Ciekawe wydarzenia na Podkarpaciu

Maciejas87

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
2
Na podkarpackim podforum nuda, więc uwidziało mi się założenie jednego z tematu w którym będzie można od czasu do czasu informować o interesujących imprezach/wydarzeniach/itp. na terenie Podkarpacia.

Niech będzie, że zacznę. Już 25.04 w rzeszowskim WDK-u odbędzie się Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych „SHORT WAVES”.
Wstęp 5 zł. Start o 19.00

11 maja ma się pojawić Wojciech Cejrowski w Krośnie. Spotaknie odbyć się ma w biurze organizatora czyli Why Not Travel. Znajdę linka do podeśle :)

Weekend w Rzeszowie (28-29 kwietnia) za pół ceny:

http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/6482,weekend-w-rzeszowie-za-p-l-ceny-ju-28-29-kwietnia-br.html

Otwarcie stadionu miejskiego.

W najbliższy weekend Festiwal Przestrzeni Miejskiej:


W dniach 18-21 maja odbędzie się Podkarpacki Raj Samochodów Zabytkowych (Rzeszów-Krosno-Boguchwała).



Na pewno będzie sporo atrakcji. Być może że od strony jednego z organizatorów czyli Why Not Holidays, będą jakieś zniżki na konkretne wycieczki. Tak mi się coś obiło o uszy.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Dobry pomysł z tym tematem!

Ja podzielę się koncertami:
`Elektryczne Gitary - 20-09-2012 - Rzeszów - Rynek
`TSA - 29-09-2012 20:30 - Rzeszów
`Farben Lehre - 06-10-2012 19:00 - Stalowa Wola
`Happysad - 20-10-2012 20:00 - Stalowa Wola
`Kult - 04-11-2012 - Rzeszów
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
A coś mocniejszego ^_^ ?
np. In memory of Pawel Habko, Thy Disease, Neolith oraz Pneumatic Frost 4.10 w Red Zone Pub ^_^ oczywiście w Rzeszowie ^_^
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
ostatnio był Żywiołak gdzieś chyba w okolicach Rzeszowa. Ja miałam problem z transportem...
A z Was ktoś był?
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie wiedziałam o tym koncercie, poza tym nie ma mnie jeszcze w okolicy ^_^

Mógłby się Jelonek pojawić kiedyś znów ^_^
 

Tomek Skorski

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wspaniały koncert który odbędzie się w sobotę 14stego w Ursa Maior Hall w Uhercach Mineralnych. Wystąpią Biskupski, Olszewski i Nadolny. Fajna muzyczka połączona ze świetnym piwkiem lane prosto z tanków. Jakiekolwieg pytania lub sugestie zapraszam.
Pozdrawiam,

UrsaTom
 

Attachments

  • 14 GRUDNIA.jpg
    14 GRUDNIA.jpg
    94,5 KB · Wyświetleń: 0

agulaa87

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Odświeżam temat - nie muzycznie, a kreatywnie ;) Już 30. czerwca w Krośnie warsztaty „Kreatywnie na Podkarpaciu", wstęp bezpłatny. Więcej info i zapisy na stronie projektu "Zostań tutaj - twórz podkarpackie" - zostantutaj.eu. Byłam już na kilku spotkaniach i naprawdę polecam!
 

karolinawitus

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej! no właśnie o tym projekcie pisałam w temacie obok ;) też polecam "Zostań tutaj - twórz podkarpackie"!! dzięki tej inicjatywie, a zwłaszcza dzięki wczorajszemu spotkaniu, mam takiego powera, że robię biznesplan, liczę koszty, rozglądam się za kredytem i jeszcze w tym tygodniu biegnę rejestrować swoją firmę :D
 
Do góry