Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Drodzy liberałowie.

Co byście zrobili gdybyście wpadli w szufladkę - "niedoubezpieczenia", żeby było śmieszniej występuje to wtedy kiedy opieki medycznej potrzebujecie najbardziej :> . To nie jest jakieś niemożliwy scenariusz jesteśmy biologicznymi organizmami które ciągle się psują.

Tu jest kilka schorzeń które by was zakwalifikowały w USA.
Jednym najciekawszych z nich jest ciąża !!! ( To akurat dla liberałek , o ile takie istnieją )

Odpowiedzi do tej pory co by zrobili liberałowie :

Norad : "To co robili przez większość przeszłość i to nie tylko liberałowie."
Moj komentarz : czyli co dokładnie ??? popadali w długi lub umierali z powodu braku opieki zdrowotnej ?? Twoja odpowiedz ma pomóc komuś postawionemu w takiej sytuacji dokładnie w jaki sposób ??



Addison's Disease
AIDS (HIV Positive)
ALS (Lou Gehrig's Disease)
Alzheimers Disease
Amyotrophis Lateral Sclerosis
Angioplasty
Ankylosing Spondylitis
Aunria
ARC ( AIDS Related Complex)
Arteriosclerosis
ASD (Atrial Septal Defect)
Banti's Disease
Bi-Polar Disorder (Manic Depressive)
Bypass Surgery
Cancer
Chronic Fatigue Syndrone (Usually within 5 years)
Colitis
COPD (Chronic Obstructive Pulmonary Disease)
Conjestive Heart Failure
Cirrosis of the Liver
Collagen Diseases
Crohn's Disease
Cystic Fibrosis
Cushing's Disease
Delirium Tremors (DT's)
Dementia
Depression (Major)
Diabetes
Eating Disorders
Emphysema
Fanconi's Syndrome
Heart Attack
Hemophilia
Hemochromatosis
Hepatitis (Type B, C, Chronic)
Hodgkins Disease
Heart Murmur
Heart Valve Disease or Replacement
Huntington's Disease
Hydocephaly
Infertility Treatment (Recent)
Ischemia
Kaposi"s Sarcoma
Left Bundle Branch Block
Leukemia
Lupus
Lymphedema
MS (Multiple Sclerosis)
Muscular Distrophy
Myasthenia Gravis
Narcolepsy
Organ Transplants
Pacemaker
Paralysis / Parapelegia
Parkinson's Disease
Peripheral Vascular Disease
Porhyria
Portal or Renal Hypertension
Pregnancy (Exisiting)
Psoriatic Arthritis
Psychoses
Raynaud's Phenomenon
Renal Insufficiency
Schizophrenia
Scleroderma
Silicosis (Black Lung Disease)
Stroke (TIA, Transient Ischemic Attack)
Substance Abuse / Dependance
Suicide Attempt
Ulcerative Colitis
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
To co robili przez większość przeszłość i to nie tylko liberałowie.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
To co robili przez większość przeszłość i to nie tylko liberałowie.

Czyli co popadali w długi i bankructwo
http://articles.cnn....ce?_s=PM:HEALTH
, albo po prostu zdychali ???
http://kristof.blogs.nytimes.com/2009/09/12/nikki-white-and-health-care/

Sorry ale jesteśmy w 21 wieku i jesteśmy już trochę ucywilizowan, przynajmniej co po niektorzy.

Szkoda ze nie odpowiedziałeś mi na pytanie co ty byś zrobił i polecał innym zrobi w taki wypadku.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Nie bardziej mi chodziło o to że nie ubezpieczali się po przez państwo a państwo nie nosiło tak dóbr swoich obywateli.
 
S

serwor

Guest
Drodzy liberałowie. Co byście zrobili gdybyście wpadli w szufladkę - "niedoubezpieczenia", żeby było śmieszniej występuje to wtedy kiedy opieki medycznej potrzebujecie najbardziej :> . To nie jest jakieś niemożliwy scenariusz jesteśmy biologicznymi organizmami które ciągle się psują.

