Miłośnicy herbaty

aga_1988

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witajcie,
zastanawiam się, czy na tym forum są ludzie, którzy podobnie jak ja mają hopla na punkcie herbaty... ja po prostu uwielbiam, często kupuję różne gatunki herbat - lubię eksperymentować. Możecie polecić Wasze ulubione smaki, zaproponować sprawdzone sklepy internetowe ?
 

winowocowe

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Uwielbiam pić różne herbaty sypane. To nie to samo co Saga w torebkach.
Najczęściej zamawiam w internetowym sklepie skworca.
Moja ulubiona herbata to jamajka reggae
 

tomasz111

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja również jestem miłośnikiem herbat, często zamawiam na natvita.pl Bardzo duży wybór herbat, dlatego warto zajrzeć.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja też uwielbiam:D Ja ostatnio znalazłam w sieci sklep (niestety nie pamiętam nazwy), gdzie można samemu skomponować swoją herbatę:) Nie testowałam tego jeszcze, ale na pewno spróbuję:)
 
M

maximusik

Guest
Herbatę można skomponować samodzielnie w domu, dzięki czemu wychodzą herbaty owocowe. Wystarczy zwykła esencja z owoców i lekka esencja z herbaty - jakiej tylko chcemy. Można też wrzucić ususzone cytryny lub pigwę. Inne owocowe również.
 

tea_pride

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wszyscy wiedzą że herbaty pod względem jakości klasyfikujemy na 16sto stopniowej skali gdzie im wyżej tym lepiej. Popularne herbaty w żółtych kartonikach to poziom 6. Dlatego warto poszukać czegoś lepszej jakości ale nie koniecznie droższego, nasze zielone i czarne herbaty liściaste to 16, a ekspresowe (w torebkach) to 12. Do tego dochodzi jeszcze szeroki wybór herbat owocowych.
 
M

Mabel

Guest
Bardzo lubię herbatę, taką w liściach szczególnie. W torebkach to nie to samo. Bardzo lubię zieloną i białą. Moją ulubioną jest zielona z prażonym ryżem. :) Świetne są też herbaty rozgrzewające - np. czarna z kardamonem, cynamonem i goździkami. Mniam! W ssam raz na chłodne i deszczowe dni. :)
 
S

sigurr

Guest
w internetowych herbaty nie kupuję. lubię celebrować herbatę i pić pyszne smaki (yerba!) ale to najczęściej w herbaciarniach, w domu jestem tradycjonalistą i najczęściej lecę na Pu-erh albo na Liptonie. tym ostatnim to hektolitry. jutro lecę do Polo maret, bo się zaczyna promocja na Lipton, to przynajmniej portfel mi nie zbiednieje :D
 

xlolax33

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja piję litrami zieloną herbatę (najprostszą, z liści) i dolewam do niej miętę, albo sok z pomarańczy, lub z cytryny. <3
 
D

Dobrawa

Guest
Uwielbiam herbate i zarowno zima jak i w uplay duzo jej pijam. Jesli chodzi o smaki to wszystkie chyba lubie byle nie za mocne. Uwielbiam wszelakie owocowe i kwiatowe. Ostatnio upodobalam sobie Lipton piramidki i tak testuje smaki . Najbardziej chyba mandarynkowa jest the best. Saga tez ma super smaki a najchetniej pijam maline z dzika roza
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Moja milosc do herbaty ogranicza sie do Erl Grey i Mietowej, miodzio.
 
Y

Yelonek

Guest
Byle z dobrych fusów, a nie jakieś liptony z torebusi - wtedy będzie git herbata.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Często pijam herbatę,jednak niekoniecznie tradycyjną. Wolę te smakowe,trafiają w mój gust,tylko też cięzko dostać je w zwykłym sklepie i trzeba się sporo natrudzić aby znaleźć ten swój ulubiony smak.
 

Zwyczajny93

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
Tczew
Dobra herbata zawsze i wszędzie :tongue: Nie zamawiam jakoś specjalnie, ale lubię kupować różne rodzaje w sklepikach jak mi się poprzednie opakowanie kończy. Na podanych stronach są takie gatunki o których nawet mi się nie śniło, zależy jak głęboko ktoś wnika w temat ;)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Nie polecam: eherbata.pl - 3 tygodnie się męczyłem ze sklepem, żeby mi wysłał przesyłke i na koniec sie okazało, że produkt, który rzekomo już był w trakcie doręczenia przez dostawce i miał być za dwa 2 dni, po 3 tygodniach nie dotarł..
Polecam natomiast AleRaj z Wrocławia. Na allegro można ich znalezc. Kawki smakowe i herbaty często kupuje od nich. Ze smakowych herbat polecam marcepanową, z wysokogatunkowych gyokuro.
 
Do góry