Duch w domu

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Wstaje sobie dziś po 9, brat jak zwykle śpi (jego norma to tak do 12)... zaś stwierdzam, że trzeba odkurzyć i umyć podłogi.... więc zaczynam... jak już kończyłam, wylewam wodę i nagle jakby zauważyłam, że coś się lekko wyłoniło zza drzwi.. myślę "wydawało mi się może tylko" i po chwili widzę przez szparę za otwartymi drzwiami od łazienki, że coś tam chyba stoi... znowu sobie mówię"chyba mam zwidy" patrze tam dalej a to coś zaczęło się ruszać... (pomyślałam, że albo duch, albo seryjny morderca się tam czai) więc wołam cicho "Łukasz?(brat)" i nic... to coś za drzwiami nadal się rusza... drę się jeszcze kilka razy z mega przerażeniem "Łukaszszsz?" i nadal nic.. więc szybko się zastanawiam gdzie uciekać.. (drzwi wyjściowe zakluczone a zanim je otworzę to trochę zajmie) więc idę do przedpokoju, chwytam za klamkę by zobaczyć kto lub co tam jest... patrze.. jakaś bardzo blada postać... serce mi do gardła podeszło ze strachu i zaczęłam się drzeć i cofać do tyłu z mopem w ręku.... nawet tunel i światło zobaczyłam ze strachu jak zobaczyłam, że ten duch przypominał brata (myślę.. ten morderca z za drzwi go zadźgał i on mi się teraz objawia...) nie wiem gdzie uciekać i czym się bronić.. a nagle się okazuje, że to brat właśnie wstał i stoi zszokowany i nie wie co się dzieje... i na dodatek nie chciało mu się odezwać jak pytałam czy to on.... myślałam, że pierw umrę ze strachu, a zaś go za to :cenzura:ię... MASAKRA... do teraz się trzęsę.. Łukasz zdecydowanie musi iść się opalić...
 

Lady Vila

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Błędna Galaktyka
Zabawna historia :)Szczególnie ostatnie zdanie rozłożyło mnie na łopatki :)

Tak to czasami jest, strach ma wielkie oczy, ale oprócz nich nie ma niczego więcej :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
On pewnie dlatego stał taki zdziwiony bo sie zastanawiał czym jest spowodowana twoja reakcja :]
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Farciarz - znając swoją siostrę od razu dostałbym mopem.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Rzeczywiście, opalone duchy nie są takie straszne :D
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Nieźle :lol: Od mojego brata też nic nie usłyszysz jak wstanie rano :szuka:
 
Do góry