ustny angielski 2012

ola.a

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, miał już ktoś mature ustną z angielskigo?
Jakie były tematy? ;D
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Takie, jakie powinnaś już dawno sama znać. Czyli: Człowiek, Dom, Podróże, Sport, Życie towarzyskie, Przyroda itd.
 

vanilla93

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Pomagajmy sobie nawzajem. Jeżeli ktoś miał już ten egzamin, podzielcie sie z nami ! :))
 

Insignia

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
55
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell
Wiem że było coś takiego: w pierwszym zadaniu obgadać z egzaminatorką sprawę szkolnego przedstawienia, wybrac aktorkę, określić jej wygląd, umiejętności i dyspozycyjność. Zdjęcie przedstawiało 4 uczennice w klasie i wiszacego nad nimi nauczyciela, do tego pytanie co ten nauczyciel robi i twój ulubiony szkolny przedmiot. W ostatnim dwa plakaty i wybrać jeden który bardziej nadaje się do projektu o natłoku codziennych obowiązków.
No :) Łatwizna ;D
Powodzenia :)
 
K

karski1

Guest
Tutaj macie materiały do nauki do matury z języka angielskiego: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Matura-J%C4%99zyk-angielski-ustny-t
 

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
ja dziś miałam. Dialog polegał na podaniu informacji na temat zalet i możliwości uczenia się języka polskiego przez angielską koleżankę. Obrazek pokazywał dziewczynę siedzące na schodach i rozmawiającą przez telefon. Pytania: Do czego uzywasz telefonu i opisz sytuacje kiedy musiałes ostatnio go użyć w ważnej sprawie. Ostatnie zadanie to były trzy plakaty o zdrowym odżywianiu (wszystkie trzy prawie takie same). Pytania: dlaczego zdrowe odżywianie się jest ważne i dlaczego nastolatkowie lubia jeść w fast foodach?
Powodzenia;-)
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
ja tylko po czasie polecę kursy w szkole językowej, bo mi kurs w tfls dużo pomógł
 
Do góry