Sposoby na poprawę koncentracji.

Chrysalis

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Zakładam ten temat z myślą o tym, że podsuniecie skuteczne, sprawdzone metody na poprawę koncentracji. Ja osobiście doświadczam wielu trudności z powodu niemal całkowitego jej braku.Nie dość, że moja praca nie jest efektywna to w dodatku wydłuża się w czasie. Myślę,że są ludzie, którzy mają podobny problem. Tylko proszę żeby były to sposoby sprawdzone przez Was.

Pozdrawiam:)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Trzeba jeść śniadanie - jeden z najważniejszych posiłków w ciągu dnia, w znacznym stopiu wpływa na naszą koncentracje i pracę organizmu w ciagu calego dnia.
 

Chrysalis

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Trzeba jeść śniadanie - jeden z najważniejszych posiłków w ciągu dnia, w znacznym stopiu wpływa na naszą koncentracje i pracę organizmu w ciagu calego dnia.

Śniadanie jem codziennie a mimo to mam bardzo duże problemy z koncentracją ;)
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Ja wykorzystuje muzykę
Coś ostrego szybkiego z napięciem
To mnie pobudza a za tym i zwiększa się koncentracja
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Zakładam ten temat z myślą o tym, że podsuniecie skuteczne, sprawdzone metody na poprawę koncentracji. Ja osobiście doświadczam wielu trudności z powodu niemal całkowitego jej braku.Nie dość, że moja praca nie jest efektywna to w dodatku wydłuża się w czasie. Myślę,że są ludzie, którzy mają podobny problem. Tylko proszę żeby były to sposoby sprawdzone przez Was.

Pozdrawiam:)

Przyznam, że mam podobny problem ... Na poprawę koncentracji najlepiej wpływa zdrowa dieta, dużo ruchu oraz wypoczynek w nocy :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Słyszałem, że granie w szachy, lub nawet gry strategiczne na komputerze wpływa pozytywnie na problemy z koncentracją.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Z suplementow moge poradzic Revitasens ( wplywa tez dobrze na nastroj), do tego moze dieta- orzechy, migdaly, no i jakies lamiglowki dla mozgu- nie wiem, sudoku czy zwykla krzyzowka nawet
 
M

michasia90

Guest
kornelka87 napisał:
Z suplementow moge poradzic Revitasens ( wplywa tez dobrze na nastroj), do tego moze dieta- orzechy, migdaly, no i jakies lamiglowki dla mozgu- nie wiem, sudoku czy zwykla krzyzowka nawet
Rowniez zazywam revitasens i uwazam ze naprawde warto- wystarczy spojrzec na jego sklad, ktory mowi sam za siebie- mozg pracuje znacznie lepiej, mi nauka przychodzila z ogromna latwoscia no i latwiej bylo mi sie skoncentrowac. Oprocz tego mi do calkowitego skupienia jest potrzebna cisza- kiedy w domu mam troche glosno to zakladam zatyczki do uszu :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadza sie, revitasens ma składniki, które pomagaja w lepszej koncetracji, polecam rowniez dotlenianie sie na zewnatrz i odpoczynek
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
zgadza sie, revitasens ma składniki, które pomagaja w lepszej koncetracji, polecam rowniez dotlenianie sie na zewnatrz i odpoczynek
O to tez racja. Nadal łykam revitasens i widze ogromne efekty :) a teraz gdy pogoda jest coraz przyjemniejsza uwielbiam spacery i odpoczynek na sweizym powietrzu :) od razu o wiele lepiej sie czuje ;)
 
S

Shanea

Guest
przed wykonaniem zadania, możesz troszke poćwiczyć np wpatrywanie się przez minutę w jeden pkt ....
 
I

ItaliaAmore

Guest
o to tez pomysł!:) Mi np lepiej się uczyło pamiętam, jak wcześniej porządnie wywietrzyłam pomieszczenie:)
 
Do góry