Walka ze zmarszczkami - jak?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Moja ciocia od dłuższego czasu wspominała, że będzie sobie coś robiła ze zmarszczkami, jest po 40, ma widoczne zmarszczki, ale myślę, że nie jest tak źle :) No i dzisiaj zadzwoniła do mnie, że uzbierała kasę i za tydzień umówiona jest na pierwszy botoks... troszkę mnie zaskoczyła bo nie znam się na rzeczy, ale tyle co naczytałam się o botoksie to chyba najgorsza z możliwości... co innego jej doradzić? Jakie zabiegi na wypełnienie zmarszczek są najlepsze?
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja tez jestem tego zdania ze trzeba się pogodzić z naturom i z tym, co się dzieje z naszym ciałem po kilku latach. Ale jak ma juz ktoś sobie cos umyśli to czasami ciężko mu wybić z głowy wiec jak juz chce cos robić ze zmarszczkami to ostatnio widziałam w dzień dobry tvn jak robiły metamorfozę kobiecie to wypełniały jej zmarszczki kwasem hialuronowego efekt był genialny.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Genialne to ja mam zmarszczki mimiczne. Przynajmniej widać, że mam pycholek częściej uśmiechnięty. Jeśli kiedyś tam zostanę babcią, to dobrze by było te zmarszczki mieć. W końcu babcia do czegoś zobowiązuje. Na pewno nie do mini i naciągania w prawo i w lewo, ani tez ładowania w siebie chemii czy wybieranie, który skalpelek bardziej mi odpowiada.
Oczywiście, jak ktoś chce to nie ma sprawy. W końcu każdy ma wybór. Ja wybrałam starzenie się z godnością. A o wygląd sobie dbam bez wielkich ingerencji.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ostatnio nowością na rynku kosmetycznym jest Restylane, taki żel kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, różni się nieco od zwykłego kwasu hialuronowego, przez co daje bardziej trwałe efekty i jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu.
Wybij jej z głowy ten botoks, bo nie wiadomo jak to się moze skończyć.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Tak niech robi a potem będzie wyglądać jak sztuczna lala. Powiedz jej, że szkoda i pieniędzy i jej piękna na takie zabiegi. Jak już musi to niech kupi sobie zestaw kosmetyków dobrych z kwasem hiauloronowym.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Walencja, takie kosmetyki mogą jedynie pomóc, gdy zmarszczki się dopiero pojawiają, ale nie sądzę żeby poradziły sobie z głębszymi bruzdami :/
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nic sobie z nimi nie poradzi. Chyba tylko skalpel, a i tak to działanie ma wiele do życzenia. Brrrrr
 

bellonna

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Mnie trochę pomógł kolagen noble health, który kupiłam w rossmanie, tylko że musialam trochę poczekać na jakieś efekty. Po dwóch kuracjach po 4 miesiace z przerwą również 4miesięczną pomiedzy moje zmarszczki mniej mnie rażą i liczę ze po kolejnej takiej serii będzie cud miód malina :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Moja mama pije plusssz dla kobiet po 40-stce, ale wiadomo ze na efekty trzeba czekać a pije od niedawna więc zobaczymy za jakieś 2 tygodnie, chociaż już mi się wydaje że ma cerę bardziej rozświetloną.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Moja mama pije plusssz dla kobiet po 40-stce, ale wiadomo ze na efekty trzeba czekać a pije od niedawna więc zobaczymy za jakieś 2 tygodnie, chociaż już mi się wydaje że ma cerę bardziej rozświetloną.

czyli plusssz dobry na wszystko :)) Świetna reklama.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Ja bym sobie chyba nie wszczepila botoksu, czlowiek sie starzeje i trzeba sie z tym pogodzic...jedyna forma jaka uznaje jest poprostu dbanie o siebie
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
i tak i nie, bo jeśli chodzi o botoks to czasem nawet jest wskazane zrobic pojedyncze zabiegi, ponieważ skóra na tym bardzo skorzysta - niż by ich w ogóle nie było.
Twarz już po jednokrotnym zabiegu - czyli około półrocznym czasie jego działania wygładza młodziej, jest bardziej wypoczeta. Niejednokrotnie już wtedy zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest to wynik dodatkowego działania botoxu, polegającym na tym, że gdy przez pół roku nie wykonujemy ruchów marszczących czoło czy ruchów odpowiedzialnych za kurze łapki" skóra odpoczywa, więc po ustaniu działania botoxu i tak wygląda młodziej.
Inwestujemy w ten sposób w przyszłość - dając skórze pół roku odpoczynku :)
 

Carla2

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja botoksu nigdy bym sobie nie zrobiła, ani nikomu bym nie poleciła. Botoks to nic innego jak jad kiełbasiany, którego działanie polega na porażaniu zakończeń nerwowych (może to mieć daleko idące skutki). Jeżeli kogoś interesują takie zabiegi to prędzej polecam zainteresować się kwasem hialuronowym, który nie jest inwazyjny tak jak botoks.
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
to nie do końca prawda co piszesz, ponieważ faktycznie botoks jest jadem kiełbasianym i odkryto, że może on być niebezpieczny. Natomiast musiałabyś przyjąć nie wiadomo jak ogromną dawkę, a w medycynie estetycznej używa się dawek nawet tysiąckrotnie mniejszych od tych zagrażających życiu.
Dodatkowo zabieg wstrzyknięcia botoksu jest uznawany za mało ryzykowny – powikłania występują jedynie w kilku procentach przypadków.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tak tylko po wielokrotnym wstrzykiwaniu botoksu twarz wygląda jak maska,sztucznie.Są o wiele lepsze sprawy jak właśnie kwas hialuronowy.chodzę na zabiegi radiofrekfencji-powodują odbudowę kolagenu w skórze,są nieszkodliwe.
 
Do góry