No wrdlug mnie nasi liberalowie ,ortodoksi ida dalej ,koliberki uwazaja ze ubezpieczenie nawet prywatne to socjalizm.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Nie bardziej mi chodziło o to że nie ubezpieczali się po przez państwo a państwo nie nosiło tak dóbr swoich obywateli.

Czyli to co napisałem, bankructwo albo zdychasz.

Jeszcze raz , jesteśmy w 21 wieku.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Marketingowcy z firm świadczących usługi prywatnej opieki zdrowotnej próbują przekonac ludzi, że publiczna służba jest gorsza pod każdym względem od prywatnej a prawda jest taka, że poza opakowaniem poziom usług w ogóle się nie różni a nawet w dobrych publicznych szpitalach jest dużo lepszy.

Poza tym fakt, że prywatne firmy nie leczą wielu chorów ( np. raka) czy nawet alergii dyskwalifikuje je w moich oczach.

Powszechne jest także okłamywanie klientów np. jeśli chodzi o kolejki. Do niedawna pracowałem w jednej z dużych firm w Polsce zajmującej się prywatną opieką i np. jeśli chodzi o kolejki to do specjalisty czeka się czasem miesiąc...a handlowcy mówią ludziom że nie ma kolejek ;)

Ogólnie straszny syf ta prywatna służba zdrowia.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Jeśli to prawda to mamy syf zarówno w prywatnej jak i w publicznej służbie zdrowia.
Tyle, że jak się komuś nie podoba jakość usług tej pierwszej to nikt nikomu nie każe się prywatnie ubezpieczać, w drugim przypadku tego komfortu nie ma.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Jeśli to prawda to mamy syf zarówno w prywatnej jak i w publicznej służbie zdrowia.
Syf w prywatnej służbie zdrowia ?? Myślałem ze to niemożliwe bo przecież to konsument rządzi prawda ???

Tyle, że jak się komuś nie podoba jakość usług tej pierwszej to nikt nikomu nie każe się prywatnie ubezpieczać, w drugim przypadku tego komfortu nie ma.
Za to w pierwszym przypadku ma komfort ze w momencie kiedy potrzebuje opieki zdrowotnej to mu ubezpieczenia odmówią - czyli inaczej przeczytaj ze zrozumieniem mój pierwszy post.
To jest dopiero życie, wiedziac ze z dnia na dzień można zostać bankrutem i stracić wszystko.

Może ty się odważysz żeby odpowiedzieć na zadanie w nim pytanie.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, również z tym XXI wiekiem. A więc ?
Dwa proste pytania.

1 Co się dzieje ze człowiekiem który nie jest nadziany i nie stać opiekę zdrowotna w momencie w którym jej potrzebuje.
2 Czy cywilizowany kraj w 21 wieku powinien zapewnić opiekę zdrowotną jednostką które nie są zdolne aby sobie ją zapewnić samodzielnie z przyczyn od nich niezależnych
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Od tego są ubezpieczenia żeby się zabezpieczyć tak na wszelki wypadek, i to nie prawda że ludzie nie mogą uzyskać pomocy, ludzie sobie pomagają coraz mniej w odpowiedzi temu jak państwo zapiera nam coraz więcej przy czym widać empirycznie tą pomoc państwa, ludzie pracują coraz dłużej mają coraz niższe profity a zabiera się im coraz więcej, państwo nie może się tym zajmować bo nie jest w stanie zapewnić tego co dumnie nazywa się darmowym systemem w służbie zdrowia.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Co byście zrobili gdybyście wpadli w szufladkę - "niedoubezpieczenia"

O można się i od tego ubezpieczyć niestety to kosztuje, ja wolał bym zaryzykować

Dyskutować? nie zauważyłem dyskusji.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
O można się i od tego ubezpieczyć niestety to kosztuje, ja wolał bym zaryzykować
Więc twoim rozwiązaniem jest gra w ruletkę z losem ??
A jak ktoś nie lubi kasyna to musi i tak słono płacić dalej nie mając żadnej pewności.

