Schronisko dla psów

laura95

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Niedawno wpadłam na pomysł, zainicjowania władzom mojego miasta budowy schroniska dla zwierząt, chyba konkretnie dla psów. Mieszkam 50 km od Wrocławia, w Miliczu. Najbliższe schronisko znajduje się 25 km od mojej miejscowości,w Krotoszynie. Chciałabym poruszyć ten temat jakimś,pismem/petycją ewentualnie,bo im jestem starsza tym coraz bardziej zauważam naprawdę sporą ilość bezdomnych psów. Szczerze mówiąc,to niektóre już znam nawet z widzenia w bliskiej okolicy mojego bloku żyją już od ponad roku 3 koty, sąsiadka je dokarmiała jak były malutkie. Skoro na jednej ulicy błąka się kilka bezdomnych kotów, to ciekawi mnie,co się dzieje w całej reszcie miasta.
Ale jest kilka problemów...

1) Nie wiem dokładnie do kogo kierować takie pismo.
2) Jak to mniej więcej sformułować językiem o stylu nieco wyniosłym/dojrzałym


Chciałabym jeszcze dodać że byłabym bardzo chętna pomagać jako wolontariusz w takim miejscu. Znając mnie, to wciągnęłabym w to jeszcze kilka przyjaciółek,także rąk do pracy by nie brakowało

Proszę o pomoc i mam nadzieję że uzyskam odpowiedzi. ;)
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Myślę,że tutaj warto udac się na poczatek do odpowiednich organów jak chociażby w Starostwie Powiatowym,gdzie już skierują Cię do odpowiedniego wydziału. Poczekajmy równiez na odpowiedzi tych,którzy już mieli styczność w kwestii zakąłdania schroniska.
 
Do góry