Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Zarządca nieruchomości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_maniek04_*

Guest_maniek04_*
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 13:17

U mojej mamy na osiedlu poszukują nowego zarządcy. Czy ktoś miał może do czynienia z firmą Gestor? Żeby była jasność chodzi mi o tą firmę: http://gestor.com.pl/ Chciałem sprawdzić, bo wiecie jak to jest. Mama każe, syn chce.
  • 0

#2 Daria Maria

Daria Maria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 09:34

Gestor z tego co się orientuję jest ok, jak się płaci regularnie to i problemu z zarządcą nie powinno być. Zobacz sobie referencje na stronie: http://www.gestor.co...rencje/warszawa Jak widać wspólnoty mieszkaniowe współpracujące z Gestorem polecają go.
  • 0

#3 grigor83

grigor83

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 05:20

nie wiem czy ci pomoge. U mnie zarzadza Domena domena.gliwice.pl/ od prawie roku i wszystko jest elegancko. Reaguja na wszystkie zgloszenia

• 0

#4 Anhella

Anhella

Nowicjusz

• Bez aktywacji
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 09 luty 2018 - 11:17

Według mnie bardzo dobrym zarządcą jest firma Lemmonhouse. Działają na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale zdaje się, że także w Krakowie.  Mają spore doświadczenie, między innymi w całej logistyce związanej z usuwaniem wad i usterek w ramach rękojmi, zarówno od strony praktycznej, jak i od strony prawnej, bardzo sprawnie kontaktują się z mieszkańcami, wszelkie awarie usuwają od ręki no i w zasadzie nie ma się czego przyczepić. Miałam okazję współpracować z tą firmą więc mówię na podstawie własnych doświadczeń.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 28 luty 2018 - 10:26

W ogóle posiadanie Zarządcy nieruchomości, którą jest firma a nie osoba fizyczna to bardzo dobry pomysł. U nas w kamienicy po sprzedaży mieszkań powstała wspólnota mieszkaniowa. Więc potrzebny był zarządca. No, ale nie obywa się bez konfliktów. Chcemy wynająć firmę, tak samo jak kamienica naprzeciwko. Firma delareco u nich zarządza i mają zrobione porządne ogrzewanie w budynku, teraz planują ocieplanie. Zarządca na tyle ogarnięty, że potrafi załatwić dofinansowanie i fajnie by było, gdybyśmy też tak mieli. Bo to co się dzieje teraz, kiedy zarządcą jest sąsiadka, która ignoruje resztę właścicieli i w ogóle się z nimi nie konsultuje to jest wbrew prawu. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0