Wciąż oczekuje odpowiedzi od większej liczby wolnorynkowców i wszelkiej maści liberałów.
Jesteście żałośni krzyczycie prywatne ubezpieczenia zdrowotne a nie macie zielonego pojęcia co się z tym wiąże.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Jak to nie mając pewności? czy ty kiedykolwiek rozważałeś możliwości ubezpieczenia chodź by przy obecnych cenach za pieniądze zabierane nam pod przymusem przez ZUS? Zresztą skoro te przymusowe ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne są takie dobre dlaczego ludzie ciągle na nie narzekają, i jużnie mówię że standard leczenia jest niski ale już to żeby emeryt nie otrzymywał nawet 15% wypracowanych przez siebie pieniędzy i nie może ich zostawić rodzinie jest Bismarckowym pomysłem. Czy ludzie którzy SWOJE dobra wypracowane przez SIEBIE chcąc wydawać je tak jak jest to dla nich najkorzystniejsze zachowują się żałośnie? czy człowiek chcący zabezpieczyć rodzinę dzięki owocom swojej pracy jest żałosny. Jeśli chcesz się ubezpieczać przez państwo proszę bardzo nie chce ci tego zabraniać ale ja chce swoje pieniądze wydawać sam.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Jak to nie mając pewności? czy ty kiedykolwiek rozważałeś możliwości ubezpieczenia chodź by przy obecnych cenach za pieniądze zabierane nam pod przymusem przez ZUS?
A co mi po takim ubezpieczeniu że jak zacznę za bardzo chorować to mi go odmówią ????

Zresztą skoro te przymusowe ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne są takie dobre dlaczego ludzie ciągle na nie narzekają,
W polsce( po pseudo liberalnej reformie )nie jest najlepsze ale jest pewne.

Czy ludzie którzy SWOJE dobra wypracowane przez SIEBIE chcąc wydawać je tak jak jest to dla nich najkorzystniejsze zachowują się żałośnie?
Żyjesz w społeczeństwie i pewne normy należny przestrzegać. W Polsce póki co są takie wartości że drugiego rodaka nie należy zostawiać na pastwę losu bez opieki medycznej ale wiąże się to dodatkowymi kosztami które każdy w stanie po części ponosi.

Jak ci sie te wartości nie podobają to możesz stąd wyjechać granice są otwarte.

czy człowiek chcący zabezpieczyć rodzinę dzięki owocom swojej pracy jest żałosny. Jeśli chcesz się ubezpieczać przez państwo proszę bardzo nie chce ci tego zabraniać ale ja chce swoje pieniądze wydawać sam.

Śmieszy mnie jak chcesz zabezpieczyć swoja rodzinę w usługach prywatnych ubezpieczeń które są niezłą patologia.
Tak to jest żałosne jak jesteś niedoinformowany i ślepo wierzący w magiczną rękę wolnego rynku.

Ale jako że ja ci niczego nie będę zabraniać USA jest w tamtą stronę ------- ->>> , obyś wygrał w kasynie ubezpieczeń.

Zacytuje tu czyjeś słowa bo idealnie odzwierciedlają sytuacje
"Listy wyjątków, wykluczeń jest tak długo że praktycznie płaci się za nic, to raczej opłata za willę i jacht prezesa firmy sprzedającej polisy niż za faktyczną pomoc i opiekę ;)"
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
A co mi po takim ubezpieczeniu że jak zacznę za bardzo chorować to mi go odmówią ????
Jak dlaczego i na jakiej podstawie?

W polsce( po pseudo liberalnej reformie )nie jest najlepsze ale jest pewne
Wiele nie zrobiono ale trzeba było kopnąć tą puszkę trochę dalej teraz znów próbuje się ją odrzucić.

Żyjesz w społeczeństwie i pewne normy należny przestrzegać. W Polsce póki co są takie wartości że drugiego rodaka nie należy zostawiać na pastwę losu bez opieki medycznej ale wiąże się to dodatkowymi kosztami które każdy w stanie po części ponosi.

