy siak nie kierowałam się tym, co mają gwiazdy, choć mam takie znajome, które w ten sposób kupują, czyli to co dana gwiazda reklamuje
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
to jest bez sensu troszke, drogie wozki powinny byc jak najlepsze a tu, przyjdzie sie ciagac wozek ktory wazy 20kg plus dziecko i jeszcze zakupy, masakra jakas wiadomo ze jak maluch starszy troszke to do parasolki mozna przesadzic, mi sie spodobala taka z Quinny model Yezz piekna...
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
to jest bez sensu troszke, drogie wozki powinny byc jak najlepsze a tu, przyjdzie sie ciagac wozek ktory wazy 20kg plus dziecko i jeszcze zakupy, masakra jakas wiadomo ze jak maluch starszy troszke to do parasolki mozna przesadzic, mi sie spodobala taka z Quinny model Yezz piekna...
yezz to ten model ultralekki tak? oglądałam, rzeczywiście składa się i można na plecy zarzucić i tyle, jeśli chodzi o lekkość to ten model wygrywa
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
nie pamiętam która z gwiazd miała Maxi Cosi, ale któraś pokazywała się z nim i mówiła, że jest świetny :) ale wózki te mają ładny design ^^
 
I

ItaliaAmore

Guest
duzo jeździ tych gwiazd x landerami, a to przeciez ciezkie landary, ja sie teraz przesiadam do quinny zapp xtra 2, wlasnie przez wage potrzebuje teraz lzejszej spacerowki, syn ma juz prawie 12kg plus wozek to juz jednak duzo z takim 3w1
 
Do góry