Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kraków - rehabilitacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Daria Maria

Daria Maria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 16 maj 2012 - 09:19

Szukam dobrego rehabilitanta w Krakowie, znajomi polecają mi abym wybrała się do jednego z tych gabinetów: http://www.rehabilitacje.org/. Podobno są tani i odwalają dobrą robotę.
  • 0

#2 karlenka

karlenka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:59

A jak wygląda kwestia rehabilitantów, jakiegoś konkretnego możesz polecić?
  • 0

#3 Daria Maria

Daria Maria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 13 lipiec 2012 - 12:50

Byłam i mogę polecić Panią Dominikę Świder, zajęła się mną profesjonalnie i już jest dużo lepiej niż było. Zresztą myślę, że wszyscy są dobrzy w tym co robią. Zobacz sobie na certyfikaty: http://www.rehabilit...habilitanci.php Widać, że nie są rehabilitantami z przypadku.
  • 0

#4 Guest_maniek04_*

Guest_maniek04_*
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 12:48

Ja też byłem na rehabilitacji w tym gabinecie Więcków i potwierdzam. Generalnie nie są drodzy, a bardzo fajna atmosfera jest i chcą człowiekowi pomóc.
  • 0

#5 michaelz82

michaelz82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 27 październik 2012 - 14:54

To ja dodam jeszcze jeden godny polecenia adres – Królowej Jadwigi. Mieści się tam Fizjomed i specjaliści świetni, ja zanim tam poszedłem to przyznam szczerze, że zachęciła mnie ich szeroka lista osób w zakładce kto się u nich leczył no i się nie zawiodłem. Pozdrawiam, Michał
  • 0

#6 milcia88

milcia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 29 październik 2012 - 20:56

Fizjomed jest świetny, mogę potwierdzić :) Moja siostra jeździła do dr Pięty na rehabilitację z łodzi, tak jej podpasował. No i przede wszuystkim pomógł, mogła wrócić do tańczenia, mimo że lekarze mówili ze może już sobie darować.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 15:50

Jak wygląda teraz to wszystko cenowo ? Ile sie płaci miesięcznie za taką rehabilitacje ? Pytam bo mojemu tacie coś takiego byłoby potrzebne na ręke- on ciągle mi mówi o wysokich cenach, ale coś mi sie wierzyć nie chce...
  • 0

#8 Guest_maniek04_*

Guest_maniek04_*
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 10:43

Jak wygląda teraz to wszystko cenowo ? Ile sie płaci miesięcznie za taką rehabilitacje ? Pytam bo mojemu tacie coś takiego byłoby potrzebne na ręke- on ciągle mi mówi o wysokich cenach, ale coś mi sie wierzyć nie chce...

Generalnie rehabilitacja w Gabinecie dr Więcka nie jest droga. Co do kwoty to najlepiej przedzwoń do nich i się zapytaj, bo wszystko pewnie zależy od ilości zabiegów i tego jakie to będą zabiegi.
  • 0

#9 Ghandus

Ghandus

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 23:19

Chodziłem do Pięty ale ma stosunkowo drogo. U Więcka nie wiem bo mam daleko. Miałem problem z kolanami i chodziłem do mgr fizjoterapii Izabeli Nowaczek - Rehabilitacja Kraków jeśli chodzi o jakość to super, a cena bardziej korzystna. Leczyła swojego czasu pilkarzy Cracovii...Pięta Wisły.. hehe. U mnie zatem 1:0 dla Cracovii choć się tym nie interesuje:) Moje kolanka już pozwalają mi biegać :)
  • 0

#10 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 19 maj 2016 - 11:31

w krakowie rehabilitacja to tylko profemed mi przychodzi do głowy, sama korzystałam z ich pomocy w warszawie, z biegiem czasu to już i nie tylko ja, bo fama poszła dalej w rodzinie i znajomych :)

• 0

#11 chuckchuck

chuckchuck

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 21 maj 2016 - 12:43

Potwierdzam info :D w wawie moj narzeczony-sportowiec leczyl kontuzje, szybko postawili go na nogi :) jednak jak jest przychodnia z profilem dla sportowcow to chyba lepszy sprzet

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 22:07

przede wszystkim, jesli nastawiają się na urazy sportowe to zwyczajnie potrafią szybko i skutecznie działać przy takich kontuzjach i rehabilitacja jest tym samym bardziej skuteczna

• 0

#13 chuckchuck

chuckchuck

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 17:32

nie ma co porównywać ogólnie opieki nfz do prywatnej, w swojej 'karierze' miałam do czynienia z ortopedami i rehabilitantami nie raz, na początku uparcie chodziłam na nfz a teraz borykam się z pozostałościami po tych kontuzjach i niestety jest już za późno, żeby coś w tym temacie zrobić, ale cóż - czlowiek uczy się na błędach :) 

• 0

#14 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:43

a może spróbuj się do nich udać, może wcale nie jest jeszcze za późno? słyszałam, że dużo spraw można "rozruszać", nawet przy kontuzjach po czasie. fajny sprzęt też może mieć na to wpływ

• 0

#15 chuckchuck

chuckchuck

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:19

No nie wiem, chociaż może to i jakaś myśl, nie mam nic do stracenia :) jeszcze niedawno oberwałam w to samo kontuzjowane w przeszłości miejsce i wszystko się nasiliło, utrudnia to życie straszliwie, gorzej już raczej nie będzie :D 

• 0

#16 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 13:25

Lux med ma ciekawe pakiety rehabilitacyjne i w Krakowie na pewno również. 

• 0

#17 Valentina

Valentina

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:57

Ja chodzę do RehaPro na Senatorską 26 i jestem zadowolona. Korzystają z nowoczesnych metod i przykładają się do  swojej pracy. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#18 Dendrodena

Dendrodena

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 20:52

No to zależy co tacie jest. Ja też chodziłam do Więcków i tam ceny nie były wysokie. Tu masz ich cennik rehabilitacje.org, no bo to zależy co się ma zalecone czy przez lekarza, czy co ci tam fizjoterapeuta dobierze. Ja miałam np. jakieś tylko dwa zabiegi to płaciłam 20 zł za dzień, a innym razem miałam masaż to było 35 zł. Ale ceny mają ok.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0