Wkrótce czeka Nas wielka wojna? (wizja Krzysztofa Jackowskie

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Znany polski jasnowidz przepowiada wojnę, co o tym myślicie

 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Osobiście uważam że czeka nas wojna z ruskimi w najbliższych latach. Nie chce tutaj pisać o powodach bo to jest temat rzeka, ale chyba każdy domyśla się o co chodzi. Warto chociażby się zastanowić po co zaczęto znowu przysyałać wezwania na wojskową komisje lekarską, mimo że nie ma już poboru do wojska to "góra" musi wiedzieć ile ma obywateli w rezerwie.
 
M

MacaN

Guest
Ale Polski rząd woli rozbierać armię, zamiast podnosić budżet na nią i wspierać jak tylko się da przełomowe technologie, mogące zmienić losy ewentualnej wojny na nasza korzyść.

Przez tych kretynów będzie powtórka z 39 roku... a mamy potencjał który moglibysmy wykorzystać...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Osobiście uważam że czeka nas wojna z ruskimi w najbliższych latach. Nie chce tutaj pisać o powodach bo to jest temat rzeka, ale chyba każdy domyśla się o co chodzi. Warto chociażby się zastanowić po co zaczęto znowu przysyałać wezwania na wojskową komisje lekarską, mimo że nie ma już poboru do wojska to "góra" musi wiedzieć ile ma obywateli w rezerwie.
Akurat prawie każde państwo chce wiedzieć ile ma rezerwy, to nie jest nic specjalnego. Pomimo widocznych niepokojów społecznych obecnie w naszych rejonach Europy nie ma realnego zagrożenia wojną.

A Jackowski rzeczywiscie jest znany, ale ze swoich kompromitacji - praktycznie nic, co zapowiadał na 2011 się nie sprawdziło (kop dla Tuska, triumf PiSu, brak Palikota).
 

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
nie będzie żadnej wojny - będzie tak samo jak z innymi "przewidywaniami"
 

Dariusz Foint

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Poznań
Dlatego proponuje się dowiedzieć co nie co na temat: "'Największa Tajemnica Masonerii Oczami Opętanego',obejrzeć na yt o Obamie, NWO, obozach FEMA i broni HAARP w USA.To główny cel, wzniecać wojny by dla pseudobezpieczeństwa zniewalać ludzkość za pomocą tzw, wirtualnego pieniądza 'chipa w rękę '. Cel do wprowadzenia lucyferiańskiego porządku świata przez czcicieli szatana MASONÓW!" to cytat z jednego z komentarzy jaki znalazłem na onecie, ale przejrzałem materiały na ytb. The New World Order - HAARP - obejrzyjcie to - UE, powstała po to, aby odebrać wielu państwom suwerenność, np. Polsce. I tak dalej... Co do Jackowskiego - myślę, że ma rację, że będzie wojna, ale chyba chodzi o Iran...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No, ale tu nie trzeba być prorokiem, co by zauważyć, że tam sytuacja jest napięta od lat.
 
M

MacaN

Guest
Jackowski w tamtym roku rzeczywiście za dużo nie przepowiedział ;) Ale mimo wszystko trzeba mu przyznać, że współpracuje z Policją a tam liczą się z jego daniem :]

No a to, że będzie wielka wojna jest pewne i nadal uważam,, że nasz kraj zostanie zmieciony z pow. ziemi jeśli nic się nie zmieni.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wojna z "ruskimi"? Chciałbym zauważyć, że Ruś, jako państwo już nie istnieje, a Rusini (pej. "Ruscy") nie tworzą żadnego kraju a zamieszkują jedynie tereny, o ile dobrze kojarzę Ukrainy i Białorusi. No i Rosji oczywiście (składającej się de facto z dosyć wielu grup etnicznych). Więc wojna z ruskimi jest niemożliwa, bo ci "ruscy" sami ze sobą się średnio dobrze dogadują.
 

