wybór kamery video

refiop

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Mam pytanie jaką kupić kamerę na karty pamięci fullHD lub HD do 1400 zł. Aktualnie mam kamerę jeszcze na kasety miniDV (panasonic) i zastanawiam się nad kupnem nowego sprzętu w sieci znalazłem takie modele, może ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć mi co wybrać:?
1) Toshiba Camileo SX900
2) Samsung HMX-H100
3) Panasonic HX-WA2
4) Panasonic HX-WA20
5) Canon HF R206

Ewentualnie jakiś inny model, który sami użytkujecie, interesuje mnie zoom optyczny minimum x5, stabilizator obrazu.
I jeszcze jeden element, chodzi o zdjęcia w dobrej jakości i rozdzielczości.
Możecie mi podpowiedzieć co kupić, albo nad jakim modelem się zastanawiać?

dzięki i pozdrawiam
 
J

jadwinia

Guest
Nie wiem czy ta kamera spełnia Twoje wymagania, http://www.avans.pl/jvc-kamera-jvc-gz-ex210beu,id-30471, ale sama się nad nią zastanawiam. Parametry ma bardzo dobre, jest tylko innej firmy, niż te podane przez Ciebie.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja stawiałabym na Canona, mam sentyment do tej marki. Obecnie mam Canon XF105 i świetnie się sprawdza. Co prawda póki co jestem początkująca w tej dziedzinie, jednak sprzęt naprawdę super. No i cenowo w miarę dostępny
 

aniaz1

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zależy do czego ta kamera jest Ci potrzebna ale polecałbym ci kamerkę Samsung HMX-H100 jest bardzo dobra

Zależy do czego ta kamera jest Ci potrzebna ale polecałbym ci kamerkę Samsung HMX-H100 jest bardzo dobra
 

Yafud

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Popatrz też na ofertę JVC, np taka JVC GZ-EX215 jest o wiele lepsza w środku niż te co zaprezentowałeś i też jest w przystępnej cenie.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10

video15

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,
Poszukujemy montażysty materiałow video.
Lokalizacja pracy Lublin(woj. lubelskie).
infopraca.pl/praca/montazysta-materialow-video/lublin-20-386/9205212
 
Do góry