Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

jakie jest Wasze zdanie?

Aktor teledysk muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Fudżik

Fudżik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 14:38

Co myślicie o tym jak aktorzy udzielają się w muzyce? Śpiewają? Grają? Po prostu są? Jak się do tego odnosicie? Uważacie, że to nie ich profesja i powinni zająć się grą aktorską czy powinni się kształcić wszechstronnie i próbować czegoś nowego? Znalazłam taki o to teledysk: Uważam, że Agnieszka Warchulska wygląda tu super i jak najbardziej pasuje.
  • 0

#2 danielek1988

danielek1988

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:15

Wielu aktorów, nawet polskich- jak widać w tym teledysku się udziela. Osobiście das mona to ja pierwszy raz na oczy widzę. Dość fajny kawałek. ;)

Myślę,że każdy może wystąpić w teledysku byleby pasował do całości i strojem i zachowaniem oraz ewentualnym śpiewem czy graniem na instrumentach muzycznych.
Ja i tak mało kiedy przeglądam teledyski. Wole koncertów słuchać na youtube. ;P
  • 0

#3 lightinside

lightinside

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 352 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:28

Według mnie każdy może spiewać, ale najprostsza odpowiedź powinni spiewać i wydawac płyty single itd, jeśli oni to lubią i mieliby słuchaczy nawet gdyby nie byli sławni.

A jeśli nie maja warunków głosowych lub/i specyficznej charyzmy która decyduje o tym czy kogoś słuchamy czy nie to nie nazywalne coś lub/i talent kompozytorski lub/i melodyjność poczucie rytmu.

To nie powinni śpiewać zawodowo bo sie ośmieszają...
  • 0

#4 lelumpolelum6

lelumpolelum6

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 20:57

Najgorszą opcją jest jak ktoś śpiewa na siłę i wmawia sobie, że ma talent, poczucie rytmu i słuch. Zero samokrytyki.
W tym teledysku wszystko jest harmonijnie skomponowane i jest spójne. Muzyka ma coś w sobie, a aktorka występująca w tym teledysku ma właśnie tą charyzmę.
  • 0

#5 danielek1988

danielek1988

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 08:37

A nie wiecie kiedy są koncerty gdzieś w Wielkopolsce albo na Podkarpaciu tego Das Moon ? Wybrałbym się posłuchać do na żywo.

Zgadzam się z Toba lelumpolelum : nie ma nic gorszego od życia w nieświadomości i nie wiedzy jaki naprawdę ma się okropny głos..
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 oli21

oli21

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 12:04

Das Moon teraz często koncertują,mają swoją stronę,więc tam zajrzyj.W dzisiejszych czasach aktorzy grają,śpiewają,piszą książki,występują w reklamach-takie czasy:) Ale teledysk i muzyka zespołu Das Moon podoba mi się i chyba warto o tym mówić:)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aktor, teledysk muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0