Najlepsze kosmetyki!

Alex19

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jakie są najlepsze wg Was kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a także inne produkty jakie miałyście? :) ja osobiście polecam olejek rycynowy, zagęszcza brwi i wydłuża rzęsy! Czekam na Wasze propozycje :D
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o pileegnacje ciala to jestem fanką specyfików firmy soraya :) mleczko do cala ujedrniające super dziala nam oj wstrętny celulit :pP to mleczko to stosunkowo nowosc ( tak wyglada: http://www.splendore.pl/SORAYA_Mleczko_do_ciala_SCENICZNE_silnie_ujedrniajace_18_400ml_p16034.html) i z tego co sie zorientowalam dosc ciezko kupic ale warto moim skromnym zdaniem ;) z sorayi baza pod podklad tez jest swietna tez nazywa się to 'sceniczny '
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja zazwyczaj używam kosmetyków z Avonu- nawilżające musy do ciała są super. Do twarzy najczęściej używam Ziaji z serii Nuno albo TinTin, a podkłady i kosmetyki do makijażu z Rimmela albo z MaxFactor. Lubię też balsam do ciała z Garniera ten czerwony do bardzo suchej skóry. A szampon Fructis do farbowanych :D
 

Alex19

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Polecam Wam podkład Revlon Colorstay (mój nowy nabytek)! Mój jest do cery tłustej/mieszanej, dobrze kryje, matuje i wygląda jakby go nie było :). Również lubię kosmetyki Soraya. A jakie maseczki polecacie? Ja osobiście bardzo lubię Dermaglin i Perfectę.
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o pileegnacje ciala to jestem fanką specyfików firmy soraya :) mleczko do cala ujedrniające super dziala nam oj wstrętny celulit :pP to mleczko to stosunkowo nowosc ( tak wyglada: http://www.splendore...0ml_p16034.html) i z tego co sie zorientowalam dosc ciezko kupic ale warto moim skromnym zdaniem ;) z sorayi baza pod podklad tez jest swietna tez nazywa się to 'sceniczny '

uwielllllllllbiam to mleczko :)

Polecam Wam podkład Revlon Colorstay (mój nowy nabytek)! Mój jest do cery tłustej/mieszanej, dobrze kryje, matuje i wygląda jakby go nie było :). Również lubię kosmetyki Soraya. A jakie maseczki polecacie? Ja osobiście bardzo lubię Dermaglin i Perfectę.

tez mam revlona colorstay ale te z serii Softlex jest moim zdaniem duzo lepszy niby nie wielka roznica a jednak :)
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdynia
Dużo tego, więc może będę pisać partiami, jak mi się coś przypomni. Po pierwsze wspomniany przez autorkę wątku olejek rycynowy i inne oleje, które można wykorzystać przy pielęgnacji włosów i ciała. Z Oriflame jak na razie nie mam dużego doświadczenia, więc nie wypowiem się w temacie ;)
 
K

kabol

Guest
Bardzo dobre kosmetyki moim zdaniem posiada skincode
To szwajcarska marka - poczytajcie.
 
J

jadwinia

Guest
A ja lubię Ziaję :) polskie kosmetyki i najlepsze są. Mają ładne zapachy i dobrze działają. Z tej serii mam krem do rąk, masło do ciała i mydło do kąpieli oraz kremy do twarzy. Poprostu uwielbiam ich markę ;)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Też jestem fanka oleju rycynowego, już po 5 dniach widziałam efekty :D
Z firmowych rzeczy lubię kremy do rąk i masła do ciala Ziaji, a także ich żele pod prysznic. Skóra mojej buzi bardzo polubiła Vichy.
Avon ma fajną linię do stóp.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
A ja z tych zachwyconych pomarańczowym szamponem Fructis. Pierwszy raz w życiu kupiłam coś po obejrzeniu reklamy. Ten filmik ma tak cudnie podane owoce, że aż chce się jeść!
 

marina21_91

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja polecam na pewno Clarins, Lancome, Pupa, Chanel - produkty znakomitej jakości i świetnie działają.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ja lubię Ziaję i Body shop ze smarowideł.
Do twarzy Pharmaceris.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
szampon mango do włosów, olejek arganowy do twarzy, balsam do ciała Neutregena, ampułki Radical do włosów, żele pod oczy Floskek, no i płyn micelarny bioderma to takie moje glówne typy i musze je zawsze mieć w łazience
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Do ciała: balsam ziaja, krem do rąk dove albo niveapeeling lirene
Do twarzy: krem Lirene matujący, żel do powiek i pod oczy ze śwetlikiem lekarskim i chabrem bławatkiem, peeling soraya
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ja stawiam na polskie kosmetyki i u mnie królują maski do włosów Biovax, kremy Flos Lek, balsamy do ciała Dax Cosmetics.
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Ja uzywam kosmetyków japońskich, bedąc z przyjaciółką na targach kometycznych trafiłysmy na stoisko, dostałysmy kilka próbek i powiem WAm szczerze, że tak mnie przekonały, że już nie uzywam innych, tylko Salacia arius.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
najlepsze kosmetyki to te dobrze dobrane do rodzaju cery, a z tym różnie może być, żeby dobrze okereślić, jaki mamy rodzaj cery. Dlatego myślę, że ta akcja co Douglas prowadzi teraz, że w całej Polsce można się umówić się na darmowe konsultacje są super. Przy okazji można też taniej kupić kosmetyki znanych marek, a jak któraś z was miałaby ochotę się wybrać to w tym tygodniu w Pozaniu w Starym Browarze. A może któraś była w innym mieście?
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja polecam krem bb garniera :) nie mam jeszcze zmarszczek, ani trądziku, więc dla mnie jest idealny :) i zauważyłam, że moja skóra się po tym poprawiła
nie polecam za to produktów do włosów syoss... są beznadziejne!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
najlepsze kosmetyki to te dobrze dobrane do rodzaju cery, a z tym różnie może być, żeby dobrze okereślić, jaki mamy rodzaj cery. Dlatego myślę, że ta akcja co Douglas prowadzi teraz, że w całej Polsce można się umówić się na darmowe konsultacje są super.

Byłam wczoraj w Douglasie, ale nie w celu konsultacji, co do mojej cery, ale zakupów, Jaką mam cerę wiem i czego jej potrzeba również. Kiedy mam wątpliwości rozwiewa je moja kosmetyczka. Pojęcie najlepsze kosmetyki jest względne. Wszystko zależy od właściwego doboru. Kiedy nie trafiamy - mówimy, że nie warto. Gdy dopasujemy - chwalimy. A każda z nas potrzebuje czegoś innego. To, co dla jednych jest plusem, dla innych minusem.
Lubie wiele marek kosmetyków. Zatem trudno wybrać te najlepsze i cokolwiek polecić.
 
Do góry