JohnConstantine

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubartów woj.Lubelskie
Dlatego proponuje się dowiedzieć co nie co na temat: "'Największa Tajemnica Masonerii Oczami Opętanego',obejrzeć na yt o Obamie, NWO, obozach FEMA i broni HAARP w USA.To główny cel, wzniecać wojny by dla pseudobezpieczeństwa zniewalać ludzkość za pomocą tzw, wirtualnego pieniądza 'chipa w rękę '. Cel do wprowadzenia lucyferiańskiego porządku świata przez czcicieli szatana MASONÓW!" to cytat z jednego z komentarzy jaki znalazłem na onecie, ale przejrzałem materiały na ytb. The New World Order - HAARP - obejrzyjcie to - UE, powstała po to, aby odebrać wielu państwom suwerenność, np. Polsce. I tak dalej... Co do Jackowskiego - myślę, że ma rację, że będzie wojna, ale chyba chodzi o Iran...
Racja człowieku popieram Twoje słowa w 100%.Sam sledze poczynania NWO
 
M

MacaN

Guest
Wojna z "ruskimi"? Chciałbym zauważyć, że Ruś, jako państwo już nie istnieje, a Rusini (pej. "Ruscy") nie tworzą żadnego kraju a zamieszkują jedynie tereny, o ile dobrze kojarzę Ukrainy i Białorusi. No i Rosji oczywiście (składającej się de facto z dosyć wielu grup etnicznych). Więc wojna z ruskimi jest niemożliwa, bo ci "ruscy" sami ze sobą się średnio dobrze dogadują.

Może bez filozofii w tym temacie, co ? Każdy wie o co chodzi a chodzi o kraj, Rosję.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Może bez filozofii w tym temacie, co ? Każdy wie o co chodzi a chodzi o kraj, Rosję.

Widzę, że w odróżnieniu od Ciebie mam kontakt z Białorusinami i Ukraińcami, którzy są nazywani "ruskimi" a żywią niechęć wobec Rosji, przez co są tym terminem z nimi identyfikowani, a to mija się z celem i rzeczywistością, ze względu na fakty historyczne i polityczne. Więc może bez krótkowzroczności w tym temacie, co?

Jestem pewien, że w pierwszej lepszej wojnie, lud ukraiński stanąłby przeciw Rosji, przez co "ruscy" walczyliby między sobą, a nie z Polakami.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Proszę o większą precyzje w podawaniu więc nazw pańśtw i narodowości. Nie jest ciężko zamiast Ruscy napisać Rosjanie. Pewnie i tak ludzie będą tak pisać, Einherjar więc nie ma też co, zbytnio się nad tym rozpisywać. Temat dotyczy Krzysztofa Jackowskiego, a dokładnie jego przepowiedni wojny światowej.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie zmienia to jednak faktu, że dyskusja polega na komentowaniu, a ja skomentowałem posta w tym temacie. Nie wątpię w wojnę z Rosjanami, tak jak i nie wątpię w wojnę z USA. Równie prawdopodobny jest szereg rebelii - w berberyjsko-arabskich krajach już się to dzieje, być może wkraczamy w nową epokę, a to zazwyczaj oznacza wojny. To tak gwoli tematu. Myślę jednak, że zwrócenie uwagi nie jest jakimś wielkim przestępstwem, a poczułem się zobowiązany zwrócić uwagę na dosyć istotny błąd w tej sprawie. Gdyby ktoś podszedł do pierwszego lepszego Ukraińca i nazwał go "ruskim" mając na myśli Rosję prawdopodobnie by mu się nieźle oberwało. To wszystko z troski :)

EDIT: mój powyższy post dotyczy tematu, drugi akapit jeśli chodzi o ścisłość. Ale to detal.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Przecież przyznałem Ci racje. Mój post miałna celu powrót do tematu.

