Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Szkolenia menedżerskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Chromosom

Chromosom

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 329 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:11

Jestem zainteresowany odbyciem szkolenia menedżerskiego. Osoby, które miały do czynienia z tą tematyką, prosiłbym o wypowiedź. Nie musi to być długi opis - wystarczy określenie organizatora i podanie kilku zalet oraz wad. Głównie chodzi mi o takie aspekty zarządzania zespołem, jak motywacja pracowników i organizacja czasu pracy.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 20 lipiec 2012 - 11:49

U mnie w firmie szef wysyła menadzerów na tego typu kursy i zadowolone są obie strony :), zobacz czy te szkolenia menadżerskie byłyby odpowiednie dla Ciebie, z tego co wiem firma jest ze Śląska, ale szkolenia organizuje w całej Polsce. W ofercie znalazłam szkolenie w zakresie motywowania pracowników, przejrzyj tematykę tego szkolenia, może akurat będzie Ci odpowiadać.
  • 0

#3 Sygn

Sygn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 14:52

Ja szkoliłem się z capital venture w swojej firmie. Odbyłem szereg szkoleń wewnętrznych i zdobyłem zarówno wiedze teoretyczna jak i praktyczna na podstawie konkretnych case'ów. Zapytaj się, czy w twojej firmie nie organizuje się takich szkoleń.
  • 0

#4 wojtek88.k

wojtek88.k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 21:20

Odbyłem także szkolenia zarządzania zespołem, czasem i sprzedaży. Musisz bardzo ostorżnie je dobierać bo jest wiele firm co po prostu robi na odwal, zero wiedzy i praktyki. Jesta taka jedna firma z Bydgoszczy mają cudne szkolenia, ale teraz ich znawa wyleciała miz głowy :/
  • 0

#5 KGM

KGM

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 09:58

Korzystałam z usług firmy http://humanpartner.pl W szkoleniu w którym brałam udział poruszane były zagadnienia zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów i inne. Trenerzy nie skupiali się tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej ale było również bardzo dużo zastosowań tej wiedzy w praktyce. Z tego co wiem, to mają w swojej ofercie dużo innych szkoleń dla menadżerów.
  • 0

#6 wojtek88.k

wojtek88.k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 19:35

Zgodzę się z kolegą wyżej w szkoleniach ważna jest praktyka, dlatego też cenię sobie takie szkolenia gdzie robi się różne casy, które są potem w grupie omawiane.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 ala11

ala11

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:29

Korzystałam z usług firmy http://humanpartner.pl W szkoleniu w którym brałam udział poruszane były zagadnienia zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów i inne. Trenerzy nie skupiali się tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej ale było również bardzo dużo zastosowań tej wiedzy w praktyce. Z tego co wiem, to mają w swojej ofercie dużo innych szkoleń dla menadżerów.

Myślę, że prócz samych 'twardych' czy 'miękkich' szkoleń warto też zwrócić uwagę na kompetencje językowe i ich biznesowy charakter. Niestety nasza kadra choć "wykwalifikowana", to nie zawsze znająca języki. A na pewnym poziomie, stanowisku, powinno się mówić nie tylko płynnie, ale też używając języka branżowego. Tak uważam, bo już nieraz spotkałam się z takim dyletanctwem językowym, że uczeń liceum mógłby spokojnie przyćmić gwiazdę korporacyjną. Cóż, ściemniactwo też jest niekiedy w cenie.

