użytkownik001

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
JEST TU KTOŚ KTO TEŻ ZOSTAŁ OSZUKANY PRZEZ FIRMĘ SMART-TECH MARIUSZ DĘBOWSKI TO JEGO STRONA INTERNETOWA

http://computronik.biz/content/4-o-nas

P
ODPISAŁ KTOS Z NIMI UMOWE O PRACE LUB ZROBIL ZAKUPY NA ALLAGRO ?

JA ZGŁASZAM NA POLICJĘ, TYM BARDZIEJ, ŻE JEST PODANY NUMER KONTA BANKOWEGO I WSZYSTKIE DANE, SZYBO ZOSTANIE ZNALEZIONY.

CZY JEST KTOŚ JESZCZE TAKI JAK JA?

IM WIĘCEJ OSÓB ZGLOSI NA POLICJĘ, TYM SZYBCIEJ ODZYSKAMY PIENIĄDZE
 

4Jj

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam. Ja czekam 10 dni na przesyłkę i poczekam jeszcze chwilę. Jednak już mam wielkie obawy co do tej firmy. Telefony wyłączone, kontaktu mailowego brak. Podejrzewam, ze wtopiłem kasę. Ale jesli tak jest to niech pan Dębowski Mariusz nie liczy na to, że mu to odpuszczę. Jestem prawnikiem i wykorzystam wszelkie przewidziane prawem środki na odzyskanie pieniedzy i ukaranie ewentualnego sprawcy oszustwa.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Przecież wyraźnie tam jest napisane że towar jest sprowadzany z innych krajów Europy lub USA i wysyłka trwa od 15-20 dni, także jeszcze musisz poczekać.
 

4Jj

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witaj. Jak napisałem wyżej:
1. jeszcze czekam,
2. mam obawy (uzasadnione) - patrz link,
4. brak kontaktu telefonicznego i mailowego.
A to co jest tam napisane czytałem, dziekuję.
Lecz nie ma napisane, że telefony są wyłączone i nie odpowiada się na maile...

A...
i wolałbym by obawy okazały się byc niepotwierdzonymi.

P.S.
link, o którym napisałem : http://www.nokaut.pl...komentarze.html
 

użytkownik001

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Każdy go zakupił na allegro od prywatnych użytkowników, którzy też zostali oszukani przez MARIUSZ DĘBOWSKIEGO SMART-TECH WROCŁAW. POWINNI ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ TEGOŻ PANA TU ZNAJDUJĄ SIĘ WSZYSTKIE JEGO DANE http://computronik.biz/content/4-o-nas WRAZ Z NUMEREM KONTA NA KTÓRE ZOSTAWAŁY PRZELEWANE PIENIĄDZE ZA AUKCJĘ. PRZEJELI MOJE KONTO DO WYSTAWIANIA AUKCJI, PRZEZ CO MOJE KONTO JEST ZADŁUZONE A JA NIE MAM Z TYM NIC WSPÓLNEGO. IDĘ DZIS TO ZGLOSIĆ NA POLICJĘ

Ja dokonałem zakupu w sklepie internetowym www.computronik.biz, który jest własnością Mariusza Dębowskiego firma Smart-Tech.

4Jj OD JAKIEGO UŻYTKOWNIKA KUPILEŚ TOWAR ? TEN UŻYTKOWNIK TEŻ NA PEWNO ZOSTAŁ OSZUKANY PREZ MARIUSZA DĘBOWSKIEGO.
 

4Jj

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tak jak napisałem wyżej skep internetowy www.computronik.biz W zakładce O NAS, tak jak piszesz jest informacja, ze włascicielem firmy "SMART-TECH" jest Mariusz Dębowski.
Wczoraj pisałem kolejnego maila, na którego nie mam odpowiedzi.
Podane na stronie numery są wyłączone:
Pozostajemy do Państwa dyspozycji​


od poniedziałku do niedzieli​
(10:00 - 18:00)​


Biuro handlowe
kom. 530 192 634
kom. 691 342 513
kom. 505 911 285



znalazłem też coś takiego:
http://www.conservativepunk.net/forum/viewtopic.php?p=428347&sid=12df13fec3d9f09c6a8cdd09f2b3e51a
 

Anna Muchowska

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!!
Sklep ma również swoje aukcje na allegro. Właśnie zamierzałem tam kupić tv, ale między czasie zawiesili im konto.
Kontaktowałem się jednak telefonicznie na numery podane w aukcji, które są zupełnie inne niz na stronie sklepu www.computronik.biz '
Telefon odbierala pani i podala mi linka do strony ich sklepu. Kontak więc z nimi jest. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu: 791270264
Wyjaśniała, że towar idzie z Europy i USA dlatego jest taka długa wysyłka, poza tym pytałem o odbiór osobisty we Wrosławiu, powiedziała że jest taka mozliwość.
Piszcie czy coś wyjaśniliście, ponieważ ja nadal zastanawiam się nad zakupem.
 

