Warto robić korektę laserową?

Bloo66

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Warto robić korektę laserową?
Jakie są korzyści z tego że zoperuje się oczy
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
No na pewno będziesz lepiej widział :D
Wiele jest korzyści, nie musisz nosić okularów/soczewek. Uprawianie sportu to wtedy przyjemność. Nie wiem - może ktoś inny jeszcze się wypowie. :)
Tylko taka operacja kosztuje niemałe pieniądze.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Warto robić korektę laserową?
Jakie są korzyści z tego że zoperuje się oczy

Oczywiście warto jest poddać się zabiegowi korekcji laserowej. Jeżeli masz dużą wadę wzroku taki zabieg jest wskazany.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Ja zbyt dużej wady nie mam a na zabieg jestem zapisana na sierpień :). Jakie są korzyści - zdecydowana poprawa jakości życia, nie ma nic gorszego jak zaparowane okulary albo niewygoda przy uprawianiu sportów, jazdy samochodem.
 

Natalika

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Są same korzyści uwierz, chyba że jesteś zwolenniczką okularów, albo lubisz się bawić z soczewkami, a pomyśl sobie że nie miałabyś żadnego problemu. a jaką masz wade?
 

StaryOjciec

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Warto robić korektę laserową?
Jakie są korzyści z tego że zoperuje się oczy

Fajne pytanie.
A jakie są korzyści z tego, że się zreperuje zęby? Albo naprawi telefon?
Po prostu: korzyścią jest poprawiony wzrok.
Dlatego warto.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Ja jestem kilka dni po zabiegu - wszystko ok. mojemu życiu 'nie zagraża niebezpieczeństwo' ;). Jeśli chodzi o sam zabieg to chyba bardziej nieprzyjemnie jest na fotelu dentystycznym.. A po.. no jestem w trakcie rekonwalescencji, czuje się średnio, oczy suche, lekki ból głowy (ale to chyba ze stresu), poza tym wizyta kontrolna była i Pani dr mówi, że jest wszystko jak należy, także teraz to może być tylko lepiej.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Na jedno oko to koszt ok 2,5 tys. - cena zależy od metody korekcji. Do tego badania kwalifikacyjne i wykupienie recepty po ale to już nie są duże koszty. Cena może wydawać się spora jednak w dłuższej perspektywie nie koniecznie. Teraz trzeba dużo zapłacić za same okulary, które mają różny termin przydatności.. jedna para może nam służyć kilka lat, ale inną można zniszczyć już po roku (wiem coś o tym).
 

chanelka90

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam

Polecam produkty firmy Vision, są na prawdę rewelacyjne! Już po pierwszych dniach stosowania widać poprawę.
W szczególności polecam produkty Detox, aby kolejne preparaty działały w 100% najpierw należy oczyścić swój organizm, polecam produkt SAFE TO SEE (suplement diety) regularne stosowanie biologicznie aktywnego suplementu diety Safe-to-see przyczynia się do polepszenia ostrości widzenia, obniżenia oznak zmęczenia oczu oraz obniżenia ryzyka rozwoju chorób oczu. Głównym składnikiem Safe-to-see są polinienasycone kwasy tłuszczowe, niezbędne do utrzymania oczu w dobrym stanie. Sama z niego korzystam i jestem pełna podziwu jaki jest skuteczny. Jeśli ktoś chce zasięgnąć więcej informacji na temat produktów firmy Vision lub jest zainteresowany kupnem tych produktów proszę o kontakt mailowy: luiza16ch@poczta.fm POLECAM
 
S

Styli_zbanowany

Guest
Ja jestem jak najbardziej za. gdyby tylko było mnie stać chyba od razu poddałabym się temu zabiegowi. No, ale obiecała sobie, że kiedyś sobie to zafunduję, bo ile można chodzić w okularach:) A mam wrażenie, że chodzę w nich całe życie:)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja jestem jak najbardziej za. gdyby tylko było mnie stać chyba od razu poddałabym się temu zabiegowi. No, ale obiecała sobie, że kiedyś sobie to zafunduję, bo ile można chodzić w okularach:) A mam wrażenie, że chodzę w nich całe życie:)

Może warto wybrać się na badania kwalifikacyjne i później, jak będziesz miał pewność, że nadajesz się do zabiegu zacząć zbierać kasę :).
 

Natalika

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Czasem w niektórych klinikach robią konkursy i można wygrać takie zniżki na korekcję czy badania kwalifikacyjne, ostatnio były w okolaserze, ale trzeba zaglądać na fejsbooka:) i mieć szczęście.
 
M

mekros

Guest
Warto robić korektę laserową?
Jakie są korzyści z tego że zoperuje się oczy



Niestety ja noszę okulary i wcale mi się to niepodoba :( Noszę je dlatego, że czytam książki po nocach. Powiem tak o operacji laserowej Jeżeli ją zrobisz możesz zostać policjantem, strażakiem czy nawet kosmonautą (zeby zostać tym kim wymieniłem trzeba mieć perfekcyjny wzrok albo operację laserową wzroku) będziesz lepiej widział itd Szkoda tylko, że taka operacja kosztuje kilka tysięcy na jedno oko. Według mnie warto robić

POZDRAWIAM
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Merkos, fakt tani to zabieg nie jest ale też nie jest to jakaś nieosiągalna, bagatelna suma. Tym bardziej, że jak ktoś z okularach wytrzymał kilka lat to pewnie da radę poczekać odkładającą sobie co miesiąc jakąś sumkę na korekcje :). Jak kiedyś ktoś mądrze powiedział - trzeba tylko chcieć ;).
 

StaryOjciec

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Szkoda tylko, że taka operacja kosztuje kilka tysięcy na jedno oko. Według mnie warto robić

POZDRAWIAM
Kilka tysięcy. Jakim samochodem jeździsz? Ja parę lat temu wydałem ponad 40 tys. na coś, co dziś nie jest warte 20 tys, a za 8 lat nie będzie nic warte. Dla porównania mój sąsiad kupił za 10 tys. używane auto, które za pięć lat... itd.
Na zreperowanie oczu wydałem ponad pięć tysięcy, nie dokładam do tego interesu, a mam wrażenie, że już mi się "amortyzuje".
Więc o czym mówimy?
 

Natalika

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Słusznie masz rację, tutaj to nie ma się co zepsuć robisz korekcję i to jest inwestycja na całe życie, no chyba że na starość Ci się popsuje wzrok, ale to normalne. Ja nie rozumiem dlaczego się ludzie wahają, to kosztuje, ale jakie korzyści...!!
 
Do góry