Budowa szamba

P

PatrycjaAud

Guest
Witam. Chcielibyśmy razem z mężem zbudować na działce szambo ekologiczne. Tylko mam pewne wątpliwości, wszyscy mówią, że ono jest takie super zatem chciałam zapytać się tych osób co takie szamba mają czy faktycznie tak jest. No i jeśli moglibyście polecić nam jakąś dobrą firmę, to byłabym wdzięczna.
 
M

Marysiaaq

Guest
Gratuluję wyboru :) Takie szambo jest bardzo szczelne, więc nie byłoby mowy o pobieraniu wód z gruntów. No i można je wybudować blisko np. jakiegoś stawu, nie stanowi to żadnego problemu. A co do kosztów, to chyba aż tak źle nie jest, porównywalnie do szamba betonowego. Ważny jest również montaż, musi być wykonany solidnie. Ja jak budowałem szambo to zwróciłem się do firmy NARO (z okolic Poznania), zakupiłem u nich zbiornik wraz z montażem. Także zero problemu.
 

lolek112

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz wybudować szambo ekologiczne to warto abyś udał się do firmy ekohouse-oczyszczalnie.pl
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
W szambie zbierają się nieczystości, a zbiornik musi być co jakiś czas opróżniany, natomiast oczyszczalnia rozkłada ścieki, dzięki czemu pozyskujemy w ten sposób wodę o drugiej klasie czystości.
 

vixa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
O matko, co za temat :D Już pomijając fakt, że to chyba jakiś reklamowy spam :p
 
Do góry