FANI ŻUŻLA....są tu tacy??

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
heeey....ehhh czy są na tym forum jacyś fajni CZARNEGO SPORTU?? ehhh jesli tak...to moze sie poznamy? bo ja ogolnie lubie gadac o zuzlu itp. itd.. SPEEDWAY to moje najwieksze zyciowe hobby.... no wiec?? :]
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
koło mojego domu biegnie żużlówka i mają za rok na niej asfalt wylać
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
Włókniarz Częstochowa, Apator Adriana Torun, Unia Leszno, Lotos Gdańsk,
Hampel, Goollob, Crump, Erikson, Sullivan, o tak ja sie znam na żużlu!
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
a wczoraj Apator Adriana Toruń przegrał z Unią Tarnów ;) oglądaliście jak śmigali ?:>
 

Highlander

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
ŻuŻel jest The Best!!!!!!!!! ZKŻ KRONOPOL Zielona Góra

[ Dodano: 8 Sierpień 05, 13:18 ]
Polska drużynowym mistrzem świata!!! Długo na to czekałem!!! :D
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Ja chodze na żużel, ale śledze głownie wyniki Uni.
 

mandiani

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja często chodzę na mecze Marmy Rzeszów. a z ekstraligowych drużyn to lubię Unie... Tarnów (choć podobno kibice Marmy i Unii się nie lubią :/ )
 
T

ToFiczek =)

Guest
siemQa
ja kocham zuzel jest to najlepsze co moze byc kocham ten sport nie potarie bez niego zyc !! a kibicuje zielonej górze ;] i jestem z tego dumna :D
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Jak byłam mniejza to ojciec mnie zabierał na Włóniarza. Teraz staram się śledzić ale niestety nie chodzę już tak często bo bilety droższe i mniej czasu jest ehh niestety :/ Ale kocham żużel mam to we krwi jak częstochowianka....
Pierwszy raz mnei ojciec zabrał na żużel jak jeszcze u NAS Gollob jeżdził a to pare ładnych lat temu.... :D :D
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Na żużel chodze odkąd tylko pamiętam istnieje w mojej miejscowości czyli od małego ok 8 roku zycia.
Jak byłem mały i pierwszy raz poszłem na żuzel stałem na jednym z łoów (nie było jeszcze band!!) i jeden taki jak jechał to sie tak posypało ze oberwałem kawałkiem żużla. A nawet mi wpadło do oka.
I tak własnie dzis moge poeiwdziec że ten sport wpadł mi własnie do oka. Bardzo go lubie a kibicuje Polonii Piła.
 

n62

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
od 8 roku zycia ja mam tyle lat ale oglandam zuzel
 

Futbolowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja mieszkam minutę drogi od stadionu Włókniarza Częstochowa.
Od urodzenia [jeszcze w wózku] mnie rodzice ze sobą zabierali i miłość do tego sportu mam po prostu we krwi :D
Odkąd tylko pamiętam nie przepuszczam żadnego treningu, sparingu, czy meczu [jedynie gdy nie ma mnie w Cze-wie, albo jestem naprawde bardzo chora] :D
Bez tego sportu nie ma życia :D
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Kocham żużel i nie moge żyć bez niego:) Kocham TŻ Lublin !! w tym roku pokazemy jak sie jezdzi:) sam kiedys mialem uprawiac ten sport, po 2 miesiacach niestety musialem zrezygnowac:( niestety jest to bardzo drogi sport i nie dalem rady:/ jak jest jakis sponsor to pisac :D chetnie zapisze sie jeszcze raz:)
 
Do góry