Szukam grafika do niewielkiej robótki

JankoB

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem, ale szukam kogoś kto relatywnie tanio pojąłby się narysowania kilku grafik (dość prostych) go niewielkiej gierki na tel.
W ramach współpracy wysyłam gotowy plik PSD z osadzonymi inteligentnymi obiektami zawierającymi moją wersję twórczości w moim (tragicznym) wykonaniu, ale sprawnych technicznie:D. Aktualnie jest tego 3 sztuki.
- Pierwszy plik zawiera całą grafikę do rozgrywki, jest na nim łącznie 57 elementów (większość w wymiarach 80x80 pieli) z których składa się cały labirynt wykorzystywany w grze, tu potrzebne będą co najmniej 3 wersje "tematyczne" czyli kolorystyczne (egipski, Stonehenge i zamkowy labirynt).
- Drugi to animacje bohatera - aktualnie 32 klatki (tylko mrugające oczka a'la smiley)
- Elementy interfejsu gry, około 60 elementów (cześć to przyciski w 3 stanach) - potrzebna 1 lub 3 wersje zależnie od koncepcji artystycznej.


Ilość elementów może się zmienić, ale nieznacznie, jakiś dodatkowy przycisk lub element menu.


Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą, proszę o kontakt, najlepiej z jakimś przykładem grafiki i wyceną.


Pozdrawiam
 
Do góry