Czy telewizor moze stać na parapecie?

reszord

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
A co ma szkodzić? Jeżeli mieszkasz na parterze i masz otwarte okno to jedyną szkodą jaka może wystąpić to to, że ktoś Ci go sobie "pożyczy"
 

zetnktel

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Coś w tym jest, ja niedawno przytargałem stary TV który był w pełni sprawy, postawiłem go na parapecie i po niedługim czasie.. zepsuł się.
 

piotroo11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
31
Punkty reakcji
7
Wiek
31
Miasto
Łódź
Według mnie to nic nie powinno sie stać ale na wszelki wypadek możesz wypsikać TV sprayem od wilgoci (znajdziesz w sklepie obuwniczym który jak sie domyślasz stosuje się do butów). :tongue:
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Chyba lepiej nie trzymać telewizora na parapecie, szczególnie przy takich ulewach, jakie mamy teraz. Chociaż to wszystko zależy od tego, jak szczelne masz okna i ile kwiatów stoi na parapecie :D
No chyba że już naprawdę nigdzie indziej nie ma miejsca, ale pewnie coś można wykombinować.
 

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
kwiatków na parapecie nie mam, okno tak średnio szczelne, ale zawsze zamknięte, trzymam go na parapecie, bo zrobili mi taki krótki kabel od anteny, że nigdzie dalej nie sięga...
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Jeśli masz szcelne okna to chyba nie ma obaw, że może się zepsuć, ale tak sczczerz....nie lepiej mieś wiecej światła w pokoju niz zasłaniać je telewizorem?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Lepiej nie stawiaj telewizora na parapecie. Może się nie popsuje, ale wilgoć (deszcz), słońce nie są zbyt przyjazne elektronice.
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
No ale na parapecie? Nie dość że wilgoć, że kable gdzieś się cały czas będą plątać, to jeszcze pewnie będą trudności z otwieraniem okna.

Chyba zbyt nowatorskie jak na mój gust. :p
 
Do góry