Czy to tasiemiec?

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam ostatnio zauważyłem u mnie takie przypadłośći ;
- rozwolnienie
-złe samopoczucie
- ból brzucha ( szczególnie jak jem)
czy to to? do jakiego lekaża trzeba sie z tym zgłośić? są domowe sposoby na to? jak drogie jest leczenie?
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Tasiemiec - a czy jesz więcej niż zwykle, tracisz na wadze? Najlepiej jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu. Jak długo tak się trzyma? Bo może to po prostu zatrucie pokarmowe.
 
K

Klaudia192

Guest
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w Internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Rozwolnienie, złe samopoczucie i ból brzucha mogą świadczyć o zwykłej grypie żołądkowej, bądź jakiejkolwiek inne infekcji dróg pokarmowych. Niekoniecznie musi być to tasiemiec.
Tasiemca rozpoznajemy głównie po kale, jeżeli pojawiają się tam 'białe kropki' (są to człony tasiemca wypełnione jajeczkami) to może to być konkretny objaw i powód, dla którego mógłbyś się zacząć martwić. Wtedy najlepiej oddać do przebadania do laboratorium. Zarażeni tasiemcem często tracą też na wadze, skontroluj swoją masę.
 

Radzka87

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
17
Punkty reakcji
0
a próbowałaś stosować tabletki na tasiemca? z Polsce są chyba na receptę, w aptekach internetowych zagranicznych z pewnością znajdziesz je bez recepty
 
Do góry