#8 Guest_Wolowitz_*

Guest_Wolowitz_*
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 11:13

Ja wysyłając swoich pracowników często przeglądam ten portal, czasem zdarzają się bardzo ciekawe propozycje http://www.favore.pl...scr=1&&cid=1116
  • 0

#9 Guest_MarekG1337_*

Guest_MarekG1337_*
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 10:16

Skoro tyle ludzi już wkleiło linki do jakichś szkoleń, to i ja ze swojej strony polecę szkolenia z ernst and young. Marka bardzo znana i popularna, myślę, że to dobre rozwiązanie..
Pozdrawiam!
  • 0

#10 zuzka90

zuzka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 22:56

Jest wiele firm, które przeprowadzaja takie szkolenia. ja osobiscie poznałam jedną, której sposób działania bardzo mi sie spodobał. Firma nazywa się Homo Creatore i komplekoswo przeprowadza rózne formy szkoleń, w tym i szkolenia menażerskie.
  • 0

#11 Wilk_LancaSter

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zależy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3319 postów

Napisano 09 grudzień 2012 - 07:38

Takie szkolenia organizuje CSL - Centrum Samorzadnosci Lokalnej
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 kubasa1

kubasa1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 16:40

Na uczelniach wyższych są fajne szkolenia dofinansowane z UE
  • 0

#13 elizabet2

elizabet2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 10:22

Witaj ja się szkoliłam z rmacademy.pl była ta część praktyczna jak i teoretyczna ;) Rozpiskę szkoleń masz na stronie , ja jestem bardzo zadowolona , pracownicy także czyli ogólnie na plus ;)
  • 0

#14 Jacek78

Jacek78

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:56

Także miałem szkolenie z rmacademy , dobrze prowadzne i ciekawe szkolenia.
  • 0

#15 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 08 luty 2013 - 12:49

Ja jestem ze śląska, i wybieram te firmy, które pracują na tym właśnie terenie, poza tym jeśli jakaś usługa już raz się sprawdziła, to nie szukam lepszej , ale wybieram właśnie tą zaufaną, dlatego po raz któryś z koeli wybieram szkolenia menedżerskie z tej samej firmy.
  • 0

#16 Guest_alicja32_*

Guest_alicja32_*
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 15:31

Szczerze mogę polecić firmę szkoleniową IDEA Trainer House. Oferują szkolenia menedżerskie podczas, których można poznać wszystkie reguły i tajniki pracy menedżera. Satysfakcję zapewniają wysoko wykwalifikowani trenerzy. Ponadto z ich strony można pobrać przykładowe opisy szkoleń.

Użytkownik alicja32 edytował ten post 25 marzec 2013 - 15:32

• 0

#17 gjanicki

gjanicki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 13:09

Z tego co się orientuje to najbardziej wartościowe są MBA.

• 0

#18 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 06 maj 2013 - 12:29

Wychowanie solidnego menadżera jest bardzo trudnym zadaniem - wymaga lat doświadczenia, umiejętności, wiedzy, szkoleń i kontaktu z odpowiednimi specjalistami. Bez tego, po prostu nie ma najmniejszych szans na oczekiwane efekty. Pracownik staje się solidnym menadżerem dopiero po latach i wielu doświadczeniach. Dopiero wtedy faktycznie może sobie poradzić z prowadzeniem dużej firmy.

• 0

#19 kla2

kla2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 maj 2013 - 07:13

Menadżer, który pracuje u nas miał kilkuletnie doświadczenie, a mimo wszystko został wysłany z firmy do szkoły biznesowej, w której uczył się bodaj kolejne dwa lata. Inwestowanie w menadżera moim z daniem jest kluczowe – to on w dużej mierze decyduje o wynikach uzyskiwanych przez pracowników. Przecież jeśli firma źle funkcjonuje, to właśnie menadżerowie jako pierwsi tracą pracę. Jeśli potrzebujecie takich informacji to mogę sprawdzić gdzie dokładnie się uczył.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 08 maj 2013 - 12:37

Napisz - przyda się. Szkół w Polsce jest cała masa, ale z większości wychodzi się wyłącznie z teoria, która jest całkowicie pozbawiona wartości, nie sądzicie?

Jeśli masz taką wiedzę to napisz jak wyglądają zajęcia i co rzeczywiście się uzyskauje po tym. Ile trwa nauka, jakie zajęcia, no i jak to się później przekłada na widzę i umiejętności menadżera.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0