Problem z przeglądarkami i niektórymi stronami

madddlene

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Mam nadzieję, że nie dubluję tematu, ale przejrzałam już kilka forów i nigdzie nie znalazłam takiego problemu jak mój. Nie działają mi niektóre strony w zależności od przeglądarki (???), od ponad tygodnia lub dłużej. Nie działa:

youtube - w mozilli (pojawia się strona, filmiki z boku etc. normalnie, ale zamiast filmu -czarny ekran, nie ma głosu, film się nie porusza)
wrzuta - w mozilli (tu przyznaję możliwe że dawno temu sama coś przyblokowałam, ale nie pamiętam gdzie i nie mam pomysłu jak to odkręcić)
serwis socjum.pl - w mozilli i operze

być może coś jeszcze jest nie tak, ale nie odkryłam.

wiem, że nie są to może strony pierwszej potrzeby, ale jednak ich brak utrudnia życie, szczególnie w połączeniu z ogólnym znaczącym spowolnieniem działania mojego internetu i laptora chyba też, będę więc bardzo wdzięczna za pomoc choćby w tej kwestii. :))
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Powodów może być bardzo dużo. Jeżeli coś "przyblokowałaś" to wyłącz plugin AdBlock i sprawdz wtedy. Co do Youtube to wydaje mi się, że najprościej będzie po prostu zrobić reinstall przeglądarki (chyba, że wyłączenia AdBlock'a to naprawi). Jeżeli zaś chodzi o ostatnią stronę to daj screena. Jak to wygląda.
 

Mroczny Ktoś

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Samego yt może uda się nawet odblokować włączając html 5 http://www.youtube.com/html5
 
Do góry