Perfumy - Wasze ulubione?

Dariusz Foint

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Poznań
Hej, nie widziałem tutaj jeszcze takiego tematu ;)

Zapytam o Wasze ulubione perfumy a także co o nich sądzicie? Słyszałem, że niektóre mogą uczulać, albo wręcz śmierdzieć na człowieku - wie ktoś może od czego to zależy? W ogóle co wiecie na temat perfum? ;)

Moje ulubione, a jestem facetem to: Paco Rabanne One Milion i Hugo Boss Niebieski - dziewczyny nie raz same mnie zaczepiają czym pachnę (wersje z FM Group)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Dzisiaj miałem okazję "wąchać" Hugo Bossa którego reklamuje kapitan naszej reprezentacji. Świetny !
 
K

kabol

Guest
Polecam - Woda toaletowa EAU DE TOILETTE HB
Najbardziej charakterystyczny zapach, jaki dotychczas miałem, aromatyczny, elegancki, stylowy.
Kosmetyk naturalny, oparty na naturalnych składnikach. Tutaj macie screen:
xl_eau_de_toilette__1291886552.jpg
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Paco rabane 1 million? Przecież ten zapach jest okropny i taki "przytłaczający" :/

Moim faworytem od dawna jest davidoff cool water i od paru dni nowy na rynki CK Encounter. I przestańcie już z tym paco ;)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Moje ulubione:
D&G by Zebra- dostałem w prezencie
A&F Fierce Cologne
Joop Go


Co do Paco 1 Million- dostałem w prezencie i teraz leży nieużywany... wyjątkowo nieodpowiadający mi zapach
 

Bartezzz2

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Zapachy Playboya są ładne. Szczególnie lubię London, Miami oraz New York. Polecam sprawdzić.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Mój typ to Mexx Icetouch, do tego bardzo lubię
- Davidoff Cool Water GAME,
- David Beckham Intimately Yours,
- Cuba Brazil
- Puma Urban Motion
- Puma Animagical
 

Mateusz..

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony mogę polecić perfumy których używam od dłuższego czasu, czyli Joop! Jump, pierwsze 10 sekund dość ostry ale to chyba każdy tak ma, po wspomnianych 10 sekundach robi się łagodny, świeży, w głowie rysuje mi się obraz lasów tropikalnych w kolorze niebieskim :D (dziwne wiem, ale jakoś od zawsze mam tak że utożsamiam zapachy z kolorami, dźwiękami, liczbami i odwrotnie) i nie mylić tutaj tego zapachu z odświeżaczem powietrza o zapachu leśnym !! to całkiem inna baza, czuć w tle lekką nutę cytrusową, podkreślam - lekką. Generalnie polecam, jak na swoją cenę (100 zł) przy takiej pojemności flakonika (100 ml) i takiej jakości i trwałości (7-12 godzin) na każdym inaczej, wpływ na to ma ph skóry ale muszę przyznać że jeden z trwalszych jak nie najtrwalszy zapach jakiego używałem. Na moim skórzanym pasku od zegarka trzyma 4-7 dni, na koszulach 2-3 dni. Jeszcze raz polecam :)
 
B

bajderman

Guest
l_vetiver_und_chocolat__1351678146.jpg


Woda toaletowa Vetiver & Chocolat HB, woda toaletowa, ale mega trwały zapach. W moim przypadku utrzymuje się cały dzień, coś pięknego ;-)
 
Do góry