Jackowski to temat rzeka. Filmik jest trochę chaotyczny, bo nie za długi, To że Jackowski potrafi znajdować trupy (co rzeczywiście jest zastanawiające), nie znaczy jeszcze że potrafi przewidywać przyszłość. Sam przyznaje, że już dużo gorzej idzie mu z odnajdywaniem żywych ludzi. Sam przyznaje, że nie wierzy w możliwość przewidzenia przyszłości, gdyż przyszłość nie jest zapisana, a ciągle się zmienia w zależności od wydarzeń bieżących. Jego wizje dotyczą zaś ewentualności, zagrożeń i narastających niebezpieczeńśtw. Czyli po prostu posiada jakąś genialną intuicje. Ciężko rozsądzić, czy jest to sprawa nadprzyrodzona czy nie, jak rónież czym jest w ogóle intuicja, niby codzienna sprawa. Zastanawiają jego przepowiedznie, które rzeczywiście mogą szokować, jeśli ktoś jest bardzo sceptyczny. Pierwsze to wskazanie daty wybuchu kryzysu - Jackowski ponad pół roku wcześniej zapowidział, że w połowie września kryzys ropocznie się od upadku jakiegoś banku. 15 września upadł Lehman Brothers. Druga sprawa to w grudniu 2010 mówił, że pierwszym wydażeniem 2011 roku będzie gigantyczne trzęsienie ziemi. ktore zaszokuje świat skalą strat, dlatego że będzie miało miejsce w kraju w którym często mają miejsce trzęsienia ziemi. Pamiętam, że czytając to myślałem o Kalifornii, bo Japonnia zdawała mi się przygotowana na każde możliwe trzęsienie ziemi. Po za tym Jackowski przepowiada dużo. Daty wojny przesuwa wciąż. Częśc jest tak enigmatyczna, że da się dopasować do wilelu możliwych katastrof np. dwa spadające samoloty na Ukrainie, które zapoczątkują wojne, dopasowuje się do katastrofy Smoleńskiej, a to już duża nieścisłość, choćny dlatego, że Smoleńsk nie leży na Ukrainie. No chyba, że spadnie jeszcze jakiś jeden samolot. Lepiej już wyszło mu z przepowiednią, że Lech Kaczyński będzie spał podczas wyborów w 2010 roku Problem, że ta przepowiednia była przekazana prywatnie Andrzejowi Lepperowi, a nie nagrana i nie można znaleść filmiku czy wycinka z gazety sprzed katastrofy smoleńskiej z tą przepowiednią. Przewidzieć śmierć nieokreślonego znanego aktora w nieokreślonym czasie, też nie jest trudno. Dodatkowo mamy całą mase przepowiedni które nie sprawdzają sie wcale. Stąd problem, bo nie można założyć z góry, która przepowiednia jest prawdziwa.
 
M

MacaN

Guest
Z Kaczyńskim to oglądałem, jak Jackowski się wypowiadał, że on wtedy nie miał na myśli że Kaczyński będzie martwy ale faktycznie coś takiego powiedział...

No być może, że to intuicja. Jednak myślę, że nie tylko Jackowski ma intuicję, która podpowiada mu wojnę. Wojna wybuchnie prędzej czy później i jest to PEWNE, chyba że wcześniej oberwiemy porządnym kamieniem z nieba :] Ciekawy jestem jak widziałby Polskę w tej wojnie... Nostradamus zapowiedział, że zyskamy ale patrząc na stan naszej armii, śmiem w to wątpić :p

A no i jeszcze jedno - Jackowski mówił w TVN, że widział Polskie miasto w gruzach, podczas zapowiedzi wizji na rok 2012... Może to ma coś wspólnego z wojną ?
 
M

MarcinM123

Guest
Ogólnie to każdy jasnowidz robi sobie niezłą reklamę przez takie śmieszne przewidzenia. Jakoś nie wierzę w takie rzeczy
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie przecze 9macan5, że to coś więcej, czego nikt nie potrafi wyjaśnić. Jeśli czegoś nie potrafie wyjaśnić, nie twierdzę, że tego nie ma, chociaż taka postawa podobno uchodzi za mądrą. Jednak nie każdą wizją Jackowskiego trzeba się przejmować. Najczęściej się jednak myli.
Co się tyczy wojny, to sam również mam dosyć pesymistyczną wizje najbliższej dalszej historii naszej cywilizacji.
 
M

MacaN

Guest
Na szczęście często się myli, bo jego wizje są raczej pesymistyczne... Co nie zmienia faktu, że czasami trzeba się odmóżdżyć i posłuchać takich przepowiedni, to lepiej robi na psychikę ( przynajmniej mi )

Jeśli chodzi o to, jak to Jackowski przewiduje, to faktycznie to co napisałeś, intuicja jest bardzo mądra tezą, ponieważ np. matki mają często to tajemnicze " coś " jeśli chodzi o ich dzieci. Być może u Jackowskiego jest to tylko mocniej rozwinięte, a i on sam gdy sie wypowiada mówi, że " ma wrażenie " że coś się stanie... Po prostu intuicja :) bo nie wie na pewno, nie ma wizji, ma przeczucie.
 
Do góry