co mam robic?

niepewna99

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej :) Mam pewien problem. Więć zacznę pisać od początku: Podobał mi się pewien chłopak, który wcześniej chodził z moją przyjaciółką. Ta, wiedziała o tym, że coś do niego czuję. I kiedy spotkałyśmy się pewnego razu oznajmiła mi, iż całowała się z nim. :angry: Choć w sumie ona chciała mi tego nigdy nie mówić - dowiedziałam się przez przypadek od naszego kolegi. Stało się to wtedy, gdy grała z m.in. nim w butelkę. Ale chyba gdyby była moją prawdziwą przyjaciółką nie zrobiłaby mi tego? Nie wiem co myśleć o tej sytuacji! Czy mam udawać że nic się nie stało i dalej normalnie się z nią przyjźnić czy zerwać z naszą przyjaźnią? Mówi mi że od tej pory gdy zerwali nic do niego nie czuje. Obawiam się że jednak on może coś do niej czuć. Co mam robić? Proszę, pomóżcie!
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
No to w końcu dowiedziałaś się od kogoś, czy ona Ci powiedziała.

Po pierwsze, to była gra -.- w butelkę...

Poza tym, gdyby był to Twój chłopak...

Wiedziała, ze coś do niego czujesz, bo jej mówiłaś, czy uważałaś, że ona to po prostu wie?



Czy mam udawać że nic się nie stało
Najlepiej to z nią porozmawiaj.

Na koniec dodam, że serce nie sługa.
 

niepewna99

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na początku dowiedziałam się od naszego kolegi, później ona powiedziała że gdyby nie on to nigdy bym się nie dowiedziała. A dopiero potem to wszystko wyjaśniła. Ona dobrze o tym wiedziała, bo była moją przyjaciółką i wszystko jej mówiłam...
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ludzie ale problemy. Pocałunek przez butelkę. No wielkie mi coś.
Gorzej już z tym, że sama Ci nie chciała o tym powiedzieć. Możesz z nią pogadać dlaczego tak zrobiła no i tyle.
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Właśnie - to była gra w butelkę, tylko gra. A tak w ogóle nie byliście razem... Ona nie zrobiła tego celowo... Szczerze, chodziłam w grudniu z takim chłopakiem, który podoba się lub podobał już KAŻDEJ dziewczynie w szkole. Pewnego dnia zobaczyłam,że on na moim oczach przytula się do mojej najlepszej przyjaciółki, która chodziła z Nim przez 2 lata, ale mówiła,że to już definitywny koniec i wgl... I wiesz,co? Jej się nie dostało. Wsiadłam tylko na Rafała,że jest dupkiem i takie tam. Z nim zerwałam,ale przyjaciółce wybaczyłam. Teraz trochę żałuję,ale zobacz. Przyjaźń ma wzloty i upadki. Nawet jak raz nas zawiedzie to jest zawsze , kiedy jej potrzebujemy. Uważam więc,że powinnaś zapomnieć o tej sytuacji...
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Nic sie nie stalo co innego gdybys z nim chodzila.

A tak to przejaw egoizmu z Twojej strony

Widac, wybacz nie jest Toba zainteresowany, zdaza sie

Jak nie z nia bedzie z kims innym zaakcetuj, tyle.

A to ze ona jakby chciala nie moze z nim byc bo Ty sie obrazisz, oskarzysz o przyjacielska zdrade, jest nie dojrzale I egoistyczne

Zweryfikuj swoj swiatopoglad.
 
Do góry