[blog] BMP Blog - blog o IT, Linuksie i hardware

bartekmp

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0

Oto mój blog, który nazwałem BMP Blog. Nie wyróżnia się on wyglądem (jakiś znaleziony w bazie WordPressa styl) ani finezją (CMS WordPress), nie posiada żadnego ładnego loga, lecz na pewno wyróżnia się niepowtarzalną treścią, w którą wkładam wiele pracy.
Blog podejmuje tematykę informatyczną. Od wieści technologiczno-internetowych, przez recenzje i wideorecenzje sprzętu, po kurs Ubuntu (wideo z komentarzem głosowym), który jest chyba moim flagowym dziełem, w które wkładam wiele pracy.
Zdecydowanie, jak już gdzieś tutaj pisałem, chcę pokazać ludziom, że mają wybór i nie muszą płacić za oprogramowanie. A, że niektórzy nie mają wielkich zdolności, to dla nich właśnie robię ten kurs.

Bardzo proszę o oceny. Proszę podchodzić do wyglądu bloga z przymkniętym okiem - nie mam pieniędzy na profesjonalny styl do Wordpressa, a ten jest darmowy i spełnia swoje zadania
smile.png
. I oczywiście zapraszam do przeglądania mojego bloga :).
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sama idea bloga szczytna choć nie wyróżniająca się. Jeżeli masz wolne górne menu to może wstaw tam kategorie (chyba, że będzie ich dużo). Postaraj się wstawiać grafikę do newsów tak by nie oddzielały od siebie tekstu tak jak w tutaj http://bartekmp.pl/ubuntu-6-msoffice2003/ Poza tym nazwę bloga zmieniłbym na jakąś łatwą do zapamiętania. Wrzucił jakiś favicon.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Zacznij bardziej reklamować sam kurs wideo, a o popularność reszty nie będziesz się musiał martwić.
 
Do góry