meble do kuchni, co sądzicie?

Brandys

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam
razem z dziewczyną chcemy zrobić kuchnię, szukając po różnych forach trafiłem na firmę Artii z Wawy z ul. Elbląskiej - http://www.kuchnie-artii.pl/
ma ktoś z Was może jakieś doświadczenia z tą firmą? jak z realizacją zamówienia, jakością, obsługą itp?
Pytam bo chcemy zainwestować w lepsze meble które trochę posłużą a nie chcę wtopić kasy akcje typu Ikea czy BRW bo z doświadczenia wiem że różnie to bywa. 2 lata temu kupiłem dużą szafe do pokoju w jednym z tych sieciowych sklepów i byłem już dwa razy z reklamacjami (szuflady rozsypały się jak by były z tektury) a kosztowały sporo.
Będe wdzięczny za podpowiedzi
pozdr
 

mloda_2000

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
O Nobilii znajdziesz wiele informacji na innych forach, ale zwróć uwagę, u jakiego przedstawiciela w Polsce je zamawiasz. Słyszałam nienajlepsze opinie o salonie z Katowic, natomiast z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że warszawskie Artii jest godne polecenia. Meble są bardzo dobrej jakości, funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości. Obsługa też OK: pracownicy doradzili, jak wszystko rozplanować na naszej niewielkiej przestrzeni. Aktualnie szukam łazienkowych, ale oni niestety nie oferują.
 

PaniMaria

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mogę gorąco polecić firmę Artii z salonu przy Elbląskiej.Wszystko zgodnie zamówieniem, panowie profesjonalni, a terminy dotrzymane. Najlepsze ceny jakie znalazłam w Warszawie za meble kuchenne Nobilia, a kuchnia cóż ......cudeńko!
Polecam
 

aga_1988

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zamawiałem tutaj www.atrii.com.pl/atrii - byłam bardzo zadowolona.
 

Mitko88

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Jakiś czas temu moi rodzice kupili meble na www.atrii.com.pl - i jak poprzedniczka super wykonanie w rozsądnej cenie.
 

gabryskaZ

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja swoje meble kuchenne zamawiałam w http://www.meble-do-kuchni.net/
Polecam, przyjadą do domu, pomierzą, doradzą i wykonanie solidne. Obsługa jest bardzo miła.
A to moje mebelki:
10149e7f-3726-4c26-a638-f4b254faf37b-thumb.jpg
 

Kryspek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
kupilem meble w atlas kuchnie, rok minal i sluza mi jak kupione przed chwila. to meble z najlepszym stosunkiem jakosci do ceny na polskim rynku. ja kupilem te http://www.atlas-kuc...TAWIA_LISTWOWY/ (zdj z ich strony) i swietnie sie prezentują. Ogolnie proces zakupu i montazu przebiegal w atlasie bez problemu, takze same plusy.
 

Attachments

  • big_2.jpg
    big_2.jpg
    101,3 KB · Wyświetleń: 29

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Muszą być KUCHENNE!!!
Żeby było gdzie umieścić pokrywki.
Żeby była wysuwana stolnica
Żeby drzwiczki szafek były tak szczelne, aby żaden mklik nie przecisnął się do torby foliowej ze świeżo kupionymi płatkami ryżowymi.
Żeby były dziurki na wieszaki z boków
No, w ogóle - żeby były przemyślane i szuflady się nie zacinały
 

Pola5

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam kuchnię według ich projektu i również mogę szczerze polecić. Meble są porządne i solidne, ładnie wykończone. Obsługa fachowa i pomocna, wszystko zrobili bardzo dokładnie.
 

Sanderka88

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
A ja nie kojarzę tego producenta mebli. W mojej kuchni mam meble z projektu MAX Kuchnie. Długo wybierałam odpowiedni projekt, bo nie mogłam zdecydować się na kolor mebli, ale w końcu mój wybór padł na ciemne meble kuchenne (w kolorze brązu wpadającego w czerń), a do tego jasne płytki kuchenne i kremowe ściany. Jestem zadowolona z efektu końcowego :)
 
S

Sttark

Guest
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero (rosanero.pl), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja robiłam sobie meble pod wymiar w Meble na Czas, jestem z nich mega zadowolona, wycena była gratis, realizacja terminowa, jakość wykonania na wysokim poziomie. Teraz wiem że można się z nimi skontaktować poprzez tą strone http://chmeble.pl/ - u mnie bez problemu naprawili uszkodzone przez dziecko drzwiczki w szafce kuchennej. Solidni sa to na pewno;)
 
A

anastazja20

Guest
mi sie podobaja takie nowoczesne kuchnie tego typu sferawnetrz.com.pl/oferta/salerno/ zawsze chciałam mieć w kuchni taką ladę żeby siedziec na wysokich krzesłach barowych:))
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moją uwagę przyciagnął komplet Delicja ze sklepu internetowego meble-bogart.pl i kupiłam je są piękne i napewno posłużą mi bardzo długo. Fajna cena i świetna obsługa sklepu. Polecam.
 
W

wiemlepiej

Guest
My jak inwestowaliśmy w meble do kuchni doszlismy do wniosku,ze skoro już mamy coś kupować to niech będzie to coś porządnego. Tak więc zdecydowaliśmy się na meble Rust:
http://rust.pl/info/elegance-collection
- konkretnie z kolekcji elegance, do której dałam tutaj linka.Meble pięknie się prezentują. Są wykonane na wysoki połysk. Kuchnia jest cala na biało jednak z dodatkiem czarnych blatów.
Wszystko prezentuje się luksusowo. Pomieszczenie nie jest takie duże ale jasne kolory sprawiają,że wygląda na o wiele wieksze niż jest w rzeczywistości.

Pozdrawiam.
 
Do góry