Wakacje nad morzem dla dwojga

Ettariel

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ;)
Poszukuję ofert na wakacje nad morzem. Myślę, że pojechalibyśmy w pierwszej połowie sierpnia.
Problem tkwi w tym, że wszędzie gdzie szukam, DOMKI LETNISKOWE (bo w takim chcielibyśmy sobie pobyć przez tydzień) są 4-9osobowe (nie ma 2osobowych) i w dodatku są okropnie drogie! 150 zł za dobę, to przecież strasznie dużo :\
Dlatego chcę zapytać o jakieś sprawdzone, tanie miejsca, w których wy kiedyś spędziliście miłe wakacje.
Interesują mnie wyłącznie domki letniskowe, 2osobowe (ważne jest, żeby łóżko było 2osobowe - bo kto to widział jechać w parze nad morze i spać na dwóch łóżkach :/), blisko morza (młode nogi mamy, myślę, że 800 metrów to takie maksimum, ale ewentualnie możemy się dalej przejść :)) itd ;)
Ponadto fajnie by było, jakby ten domek też jakoś fajnie w środku wyglądał :) Nie mówię od razu o telewizorze LCD na pół ściany, zmywarce, jacuzzi i saunie ;) Wystarczy tylko, żeby było przytulnie i nie obskurnie. To żadna przyjemność wydać pieniądze na pomieszczenie, w którym nie będzie miło spędzać czasu ;)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
http://www.kaja.ta.pl/cennik.php
Powiem tak, cenowo nie zachęca na pierwszy rzut oka, ale w cenie jest wyżywienie (szwedzki stół) do tego możliwość korzystania ze spa w hotelu położonym niedaleko tych domków. Możliwość wynajęcia dla 2osób. Byłem tam rok temu i nie narzekam (chyba że nie lubisz mieszkać w lesie, gdzie wiewiórka może ci się wpakować przez balkon :D ) do morza 10-15 min wolnym tempem.
 

karo989

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
w Jarosławcu jest mnóstwo domków letniskowych, powinieneś znaleźć i dwuosobowe... Pogoogluj, podzwoń :)
 

karolcia4408

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówcą, w Jarosławcu jest chyba z 50 "pól domkowych". Od wyboru, do koloru. Co ważniejsze, wszystkie blisko centrum miejscowości (w samym centrum niestety tylko hotele).
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
To i tak tanio, bo za domek czteroosobowy dla dwojga zapłacisz po 50 od osoby.
Nierealne oczekiwania, Ettariel, Chciałoby się rzec - czekaj tatka latka.
Ale - szukajcie a znajdziecie
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
To i tak tanio, bo za domek czteroosobowy dla dwojga zapłacisz po 50 od osoby.
Nierealne oczekiwania, Ettariel, Chciałoby się rzec - czekaj tatka latka.
Ale - szukajcie a znajdziecie
też mi się wydaje, że 150 złotych za dobę to jednak niewiele... żadną nowinką nie jest, że nasze morze do najtańszych miejsc nie należy, także może lepiej zdecyduj się na wypad w inne miejsce. jak już jechać nad morze to tam, gdzie nawet w razie niepogody będzie co robić, primavera w jastrzębiej górze wygląda spoko - mają spa, więc nawet jak deszczowo, można się zrelaksować u nich na miejscu. no i plaża rzut beretem. no ale wiadomo, to nie nocleg za dwie dyszki...
 
M

maniana1005

Guest
na wczasy nad morzem we dwoje polecam bardzo Kołobrzeg, jest to miejsce, w którym z penościa nie bedziecie się nudzic, piekna plaża, dosyc czysta, no i oczywiscie raj dla młodych ludzi, jest to równiez świetna baza wypadowa dla fajny wycieczek w okolice, Trzęsacz, opuszczone lotnisko, dla miłośników muzyki elektronicznej w okolicach 25 lipca zawsze można wybrac sie na Sunrise, poza tym jest bardzo ładnie i miasto równiez zacheca do spacerów, no i jest dużo ośrtodków w, których możesz wynając domek tak jak byś chciał ;)
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na tej stronie http://www.nadmorzem.net.pl/wypoczynek/domki-letniskowe jest chyba największy wybór domków letniskowych nad morzem. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
 
S

Sylwia1234

Guest
Jarosławiec albo Dąbki :) :) niedrogo, klimatycznie, dzikie plaże, a domków od zarą***ia i ciut, ciut :D
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
jeśli chodzi o fajne miejsce przy plaży to primavera w jastrzębiej górze spełnia ten wymóg :) no i fajnie, bo mają spa w budynku, można rzeczywiście wypocząć.
 

malarybka

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja szukając miejsca na spędzenie wakacji już po raz kolejny będę posiłkować się bazą wraz z opiniami zamieszczoną na http://www.e-wczasy.pl , w znacznym stopniu ogranicza mi to czas samych poszukiwań oraz podejmowania decyzji, mam wszystkie informacje w jednym miejscu.
 
B

Basia K

Guest
Wspaniałe są wakacje nad morzem, ile tam jest do zobaczenia, ile do zwiedzenia.. podczas ostatnich wakacji udaliśmy się na wyprawę do Gdyni i przypadkiem zobaczyliśmy przepiękną architekturę luksusowych rezydencji. Ktoś z kolicy powiedział nam, że jest to najbardziej luksusowe osiedle w Polsce – Perła Polskiej Riwiery.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
150 zł za dobę, to strasznie drogo, jak na polskie morze i jego niepewną pogodę... Myślę, że rozsądniej jest po prostu wykupić wczasy zagranicą, jest i taniej i cieplej i chyba w ogóle lepiej. Np. taki Egipt czy chociażby Wyspy Greckie :) Tam jest dopiero pięknie:)
 
K

kargin

Guest
My będziemy we dwoje w Bieszczadach, w ośrodku Zielona Polana. Zapowiada się świetny weekend - mają tam basen, saunę, tor linowy, pełne wyżywienie i atrakcje. Codzienne imprezy z muzyką - pierwszy raz będziemy w takim miejscu w Polsce i liczymy, że będzie naprawdę fajnie ;-)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja polecam ośrodek Wesoła Gąska w Gąskach. Ośrodek jest nie daleko morza i jest w super lokalizacji. Ośrodek jest bardzo klimatyczny a pokoje zadbane i pachnące...a co najważniejsze wrzesien zapowiada sie bardzo ładny wiec ruszajcie do Gąsek.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Trzy lata temu jak pojechłam z lubym nad morze to wynajęliśmy pokój w pensjonacie... W końcu i tak całymi dniami nas nie było, więc chodziło tylko o nocleg. Mieliśmy też aneks kuchenny. Nocleg wyszedł nas tanio, więc można było pieniądze przeznaczyć na zwiedzanie i jedzenie. Uważam, że to lepsza opcja niż domek letniskowy, ale co kto woli:)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku też chciałam nad morze, ale się nie udało ostatecznie. Na szczęście na Sylwestra wybieramy się na Zamek do Janowa Podlaskiego, to też będę miała relaks w spa :)
 
Do góry