cena na oko [TATUAŻ]

Scororpi

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
WItam chciałbym sobie zrobić taki tatuaż i pytanie brzmi ile takie cudo może kosztować ? Oraz czy na tatułażu rosna włosy ?
My_Metallica_Tatoo_by_Sumkinda_Monster_Co.jpg
 

Peejmack

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Owszem, rosną. Przed zabiegiem polecam zafundowanie sobie sesji depilacji laserowej dla prawie stuprocentowego permanentnego usunięcia owłosienia z danego obszaru ciała. Co do ceny tatuażu, to zależy od umiejscowieniu na ciele, rozmiaru oraz, co ważniejsze... jak dokładny ma być! Znam gościa, który zrobiłby ci taki za wódkę, ale wątpię, czy efekt byłby wart aż tyle.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nie ważna cena i lepiej nie pytać tatuażystę o to na wstępie bo nie lubią tego, miałem przyjemność być już u kilku tatuażystów i każdy ten fakt podkreślał. Lepiej zapłacić odpowiednio i mieć tak zrobiony tatuaż.

Ale cena, Peejmack napisał wszystko na ten temat, ja goiłem kłaki maszynką i też wyszło odpowiednio. :icon_twisted:
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Chcesz zrobić tatuaż a nie wiesz nawet gdzie?
Cena uzależniona jest od rozmiaru i studia. A włosy oczywiście ze rosną
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Rosną rosną,dlatego wcześniej warto zadbać o odpowiednią depilację. Poza tym sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy na pewno chcesz mieć tatuaż oraz w jakim miejscu. Ja mocno bym się nad tym zastanawiał.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ja bym się zastanowił nad jego znaczeniem bo tatuaż bez żadnego przesłania czy znaczenia dla mnie nie miały by znaczenia w ogóle.
Dlatego typy np, tribale są dla mnie nie potrzebne by je mieć na ciele.
 
Do góry