Patryk Kreft

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam młodą suczkę ma ona ok 4 miesiące u mnie jest 4 dzień. Nie ukrywam że jest z nią problem. Mam wiele zwierząt ale takiego psa to jeszcze nie widziałem. Ona nie chce jeść, unika kontaktu wzrokowego, jest leniwa, generalnie to idzie gdzieś w róg budy albo kojca (od urodzenia jest na dworze) i tam wkłada głowę i tak sobie stoi, udaje że nikogo nie widzi i że jej nie ma. Może tęskni ale ma towarzystwo które lubi(dwa psy). Jednak największy problem to to że ona nic nie chce jeść, jest bardzo wychudzona. Bardzo proszę o szybką pomoc nie wiem co mam robić
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Może ma jakies problemy żołądkowe,byliście z nią u weterynarza? Jeżeli nie to w pierwszej kolejności włałśnie tak bym zrobił i zapytał o jedzenie lekarza. Jaką karmę jej dajecie?
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Potwierdzam, mogą to być jakieś problemy z układem pokarmowym.
A w budzie pewnie przesiaduje, bo mimo to jest głodna i przez to wyczerpana.

Ja bym sie jeszcze zastanowiła nad jednym - może ona zwyczajnie wybrzydza? Sama mam ratlerka, który za nic w świecie nie zje kilku rodzajów karmy.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Być może jest to równiez alergia,ale ciężko to stwierdzić z perspektywy forum. Czym prędzej do weterynarza,byliście już? Jeśli tak to daj znać co powiedział.
 
Do góry