dawid22

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja podpisalem umowe , i juz dawno im przeslaem kopie , fakt wogole to nie widoczne jest ale mam podstawe jak by cos , w sumie danych tam zadnych nie ma prucz adresu i pesla wiec :cenzura: wykorzysta . szukali do wystawiania towarow swoich na moim koncie . ale niestety nie odzywaja sie wogole , a ja na swoim koncie allegro nie wystawie kogos rzeczy nawet za milion :)

a jezeli chcecie goscia wszelkie dane dajcie znac:) adres firma jest legalnie zainteresowana moja matka sprawdzala w GUS gdzie pracuje ,wszystko legal tak ze problemu nie bedziecie mieli
 

4Jj

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja podpisalem umowe , i juz dawno im przeslaem kopie , fakt wogole to nie widoczne jest ale mam podstawe jak by cos , w sumie danych tam zadnych nie ma prucz adresu i pesla wiec :cenzura: wykorzysta . szukali do wystawiania towarow swoich na moim koncie . ale niestety nie odzywaja sie wogole , a ja na swoim koncie allegro nie wystawie kogos rzeczy nawet za milion :)

a jezeli chcecie goscia wszelkie dane dajcie znac:) adres firma jest legalnie zainteresowana moja matka sprawdzala w GUS gdzie pracuje ,wszystko legal tak ze problemu nie bedziecie mieli

Jesli chcesz sprawdzic sam wpis to nie trzeba angażowac Organów Wyższych w postaci Mamy.

Wystarczy odwiedzic: www.ceidg.gov.pl

tam sa dostępne wszystkie info i szukasz wg. różnych kryteriów.

Pozdrawiam.
 

użytkownik2603

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem u tego pana jakiś tydzień temu lodówkę, wpłaciłem tysiąc złotych z góry i od tej pory ani widu ani słychu. Telefonów nie odbiera, maile nieczynne.. Jestem pewien, że to oszust. Co powinienem zrobić w tej sytuacji?
 

dawid22

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
wiem wiem ale jak pracuje w gusie to moglem sie zapytac ;)

a ty kolego poczekaj jeszcze a jak nie zglaszaj sprawe na paly , bo kilku ludzi jest co ich oszukali
 

darek717

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja rowniez zostalem oszukany. Czy orientujecie sie czy firm Smart-Tech jest prawdziwa? i czy numer konta w Alior Banku nalezy do niej?
 

vene

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiatm , Ja narazie czekam na przesyłkę ale mam obawy , jak coś to moze jakis wspólny pozew? pozdrawiam
 

makaxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Dolanczam do osób oszukanych.
Po przeczytaniu tych postow juz nie ludze sie nadzieją....
W dniu dziisjszym skladam wniosek o popelnieniu przestępsta na policjie, wszystkim pozostalym osobom radze uczynic to samo.
Kontakt makaxx@o2.pl
 

dziegan

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam!!
Sklep ma również swoje aukcje na allegro. Właśnie zamierzałem tam kupić tv, ale między czasie zawiesili im konto.
Kontaktowałem się jednak telefonicznie na numery podane w aukcji, które są zupełnie inne niz na stronie sklepu www.computronik.biz '
Telefon odbierala pani i podala mi linka do strony ich sklepu. Kontak więc z nimi jest. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu: 791270264
Wyjaśniała, że towar idzie z Europy i USA dlatego jest taka długa wysyłka, poza tym pytałem o odbiór osobisty we Wrosławiu, powiedziała że jest taka mozliwość.
Piszcie czy coś wyjaśniliście, ponieważ ja nadal zastanawiam się nad zakupem.

Zadzwoniłam pod ten numer co podałaś i Pani mówi że nie ma z nimi nic wspólnego!

odezewijcie się jak coś: dziegan1@op.pl

Ja dzisiaj jadę do ich siedziby i pod ten drugi adres.
 

makaxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
We wpisie w CEIDG taka osoba figuruje


MARIUSZ DĘBOWSKI "SMART-TECH"
Przedsiębiorca: MARIUSZ DĘBOWSKI
NIP: 8981211188 , REGON: 021815332
wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemu z wyegzekwowaniem pieniędzy (oczywiście drogą sądową) jako od osoby prowadzacej dIalalnośc gospodarczą

Ja rowniez dzwonilam pod ten numer i dostalam taką samą odpowiedź. Pani twierdzi ze kilka razy mu coś tylko sprzedawala, a poza tym nie ma z nim nic wspólnego
 

dziegan

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
We wpisie w CEIDG taka osoba figuruje


MARIUSZ DĘBOWSKI "SMART-TECH"
Przedsiębiorca: MARIUSZ DĘBOWSKI
NIP: 8981211188 , REGON: 021815332
wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemu z wyegzekwowaniem pieniędzy (oczywiście drogą sądową) jako od osoby prowadzacej dIalalnośc gospodarczą

Ja rowniez dzwonilam pod ten numer i dostalam taką samą odpowiedź. Pani twierdzi ze kilka razy mu coś tylko sprzedawala, a poza tym nie ma z nim nic wspólnego
Pod warunkiem że nie wyczyścił kont. Bo jak wyczyścił to nie będzie z czego egzekwować a z resztą pewnie nawieje za granicę :/

A może już ktoś był w siedzibie?
 
Do góry