Zarządca nieruchomości

M

maniek04

Guest
U mojej mamy na osiedlu poszukują nowego zarządcy. Czy ktoś miał może do czynienia z firmą Gestor? Żeby była jasność chodzi mi o tą firmę: http://gestor.com.pl/ Chciałem sprawdzić, bo wiecie jak to jest. Mama każe, syn chce.
 

grigor83

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
nie wiem czy ci pomoge. U mnie zarzadza Domena domena.gliwice.pl/ od prawie roku i wszystko jest elegancko. Reaguja na wszystkie zgloszenia
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Według mnie bardzo dobrym zarządcą jest firma Lemmonhouse. Działają na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale zdaje się, że także w Krakowie. Mają spore doświadczenie, między innymi [/SIZE][SIZE=11pt]w całej logistyce związanej z usuwaniem wad i usterek w ramach rękojmi, zarówno od strony praktycznej, jak i od strony prawnej, bardzo sprawnie kontaktują się z mieszkańcami, wszelkie awarie usuwają od ręki no i w zasadzie nie ma się czego przyczepić. Miałam okazję współpracować z tą firmą więc mówię na podstawie własnych doświadczeń. [/SIZE]
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
W ogóle posiadanie Zarządcy nieruchomości, którą jest firma a nie osoba fizyczna to bardzo dobry pomysł. U nas w kamienicy po sprzedaży mieszkań powstała wspólnota mieszkaniowa. Więc potrzebny był zarządca. No, ale nie obywa się bez konfliktów. Chcemy wynająć firmę, tak samo jak kamienica naprzeciwko. Firma delareco u nich zarządza i mają zrobione porządne ogrzewanie w budynku, teraz planują ocieplanie. Zarządca na tyle ogarnięty, że potrafi załatwić dofinansowanie i fajnie by było, gdybyśmy też tak mieli. Bo to co się dzieje teraz, kiedy zarządcą jest sąsiadka, która ignoruje resztę właścicieli i w ogóle się z nimi nie konsultuje to jest wbrew prawu.
 
Do góry