problem z penisem

janieaty

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam problem a wstydzę się kogokolwiek spytać o to więc postanowiłem zapytać się tutaj na tym forum. Podczas masturbacji mój penis staje mi na krótko i nagle opada. Nie mam pojęcia jaki to mógłby być problem, ponieważ dopiero kilka razy próbowałem się masturbować a za każdym razem jest tak samo. Czy to jest problem z psychiką czy może z moim penisem ? Dlaczego mi tak szybko opada i co miałbym z tym zrobić ? Poprosiłbym o dokładną argumentację i dodam że mam 18 lat i proszę się nie wyśmiewać bo każdego z nas mogło takie coś spotkać.
Pozdrawiam
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No coś z Tobą jest nie tak.Trochę dziwne ,że tak póżno zaczynasz się masturbować.Tutaj jak widzisz 13 latek już próbuje walić.
Odezwij się, to Ci dokładniej powiem na pw.:)
 

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Może to po prostu stres;) Za duzo się skupiać na swoim p. zamiast po prostu no...robić co trzeba;)
 

camelos

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
niektóre osoby mają taki problem mimo że są w bardzo młodym wieku
kumpel też tak kiedyś miał
pojechał kiedyś na tirówki i niestety nawet nie drgnął

dziwne że mając 18 lat zaczynasz trzepać gruchę to nie zdrowe i może przyczyna leży w psychice
każdy normalny chłopak faktycznie zaczyna mając 13 lub nawet wcześniej

może to jakaś nerwica
czasami ludzie mają nerwice przez kościół bo nie każe się masturbować i ludzie się boją że do piekła pójdą - potępiają samych siebie i nabawiają się nerwic różnych
nie raz już było że źle to wpływa na ludzi
zależy od tego w jakich warunkach jesteś wychowany
oczywiście nie twierdze że kościół jest zły ale na pewno nie wszystko jest doskonałe nawet w kościele

jesteś głęboko wierzący? czy coś z tych rzeczy?

a może to po prostu jakiś problem z hormonami czy brakiem czegoś w organizmie
byś musiał iść do lekarza bo na forum raczej się tego nie dowiesz
musisz się przełamać i powiedzieć o tym swoim starym którzy cie pokierują
lub samemu wybrać się do jakiegoś specjalisty
 

Mini*Mi

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
A może zamiast udawać się od razu do specjalisty spróbować na własną „rękę”?? Jest dużo tak zwanych wspomagaczy, może potrzebujesz po prostu „podłączenia do wtyczki”. Nie wiem, jakiś Stymen? Jest pełno reklam w telewizji, myślę, że warto spróbować.
 
Do góry