DeusEx vs. Stalker

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Mam ochotę i środki na kupno gry.
Tylko jest dylemat, którą wybrac - Deus Ex:Human Revolution (54.99zł) czy S.T.A.L.K.E.R:Zew Prypeci(49.99zł).
Obie na PC w wersji elektronicznej.
Mam Stalkera Czyste niebo i bardzo mi się podoba do momentu kiedy staje się całkowicie liniowy.
Deusa poza fragmentami z YT nigdy nie widziałem i dlatego skłaniam się ku niemu, ale może to błąd.
Jakieś opinie na tema klimatu, swobody działania i ogólnie gameplaya obu produkcji byłyby bardzo pomocne.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
S.T.A.L.K.E.R. to bardzo dobra gra i z czystym sumieniem mogłabym Ci ją polecić - fajny klimat, rozgrywka również trzyma poziom. W Deus Ex:Human Revolution nie grałam, jednakże otrzymała ona wiele pozytywnych recenzji więc ... wybór nie jest prosty.
Ja bym jednak kupiła tę grę, w którą jeszcze nie miałam okazji zagrać :p
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Myślę bardzo podobnie, jednak dopóki pieniądze nie wpłyną na PayPal mam jeszcze cichą nadzieje , że ktoś mnie maksymalnie zniechęci do DeusEx-a i wtedy z czystym sumieniem kupie Stalkera.
 

mrjaroo12

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeśli jeszcze nie kupiłeś gry to:
Powiem Ci tak , że nowy Deus Ex jest porządną produkcją. Klimat jest bardzo dobrze dobrany do całej sytuacji.. Fabuła i cała ta akcja jest bardzo pozytywna. Grałem i powiem Ci chłopie jak nie lubisz cyberpunku i polityki w grach to kup sobie tego Stalkera w którego nie grałem.
Polecam Bunt Ludzkości z czystym sumieniem.
No jeśli Ci się podoba ten kilmat :p
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Deus Ex jest dobry jeśli lubisz skradanki. Ja sam przestałem grać po pierwszej misji.

Też miałem taką ochotę, kiedy po pierwszej misji dostałem kulę w łeb, a później jak już przerobili mnie na coś w rodzaju terminatora, facet naprawiał HUD- a w mojej głowie wkrętarką.
Teraz jest lepiej i nawet zaczęło mnie wciągać, ale jak na razie bez rewelacji.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ja bym wybrał STALKERA cała seria jest super ma swój klimat
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Deus jest bardziej nastawiony na rpg, Stalker na akcję - właściwie w tym drugim są tylko szczątkowe motywy owego gatunku. W Deusie masz większe spektrum działań i choć Stalkera nawet lubię, to dla mnie jest dość monotonny na dłuższą metę.
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Trochę żałuje, że kupiłem Deusa zamiast Stalkera.
To kawał dobrej gry, ale jednak nie mój klimat i te walki z bossami mnie dobijają (na jednym właśnie utknąłem).
Wole łazić z latarką po ciemnych zad...ach.
 
Do góry