depilacja

wjtass

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
niestety mam bardzo owłosioną klatkę piersiową i chcę żeby te włosy były mniej widoczne bo nie chce mieć kompletnie łysej klatki i mam pytanie czym mam to zrobić?
z góry dzięki
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
musisz rozpoznac temat trymerow do ciała, czyli no takich maszynek z różnymi końcówkami, za pomocą których możesz przycinać to i owo. Ustawiasz np. jakąś tam długość na 10 mm i jedziesz. Ja np. do przycinania włosów pach uzywam np. philips bodygroom. nie wiem jak wypada to w porownaniu z innymi, ale jak dla mnie jest ok. to maszynka / trymer w jednym do ciala. maszynki "golącej na zero" nie uzywam bo dla mnie to zbyt metro / gejowskie / whatever, zresztą nie mam ochoty robić z siebie niemowlaka, natomiast mozesz sobie bez problemu zalozyc inna koncowke (są dwie różnej wielkości) , ktora juz nie goli na zero, a wlasnie przycina do żądanej dlugosci. To chyba byloby rozwiazanie dla Ciebie. Pewnie jakbys poszukal na googlach "trymery do ciała dla mężczyzn", to coś byś znalazł, choć w sumie ten philips to chyba najpopularniejszy jest. No ale moze są też tańsze, a wcale nie gorssze, nie wiem. Tak jak mowie, ciężko mi to jakoś porównać - spełnia swoje zadanie choć jakoś mocno tego nie wykorzystuję.
 

wjtass

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
no ale jeśli będę je przycinał to staną się one ciemniejsze a mi o to nie chodzi ja chciałbym żeby były one cieńsze i jaśniejsze tylko nie wiem czego użyć.
ale i tak Ci dziękuję:)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
aha, to nie wiem :). chociaż są jeszcze takie do smarowania kupowane w marketach (tam gdzie kosmetyki meskie, ewentualnie depilacja damska), ze nakladasz to na cialo, to jakos oslabia wlos i wtedy jakas tam paletka czy czyms tam zbierasz, ale ja nie wiem czy wtedy wszystkie wypadaja, czy tylko czesc, czy moze wlasnie sie oslabiaja, robia bardziej lamliwe, moze jasniejsze. nie wiem - tutaj juz chyba ktos bardziej obeznany musi byc. nie wiem czy nie powinienes na kobiecym dziale zapytac - panie na pewno bardziej sa obcykane w depilacji
 

Adrianisty92

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A tak a propos depilacji klatki zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie, goście, którzy mają porządnie wyrzeźbione klatki i grzejniki nigdy nie mają na nich włosów. To znaczy, ze non-stop się depilują? Nie wyobrażam sobie codziennie znajdować na to czas...
 
D

Dorka123

Guest
a próbowałeś zabiegu epil free? najpierw robi się depilację woskiem, a potem ten zabieg, bezbolesny ;) włosów odrasta po nim znacznie mniej, zobacz tutaj jakie są efekty: http://www.epilfree.pl/index.php?go=przedipo
 
M

mariola89

Guest
Polecam świetne woski do depilacji ciała : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/2/depilacja.html
 
J

jadwinia

Guest
Najlepiej to depilacja laserowa ;p i wiem, że to dziwne, ale współcześnie coraz więcej panów poddaje się tego typu zabiegom ;) Studio Laser ma świetny sprzęt do tego, nie będzie po nim oparzeń, ponieważ to lasery diodowe i nie boli to to, a jakby nie było panowie są bardziej wyczuleni na ból ;)
 
E

Ejan87

Guest
Dokładnie, tam najlepiej zrobią zabieg depilacji, zwłaszcza, że ten gabinet kosmetyki laserowej specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd, ponieważ używają tam głównie laserów diodowych - wszystkie rodzaje Lasera Lightsheer, jak już pisała jadwinia. W każdym bądź razie nie powodują oparzeń.
 

thadee

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ejan87 napisał:
Dokładnie, tam najlepiej zrobią zabieg depilacji, zwłaszcza, że ten gabinet kosmetyki laserowej specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd, ponieważ używają tam głównie laserów diodowych - wszystkie rodzaje Lasera Lightsheer, jak już pisała jadwinia. W każdym bądź razie nie powodują oparzeń.
Ja też polecam kosmetyczke, zrobi profesjonalnie i można wybrać metodę. Woski, lasery itd.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Owszem, mozna wybrać się do kosmetyczki, spróbuj też kolego epilfree, całkiem skuteczna metoda. Po kilku zabiegach będę miał święty spokój.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Laser nie jest dla każdego. Wiele osób ma sporo przeciwwskazań do tej metody. Przy epilfree tego nie ma. Preparaty są przebadane i bezpieczne.
 
Do góry