Jak ci sie te wartości nie podobają to możesz stąd wyjechać granice są otwarte.
Wiem dlatego udzielam się charytatywnie mniej z odruchu serca bardziej z ciekawości ludzi i staram się pomagać finansowo, chcę być zbawiony.
Mimo wszystko codziennie pod monopolowym widzę stadko żałosnych i pogruchotanych przez los ludzi pijących między innymi za moje pieniądze przekazane im przez urząd.

Śmieszy mnie jak chcesz zabezpieczyć swoja rodzinę w usługach prywatnych ubezpieczeń które są niezłą patologia.
Tak to jest żałosne jak jesteś niedoinformowany i ślepo wierzący w magiczną rękę wolnego rynku.

Błąd jestem zabezpieczony przez swoja rodzinę w usługach prywatnych ubezpieczycieli, nie wierzę w magię, wątpię w cuda a widzę mało o wiele za mało to prawda.

P.S Społeczeństwo, pamiętaj że wczoraj było inne dziś jest takie a jutro może być jeszcze inne i że te społeczeństwo kopnie cię kiedyś w tyłek będąc w amoku czasów w jakich przyszło nam żyć
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Jak dlaczego i na jakiej podstawie?
Na takiej podstawie na jakiej to sie dzieje tak w USA jak i w Polsce.

Chory człowiek nie jest dochodowy a celem prywatnej instytucji jest twoj uwielbiany zysk

Wiele nie zrobiono ale trzeba było kopnąć tą puszkę trochę dalej teraz znów próbuje się ją odrzucić.
Poziom opieki spadł na łeb na szyje po tej pseudo reformie o czym ty piszesz.
Lekarze byli wtedy żeby pomóc teraz są żęby zarobić.

Wiem dlatego udzielam się charytatywnie mniej z odruchu serca bardziej z ciekawości ludzi i staram się pomagać finansowo, chcę być zbawiony.
Mimo wszystko codziennie pod monopolowym widzę stadko żałosnych i pogruchotanych przez los ludzi pijących między innymi za moje pieniądze przekazane im przez urząd.
No dobra dawanie biednym ludzią na alkohol to nie jest najlepsze rozwiązanie pomocy ale jak to sie ma to do ludzi nie z marginesu i faktu że prywatne ubezpieczenia nie dają pieniędzy na leczenie ludzi chorych.

Błąd jestem zabezpieczony przez swoja rodzinę w usługach prywatnych ubezpieczycieli, nie wierzę w magię, wątpię w cuda a widzę mało o wiele za mało to prawda.

Jesteś zabezpieczony póki jesteś zdrowy.
Życzę ci abyś taki pozostał.


P.S Społeczeństwo, pamiętaj że wczoraj było inne dziś jest takie a jutro może być jeszcze inne i że te społeczeństwo kopnie cię kiedyś w tyłek będąc w amoku czasów w jakich przyszło nam żyć
Sorry ale póki co to ty reprezentujesz poglądy mniejszości , Korwin i jego ilość wyborców mieszcząca się w błędzie statystycznym.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Na takiej podstawie na jakiej to sie dzieje tak w USA jak i w Polsce.
Chory człowiek nie jest dochodowy a celem prywatnej instytucji jest twoj uwielbiany zysk
Widzę że wiesz o mnie więcej niż ja sam. Jak to się dzieje? co? w USA a co W Polsce, jakieś przykłady?

Nie zauważyłem żeby poziom opieki spadł na łeb na szyje ani nie zauważyłem reform mających to niby zrobić a obsługa jest jak zawsze posępna to się nie zmieniło ale i mogłem to przegapić.

No ubezpieczenia nie mają dawać na leczenie mają oddawać pieniądze wpłacone wcześniej w razie potrzeby, o ile mi wiadomo nie jest to organizacja charytatywna.

Ubezpieczony jestem w razie choroby\wypadku a nie od zdrowia o ile można się od tego ubezpieczyć. dziękuje za życzenia

Reprezentuje swoje poglądy a stanowią one że włamanie i opodatkowanie mają podobne konsekwencję.
 
Do góry